Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adadur

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adadur

  1. Awaria ewidentinie wskazująca pęknięcie węża - wiem bo sam to przerabiałem.
  2. A co przeczyszczenie styków i samego czujnika nie pomogło?
  3. problemy z czujnikami są sygnalizowane m.in. przez kontrolkę ABSu tu zapala sie kontrolka od hamulców. Skoro jest to sygnalizowane to trzeba na VAGu sprawdzić spewnością wyskoczy błąd i na jego podstawie dochodzić co jest przyczyną. Dodam jeszcze czy był sprawdzany poziom płynu hamulcowego?
  4. Cieższe spewnością bo mają wyższe ciśnienie sprężania = grubszym ściankom korpusu. Pozatym osprzętu jakby więcej.
  5. adadur odpowiedział(a) na tomi temat w Układ Jezdny
    Ty zapytaj mechanika czy jak skręcał to ustawił zawieszenie w pozycji pracy tzn. ugiął zawiechę mniejwięcej na tyle ile się ugina jak samochód stoi na kołach. Inaczej tuleje bardzo szybko siadają.
  6. Pomińmy ten drobny szczegół w postaci stanu naszych dróg... Zero ściągania na równej drodze - tak powinno być.
  7. Osobiście polecam TRW
  8. adadur odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Szum może pochodzić od: łożyska, opon, hamulców (nie odbijają dobrze) Zacznij od opon - pomimo że sprawdzałeś to załóż z innym bierznikiem na oba przednie koła. Potem sprawdź hamulce może zapieczone i żle odbijają ... powinna felga być ciepła przy jezdzie bez hamowania. Łożyska w ostateczności bo to nie jest element który się szybko psuje.
  9. adadur odpowiedział(a) na ml0dy temat w Układ Jezdny
    Albo wcześniej troszkę przypalił klocki
  10. Obowiązujące przepisy wymagają by instalować sekwencję.
  11. Myśę że za lekko podważasz/ciągniesz - też za pierwszym razem zrezygnowałem z jego wyjęcia bo mocno wył wczepiony. Spróbuj ponownie powinien wyjść. Zdemontuj dolną ramkę na konsoli, następnie górną przy klawiszach ... dobrze podważ małym śrubokręcikiem i ciągniej jakimiś szczypcami.
  12. adadur odpowiedział(a) na czupurny temat w Audi A4 B5
    Czupurny nie sądze że to sprawa butowania auta bo ja za wszelą cenę nie oszczędzam tego 0,5 litra i cisnę gdzie mogę i kiedy mogę. Coś nie tak z autem chyba że miało inny program wgrane a ty nic o tym nie wiesz.
  13. Dobra przyznam się miałem te oponki w B2 tylko w wersji I - są świetne ciche, żadana zaspa nie straszna!, niezużywały sie za mocno zimą ale jak tylko temp. na + wskoczy i asfalt suchy to zalecam wymianę. Jak je kupowałłem to były one przeznaczone do "lekkich" aut parę lat temu. Nawet po rozmiarówce (bynajmniej wówczas) można zauważyć do jakich aut je przewidziano. Je też jeszcze na letnich - nie ulegam zbytniej propagandzie.
  14. A czy sam nie masz zdolności by je zamontować. Potrzebujesz do tego pieścień plastikowy lub z MDF bo firmowe głośniki sa mocowane na 3 śrubach rozłożonych nie symetrycznie i twój głośnik może sie tam nie wpasować za bardzo. Boczek drzwi demontujesz w 3 minuty odpinasz kostki. Montujsz głośniki - woofery, z tweeterami warto sprawdzić średnice przed motażem z oryginałami (aby nie zaduża) bo trzeba stare wyjać a obudową w razie potrzeby lekko zrezać. Zapodajesz zwortnicze na ramie i podczepiasz kabelki + do + i - do - podpinasz kostki montujesz boczek i rozkoszujesz się muzą. Zaoszczędzone pieniądze jak coś warto zainwestować w maty głuszące i wyklejić nimi drzwi. To naprawdę nie filozofia samemu to zrobić.
  15. A gdzie nam do zimy (chyba że przysypie równo) ... jak będzie asfalt to nie powinno być problemów tylko ostrożniej poprostu i wolniej.
  16. przed 2000r. oznaczenia na oponach są 3 cyfrowe
  17. Wracając do tematu - zdobądź numer fabryczny audi tych lusterek i poszukaj w ETKA od czego one pochodzą. Dla aut po lifcie sporo części ma początkowe oznaczenie 8D0 xxx xxx
  18. Myślę że podgrzewanie powinno być. Nie wiem czy to nie jest tak że załacza się automatycznie przy temp. poniżej iluś stopni oraz gry włączymy ogrzewanie tylniej szyby. Co do fotki to pokazuje regulacje lusterek, wystającym pokretlem (zwanym przez Hugo cycuszkiem hehehe) wybieram stronę lub położenie neutralne by sobie przypadkowo nie poprzestawiać, płaskim ustaiwmy położenie lustra. W wersjach ze składanymi lusterkami (dotyczy to chyba tylko B6 i nowszysch) jest w pokrętle (cycuszku) dodatkowe położenie i wówczas lusterka oklapną
  19. adadur odpowiedział(a) na ml0dy temat w Układ Jezdny
    wysoki dzwięk pisku to klocki hamulcowe
  20. adadur odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    ty jedź pierw na kanał i pomacaj wydech twej niuni
  21. adadur odpowiedział(a) na MeRa temat w 1.9TDI
    Śłuchaj powiedz jaki to silnik! Mam namiar na 130KM (najprawdopodobniej AWX) tylko gościu troszkę zdzierca, a że stoi tam dłuższy czas więc może nieco odpuści z ceny. najlepiej znaleść silnik i w jeden dzien wymienić a stary sprzedać.
  22. czarnulki sa fajne co do światełek ... ciekawe ciekawe tylko to nazbyt przypomina dorównywanie nowym autom passat i A6
  23. Fajnie zdarzaki ale ten kolor kół by mnie w oczy no i te pomalowane relingi
  24. adadur odpowiedział(a) na czupurny temat w Audi A4 B5
    Ja mam AJMa (116KM) w Avancie i spalanie jest znacznie niższe. PO pierszwsze jeszcze raz na VAGa dobrze posprawdzać to nie maszyna parowa przekroczone parametry muszą wyjść i wówczas można dochodzić co i jak. Ponadto ogólne przejrzenie autka, może przymulone przez kat. może hamulce trzymają trzeba dojśc przyczyny i najlepiej jak najszybciej. A jescze jedno ... mam manula, zakąłdam że triptronic wiecej pociągnie no ale o 0,5 litra a nie jakieś 2,5-4 litry
  25. poszukaj coś na tej stronie lub w sklepie elektronicznym; http://www.tme.pl/katalog/index.phtml

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.