Treść opublikowana przez Armi
-
Audi A4 98r 1.9 TDI ;)
to po co była? Chyba nie dla ozdoby.
-
Spoty Puławskie
Ja to już dawno po sesji jestem. Spot w Puławach -bardzo chętnie. Często tam bywam ale żadnej klubowej a4 nie widziałem.
-
[ALL B5] Prośba o pomoc przy obniżeniu zawieszenia
1be to -20mm
-
[ALL] Jakie felgi
Komu?
-
Co myślicie o takich zegarach?
Innym nie
-
[ALL] Jakie felgi
Czytaj ze zrozumieniem. Chodzi o to, że sprawdzenie zawieszenia to nie tylko test amortyzatorów.
-
Przekladka Anglika
Jakoś ze zdjęć można poznać, to diagnosta nie pozna
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla kierowcy granatowego avanta b5 po lifcie. Rejestracja KLI, klubowa naklejka na klapie bagażnika. Auto widziane pod dendrytem na sggw. Nie pierwszy raz zresztą.
-
[B5 ADR] Moja ASIA - lekki lift, gleba, 17"
Brakuje tylko lamp zespolonych.
-
[B5 AFN] A4 sedan by superman
Widziałeś lampy zespolone na żywo czy tylko na zdjęciach na allegro? Wcale tego chromu nie widać na żywo.
-
[ALL] Jakie felgi
Poza tym test sprawności zawieszenia to nie tylko test amortyzatorów. Zresztą ten test nic nie udowadnia. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że przejechałeś kawałek i sprawność spadła o 12%. Gdyby tak było to musiałbym wymieniać amortyzatory co miesiąc, tym bardziej że jeżdżę po dużo gorszych drogach niż te z Niemiec do Warszawy.
-
[ALL B5] Zakładał ktoś tego typu grill ?
grill bez znaczka nigdy nie będzie wyglądać... Dokładnie :gwizdanie: Grill bez znaczka nie ma dominanty, jest nijaki. Jak taki widzę to właśnie obstawiam, że pewnie był dzwon
-
[ALL B5] Soczewki s4 - wybór hidów
Kup żarniki Philipsa 4300k są bielutkie(sam mam takie). Z no name różnie to może być np. może okazać się,że 4300k okażą się żółte. Tylko wiadomo za jakość się płaci i taki zestaw będzie kosztował prawie dwa razy więcej:gwizdanie: Ja kupowałem w firmie xenonowe.pl a nie na allegro.
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych 16-stkach? Oryginał czy podróba?
Rok temu też się wahałem, nawet lepiej bo początkowo brałem pod uwagę tylko 15'. Jednak po namowach kupiłem 17 i nie żałuję. Jeśli boisz się kolein, można wziąć węższe opony np. 215 albo 205 i odpowiednio większy profil. Tak to wygląda u mnie (seryjny zawias+17' profil 50):
-
[ALL] Jakie felgi
Zawsze można wziąć profil 50 a nie 45 i komfortowo jeździć na 17 :gwizdanie:
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych 16-stkach? Oryginał czy podróba?
Ale prześwit między oponą a nadkolem pozostanie niezmieniony. Kupuj 16', później będziesz żałował, że nie kupiłeś 17'.
-
moja czarna b5
Auto wymaga kilku poprawek bo na razie to nic nie pasuje np. czarne lampy i chrom wokół szyb, na grillu. Zmieniłbym lampy przednie na poliftowe, tylne też na poliftowe, ładne alufelgi i będzie Zazdroszczę Ci oryginalnego chromu wokół szyb.
-
[B5 AFN] Czesterowóz :)
Przecież ma halogeny :gwizdanie:
-
[B5 ABC] Czeka mnie jeszcze rejestracja.wrrrrrrrr
No pewnie, tylko trochę trzeba nad nim popracować
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
i to jest najlepsze rozwiązanie ja tak robię zaraz po kupnie każdego samochodu Wycinanie katalizatora w nowych samochodach chyba nie jest tak łatwą sprawą jak w b5 :gwizdanie:
-
[ALL B6] Kolizja - Nasza kochana Policja i UKŁADY
widzę że bronisz tych policjantów jak możesz W komentarzach dotyczących pijanych kierowców powodujących wypadki, też się zawsze znajdzie jakiś inteligent, który pisze np. na pewno każdy z was min. raz w życiu jechał po alkoholu, albo wy też przekraczacie prędkość. To, że inni są źli i większość robi źle to nie znaczy, że tak ma być powszechnie przyjęte za poprawne.
-
[B5 ABC] Czeka mnie jeszcze rejestracja.wrrrrrrrr
Jak go jeszcze nie zarejestrowałeś to sprzedaj i kup sobie normalne seryjne auto, które będzie lepsze niż TO
-
[ALL B6] Kolizja - Nasza kochana Policja i UKŁADY
Miałem podobną sytuację z kierowcą autobusu, który wyjechał z drogi podporządkowanej i nie zatrzymał się na stopie. Chcąc uniknąć zderzenia musiałem uciekać w "krzaki". A kierowca pojechał dalej, nie przyjął mandatu, kłamał w sądzie, że 2 razy się na stopie zatrzymał. To, że się NIE zatrzymał widziało 40 osób w autobusie i kilkanaście innych osób. A świadka miałem jednego bo nikt nie chciał pomóc. Na Twoim miejscu spróbowałbym jeszcze raz pogadać z babką ze stacji, powiedzieć jej żeby złożyła zeznanie na policji. Może wtedy kierowca forda zmięknie jak dowie się, że masz świadka i nie będzie sprawy w sądzie. "Mój" kierowca autobusu się nie ugiął ale Ty próbować możesz.
-
[All B5] Proszę o opinię na temat pokrowców skórzanych
Chodziło o auto skyliner89. Wojciu, spójrz sobie w jego profil i zobacz, że nie wygląda to fajnie. Za 1k spokojnie wyrwiesz czarną tylko musisz się naszukać. Ogólnie jestem zdania, że lepiej kupić używane fotele niż założyć pokrowce. Tym bardziej, że cenowo wyjdzie podobnie (nie mówię o skórze) Bądźmy szczerzy, pokrowce to taka sama wieś jak kołpaki.
-
[ALL B5] Mój szaraczek... SPRZEDANY
A lampy tylne to które dokładnie kupiłeś (najlepiej link) i ile kosztowały? Chodzą mi po głowie bo są