Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pyra111

Pasjonat - L
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pyra111

  1. I co jak sie ma sprawa? Dajcie info na koniec co bylo nie tak
  2. Chyba tu za czesto chłopaki nie zagladają Jak narazie czekamy moze sie ktos wiecej odezwie
  3. A ja Miałem okazje kupić za 120zł i teraz żałuje
  4. Sorki Fido już poprawiłem tylko się nie zabijcie
  5. Do felgi 18" w B6 szer. 225/40 jest najlepsza. Ja po zmianie z 235 na 225 widze duże różnice np na koleinach auto nie jedzie gdzie chce a wspomaganie nie stęka jak przy szerszej oponie po za tym kierownica stała się lżejsza dobrze ze nie wrzuciłem ponownie 235
  6. Chłopaki Cię wyśmieją ! Musisz kupić kamienie Pirelli 800zł za sztuke , proste buahaha a juz na pewno nie kupie uniroyal'ów chyba że na tor. Ja zostane na pewno na długo przy Nexenach , nie musze jeździć na premium za 3 tys skoro nie widze różnicy
  7. To w niedziele 3 kwietnia byli by chętni?
  8. Nie polecam http://www.dieselsoft.pl/ Diesel Soft Płock - w rzeczywistosci moc jest inna, mało ma się do rzeczywistości. Po za tym opinie: http://dobrymechanik.pl/mechanicy/plock/auto-mechanika-zielinski-kazimierz.html
  9. Panowie to kiedy jakies spotkanie? robi sie ciepło może 1 kwietnia?
  10. Wrzucaj 18" i 225/40/18 pzdr
  11. znane audi za ile poszło? Brakuje tylko porządnej 18" no i gitara
  12. Siemka może jakieś spotkanie zapowiada się już ładna pogoda, ma być ponad 10 stopni, moze w piątek 1 kwietnia jakis zlocik?
  13. Zrobiłem już sporo km po wrzuceniu NEXENÓW N8000 bardzo bardzo polecam te opony. Są bardzo ciche! Jazda jak po sznurku, są dość miekkie ale na tym mi zależało nie czuje się jakbym jechał na 18". Po za tym zero problemow z wyważeniem, czasami jak wezme na luz przy 100 mam wrażenie że auto zgasło sa bardzo ciche, rozmiar jaki mam to 225/40/18, za tą kasę tj. 1300zł chyba nie ma nic lepszego. Jestem w 100% zadowolony.
  14. mi wyszlo o 100zl wiecej masakra
  15. jestes pewny ze linka? mialem to samo okazalo sie ze pekł uchwyt
  16. Witamy, tak
  17. Chryste jak to wyglada
  18. No jak gazujesz zimną to nic dziwnego że gwiżdze moja na zimnym nie przekracza nawet 2tys obrotow kolego Jaki poziom oleju? jaki olej wlany? Po rozgrzaniu ustepuje?
  19. zaje****ty? haha
  20. Polecam te nexeny n8000 jezdzi sie na prawde bardzo dobrze, kupilem w rozmiarze 225/40/18 smiga sie jak po sznurku, sa bardzo ciche! Za ta kase chyba nie ma nic lepszego. Jezdzi mi sie lepiej niż na UNIROYAL'ach
  21. W pierwszej kolejnosci trzeba podłączyc komputer i sprawdzic błędy Aj nie zauwazyłem że to B5 wiec sie nie udzielam
  22. Sprzedaż prywatna? Jeśli tak to Możesz go jedynie pozdrowić.
  23. Uniroyal miałem ale model starsze i są bardzo twarde osobiscie nie kupił bym ich drugi raz. Obecnie zakupiłem niedawno NEXEN N8000 225/40/18 i są na prawdę bardzo przyjemne. Oponki budżetowe ale na prawdę dają rade zaznacze że są bardzo ciche! Ostatnio jak dałem na luz myślałem że auto mi zgasło totalna cisza, sa dość miekkie prowadzi się jak po sznurku za cene 1200zł 225/40/18 nie ma lepszych! Dodam że wczesniej miałem 235/40 i na 225/40 jeździ się dużo lepiej... Serdecznie polecam śmiało te gumy, miałem uniroyal i na nexenach jezdzi mi się o niebo lepiej. Autko A4 B6 pozdrawiam
  24. Teraz już wiesz jak to jest być w Polsce uczciwym

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.