Treść opublikowana przez bartez80
-
Usunięcie katalizatora
Panowie polska to nie niemcy i nigdy nimi nie bedzie ,minie z 10 tak zanim dojdziemy do tego poziomu dbania o ekologie ,jak kraje zachodnie . Nasze zarobki poprostu na to nie pozwalaja i skonczy sie tak samo jak niby wyższa akcyza za używane auta ......
-
Wycięcie katalizatora i montaż tłumika (fotostory)
nic nie trzeba robic.
- Katalizator 1.8T
-
Strumienica
Wkładaj downpipe ...
-
Passat B5 1.9TDI 90KM nawet nie wiem jak opisać
A weź tak z ciekawości zrób test , mianowicie jak już przelatasz te 120 kilometrów nie 150 czy więcej ,tylko 120 to zdejmij klemę i załóż i śmigaj dalej ,chodzi o to żeby wybadać czy ten resurs ,pozostanie dalej taki sam ,czy jednak się wydłuży o te minimum 150 . Chodzi o to ze jak zrobisz 120 i zdejmiesz klemę ,to czy będziesz mógł jeszcze swobodnie zrobić kolejne minimum 150 kilometrów ,czy tylko te 30 do 80 i znowu będzie stop.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
katalizator- wycinać czy wymieniać?
bedzie pasowal.
-
Procedura wypalania DPF 2.0 TDI PD
Dzieki wielkie ,czyli postępować tak jak to opisałeś kilka postów wyżej ,czy może tylo i wyłącznie trzeba stosować go z urządzeniem" jet clean tronic"?
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
ja od siebie moge polecic zimmermann ,stosuje juz od dawna i nie ma z nimi najmniejszego problemu ,fajna powlokoa antykorozyjna ,dlugo wygladaja swiezo. A tak wyglądają , po przebiegu 4000 km i 6 miesiącach użytkowania , auto nie garażowane .
-
Procedura wypalania DPF 2.0 TDI PD
dajcie jakies linki do tych produktow LM
-
Sposób na naciągnięcie gumy na tłoczysko/zacisk hamulca?!
Tak weź ze sobą zacisk to tobie pokaże , jak to zrobic .
-
Sposób na naciągnięcie gumy na tłoczysko/zacisk hamulca?!
wpadnij do mnie to ci pokaze jak sie to robi proste bardzo to jest .
-
Jaki tłoczek w zacisku.
Z przodu masz wciskane . Pozdrawiam.
-
Usunięcie DPF w A4 B8 2.0TDI - plusy i minusy
Najprościej to poprawność pracy DPF sprawdzisz vcds-em..
-
[B6 ALT] Wycięcie katalizatora 2.0 ALT
ten jest lepszy http://allegro.pl/emulator-katowy-regulacja-przeplywu-spalin-i6513264974.html
-
Kopci na czarno z rury wydechowej
Pewnie nieszczelność w odlocie .
-
Pomoc w wyborze cześći
Nie do konca jest tak kak piszesz , w dyskusje sie wdawał nie będę , bo takowe na wszelkiego rodzaju forach sa bez owocne , ale gdyby tak było , to wszyscy tunerzy , wybebeszali by tylko katy , zostawiajac puste puszki i by robili programy , a oni wszyscy przecież stosują downpipe , zamiast kata.. Zreszta ja tez juz to przetestowałem doświadczalnie w 1,8 t mojego brata i różnica jest .....
-
Pomoc w wyborze cześći
wstawiaj downpipe ,albo wyspawaj sobie sam ,albo kup gotowca,albo to komus zlec u siebie na miejscu , bo jak zostanie pusta puszka po kacie ,to słychac w niej taki rezonans ,dla mnie bynajmniej ,bardzo denerwujący . Jak masz kata sprawnego ,to go sprzedaz za taka sama kwote ,jaka zapłacisz za downpipe.
-
Pomoc w wyborze cześći
odpowiedz na twoje 5 pytanie ,z pierwszego posta , brzmi ,nie czepiaja sie ,nie zwracaja na to uwagi ,bynajmniej ja jeszcze nigdy z czyms takim sie nie spotkałem,chyba ,że trafisz na jakiegos nadgorliwego diagnoste . pozdrawiam.
-
Intercooler jaki? Fmic czy prawy z bex ?
Zeby to wyspawac zgodnie ze sztuka ,to cena napewno nie bedzie w granicach 1000 pln + (czyli tyle ile za zestaw ) ja za taka operacje montażu FMIC z wyspawaniem pełnego orurowania ,wraz z intercoolerem i silikonami to koszta 2000pln + a z tego co wiem ,sa firmy które wołaja znacznie wieksze pieniądze . Zgadzam sie z toba w 100%,że takie składanie zestawu ,na milionie gotowych kolanek,i silikonów ,i takiej samej ilosci opasek ,wyglada bardzo słabo.
-
Fmic do 2.0 TFSI BGB
montaz takiego FMIC spokojnie mozna zrobic ,na igłę ,jak to ktoś wczesniej napisał ,za połowe tej ceny .
-
Zamiennik DPF
Jak nie upchnę jak jest to zrobione z szablonu , który został zrobiony z tego Dpfa leżącego obok. EDIt : widze ze zle odczytalem twojego poprzedniego posta czytalem z telefonu i myslalem ze pytales o to czy jest dluzszy niz od 1,8 t heheheh flansze w tym DP sa w przestrzeni pod maska ,dokladnie w tych samych miejscach ,co od DPF-a ,a to ,ze wdaje sie dluzsze to normalka,bo jak zrobilem takich downpipe kilka sztuk i polozylem je obok ,to kzdy kolejny wydawal sie dluszy od poprzedniego ,a wszystkie byly wykonane z tego samego szablonu....
-
Zamiennik DPF
Tak jest deko dłuższe niż w 1,8 t
-
Zamiennik DPF
niebawem ,montuje downpipe zamiast tego pustego DPF i sie podziele wrazeniami akustycznymi , mam nadzieje ,ze to "pierdzenie" zniknie.
-
[1.9TDI AWX] Katalizator won, downpipe z aluminium?
Dzieki uprzejmosci kolegi MemberA4 miałem mozliwosc wykonania sobie szablonu do wyspawania takiego Downpipe z kwasoweczki. dzieki wielkie.