Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DarekS4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DarekS4

  1. ostatnio jak piszczał mi licznik z błedem hamulca to był uszkodzony licznik.
  2. Czekaj prawie dopijam kawę więc zaraz zostaną fusy ..... Miernik do reki i ogień.
  3. I możesz im to tłumaczyć a kończy się klasykiem .... Panie ja to chce sprzedać sprzedać Wczoraj podjechał klient MK7 GTi na mod końcowego wydechu + koncówki ALE ile to hajsu będzie bo on to sprzedaje.
  4. Znam temat. I dobrze przemyślane.
  5. Widać ze zdrowy motorek a dwa soft zrobiony w stylu building boost więc pewnie podzespoły nie dostaną az tak po d*pie. Sam tak chciałeś czy to wolna inwencja tunera ?
  6. DarekS4 odpowiedział(a) na Seba1122444 temat w 1.8T
    Całkiem niezłe ceny na topteca ... dobrze wiedzieć
  7. U mnie pompa ciepła nie miała prawa bytu. Koszt urządzenia wyceniony na 75tys. Split wysokotemperaturowy. Dodatkowo Ci ludzie w sklepach którzy bazują na kalkulatorach które wyliczają zapotrzebowanie cieplne budynku do klimatu syberyjskiego są oderwani od rzeczywistości. Te kalkulatory to jest jakaś bzdura. Skoro Tłumaczę chłopu w sklepie że na węgiel na CWO. dla całego roku wydaję Xzł i tyle faktycznie jest utrzymuąc temp 50 stopni na piecu. Dodatkowo tłumaczę że posiadam pełną automatykę w każdym pomieszczeniu więc jest to in plus dla rachunku za ogrzewanie. To on mi gada że jego kalkulator takich danych nie uznaje i to jest nie możliwe że ja tak mało wydaję. .... looool .... i wciskają mi piec który ma 2x za dużą moc grzewczą niż ja potrzebuję.
  8. Czytajcie inne posty bo na tym forum w połowie tematów są odpowiedzi na druga połowę bolączek. Szczelnośc do sprawdzenia i oczywiście wszystko dzieje się na PB ?? Standardowo jak mantrę będę powtarzać że do sprawdzenia korekty o ile sonda jeszcze żyje.
  9. mogło się tak zdarzyć. Naprawiłem dużo liczników jagera i nie takie przypadki już były
  10. DarekS4 odpowiedział(a) na Browiec temat w 1.9TDI
    jak słyszysz metaliczne odgłosy to zrzuć węża i zobaczy czy wirnik nie ociera już o muszle.
  11. Myśle że z tych wypowiedzi masz już prostą decyzję.
  12. do regeneracji Ja biore z imielina mają odrazu na wymianę i poprawioną. Starą oddajesz dostajesz nową.
  13. DarekS4 odpowiedział(a) na przemmlody temat w 2.0TDI
    manometr do ręki i prawdę Ci powie
  14. DP + dobry środkowy tłumik + końcowe komorowe jest ok z końcowymi przelotowymi już będzie głośniej i to już jest kwestia indywidualna bo dla jednych jest za głośno. Dla mnie za głośno jest jak jest prosta rura od poczatku do końca. Osobiście polecam dopłacić i zrobić sobie aktywny wydech. wtedy robisz końcowe komorowe + full przelot i otwierasz zamykasz jak chcesz. Zestawy z pilotem mają teraz różnorodne opcje i zrobisz sobie nawet do 4 trybów.
  15. DarekS4 odpowiedział(a) na KoMik09 temat w 4.2
    korekty krótko i długoterminowe. po dodaniu gazu możesz też wtedy zobaczyc czy go przylewa czy ma nieszczelność. Ale skoro już to usunołeś i chodzi równo na wolnych i jestes tego pewny to coś możesz mieć źle w rozrzadzie poskładane. jesteś go pewny ?
  16. DarekS4 odpowiedział(a) na KoMik09 temat w 4.2
    ja tak samo. Jak masz opcję innym diagnoskopem zrób FTST i FTLT jako wykres na ciepłym dodatkowo. Często każdemu to polecam ale to pokazuje w którą stronę iść. Odkręć jeszcze korek oleju i zobacz cz coś się stanie poprawa lub pogorszenie
  17. Mozesz podstawić samochód
  18. DarekS4 odpowiedział(a) na Adrian1800 temat w 1.8T
    Może napisz jak to wykonłeś i jakim środkiem. Bo znam przypadki że przepustnica nurkowałą na całą noc do dziwych specyfików a potem cuda się działy.
  19. DarekS4 odpowiedział(a) na PIORO123321 temat w 2.0T
    wszystko zależy od $$$$$ jakimi dysponujesz Napisz a mogę przygotowac ofertę z jakimiś wariantami.
  20. DarekS4 odpowiedział(a) na Skeili1.8T temat w Audi A4 B6/B7
    teoretycznie tak bo jest inny kierunek spalin.
  21. DarekS4 odpowiedział(a) na Skeili1.8T temat w Audi A4 B6/B7
    ja mam k04 za 3k nówki. One już spadły z cen. Nie znam tej firmy więc nie będę negować. Sorry jeszcze bo ja patrzyłem na temat a w pierwszym poście napisane że ponad 200. Więc nie ma o czym dyskutować. Co do poprzeczniaków nie różni się to niczym oprócz różnych układów paliwowych. Jak wszystko zdrowe to podaje dobrze. Chociaż ludzie sami zabijają silniki turbiny etc. - ostatnio miałem chłopaka na pop and bang gdzie auto totalna seria łącznie z całym wydechem.
  22. DarekS4 odpowiedział(a) na Skeili1.8T temat w Audi A4 B6/B7
    jak trafia się zdrowy np AUQ który pluje mi w seri na dyno 180-190 HP to po FMIC i wydechu z dobrym tipem robię nawet po 245 koni na regulatorze 4bar Druga sprawa jest taka że lepsze seryjne k04 niż hybrydowe k03. Nie spotkałem się jeszcze nigdy z dobrze zrobioną hybrydą k03. Znam tylko jedną firmę która zrobiłaby to sensownie ale mało kto chciałby tyle zapłacić. A w tym budżecie kupi sobie nowa k04 i ma z bani i z zapasem. co do dolotu gotowego wiadomo z kąd lepiej dac sobie spokój

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.