Treść opublikowana przez scuzz
-
F1, Rajdy i Motorsport
Wróżka czy co?
-
F1, Rajdy i Motorsport
Raz piszą że prawa noga raz piszą że lewa raz napisali prawa ręka zmiażdżona a raz że lewa. O 14 ma być podane stanowisko lekarzy zobaczymy. Bądźmy dobrej myśli.
-
[INNE] Termostat Verneta 1.9TDI 1Z
Ja w swoim ex golfie też miałem wahlera i złego słowa na niego nie mogę powiedzieć. Znajomy teraz do AJM-a też zapodał wahlera i temp. jak najbardziej ok.
-
[ALL B5] Kluczyk został w środku
Na razie ją otworzył Czekamy czy zapali...
-
[B5 AFN] AFN zgasł podczas jazdy i nie zapali
Znajomy robił taką kapitalkę i nic złego mu się nie dzieje. Nie bierze oleju śmiga jak talala.
-
Kierowca A4 chciał przycwaniakować...
istnieją pewne organy, które niwelują te precedensy, a nie sposoby rodem z pod remizy Nie wiem gdzie ty widziałeś te organy bo jeżeli ci chodzi o sm czy policję to 4 godziny wyjęte z życia. Niestety społeczeństwo w polsce mamy bardzo zdziczałe.
-
[B5 AFN] Wymiana oleju z 10w40 na 5w40 - czy nic nie grozi silnikowi
Zapewne słyszałeś to od jakiegoś mechanika wirtuoza który nie widział a powtarzał głupoty. Co do oleju ..."lać nie gadać":) Sam jestem po takim przejściu i nic złego się nie dzieje tylko silnik lepiej pracuje.
-
[B5 AFN] Podgrzewacz wody / płynu chłodzącego - jakie świece?
Użyj jest spory wątek poświęcony tym "świeczkom" tam z pewnością znajdziesz jakie do ciebie podchodzą.
-
[ALL] AC rzeczoznawca
Masz AC a nie wykupiłes osobnego ubezpieczenia na szyby? Ja miałem odprysk jak już kupiłem auto. A że po roku zaczeło mnie drażnić też ze szyba jest "pośrutowana" to zgłosiłem do warty z AC autoszyby oni przekazali do Jaan autoglas i oni się ze mną umawiali na wizytę bez żadnych rzeczoznawców . Wcześniej się jeszcze tylko upewniali jaka szyba (czujniki pas przeciwsłoneczny itp.). Co do twojego przypadku to zawsze możesz mówić że tak było. Chyba że przy ubezpieczaniu ktoś odnotował stan szyby w co wątpię.
-
[B5 ADR] Czy maglownica do roboty ? Lekko cieknie.
nie ma ale 200k km to max Nie przesadzaj moja ma 300 kkm i nic jej nie dolega. Co do półśrodków uszczelniających to nie ma. Regeneracja albo wymiana.
-
[B5 AFN] Moc a opady atmosferyczne
Najlepiej użyć alkohol izopropylowy albo jakiegoś spraya do czyszczenia elektroniki. Tylko psikamy niczym nie pocieramy.
-
[B7 BLB] Jaki będzie efekt gdy zlikwiduję tylny tłumik
totalna bzdura :gwizdanie: tylko sposluchaj :polew: Kolego to jest benzin chłopaki o dieslach piszą i pytają. BTW koledze ostatnio w starej golfinie 1Z urwał się wieszak i zgubił końcowy i nie było zbytniej różnicy tak do 3tyś obrotów powyżej faktycznie głośniej się robiło ale tragedii nie było.
-
[ALL B7] Lampka bagaznika i klapy bagaznika - nie swieci
Ja też miałem problem z tą lampką w podsufitce w bagażniku. Demontaż lampki przeczyszczenie styków rozwiązały problem. Dodatkowo przeczyściłem tez styki przy zamku w bagażniku. Dodam że wcześniej też stosowałem "rzeźnicze" metody z pięścią ale z czasem lampka się uodporniła
-
[ALL B5] Wskaźnik zmiany biegów na zegarach sie nie przesuwa, co z tym zrobić???
Vag wykazuje jakieś błędy?
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=RJnFtv7Z4fA&feature=related Coś z cyklu wspaniałe drogi/
-
[ALL B6] FIS nie wyświetla wszystkiego-przyczyny?
Sprawdź kodowanie licznika może się coś mu w pamięci wykrzaczyło. Więcej info w dziale diagnostyka.
-
Jakie imie dla syna???
Ja bym dał mu na imię Stanisław.
-
Petycja - zabójstwo husky
Podpis poszedł
-
Ulubione piwo!
Dobry był kiedyś teraz niestety jest średni.
-
[B5 AFN] dogrzewanie paliwa
Myślę kolego że powinieneś przestać czytać tą lipną gazetkę z pseudo-znawcami. Słyszałem o układzie dogrzewania plynu chłodniczego w silniku ale o paliwa nie słyszałem.
-
[B6 AWX] Zamarzł ręczny -koła tył zblokowane
Najlpesze rozwiązane. Oczywiście nie mówimy o używaniu hamulca w sytuacjach awaryjnych... :gwizdanie: Hamulec ręczny jest po to żeby go używać. Jak ktoś go używa sporadycznie to potem zamarza i jest płacz i lament. Bez obrazy kolego ale masz samochód za kilkadziesiąt tys. i boisz się że ci ręczny złapie? Sorry jak guma parcieje to się ją wymienia.
-
[B5 AVG] Brak wyświetlania RDS z radia na pełnym FIS
Co i jak się koduje znajdziesz w tym linku http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=6358.0 Pamiętaj że ciebie interesuje licznik.
-
[B5 AVG] Brak wyświetlania RDS z radia na pełnym FIS
Kolego to czy gniazdo jest pionowo czy poziomo to nie ma znaczenia. Musisz mieć podłączone piny jak kolega dropsone napisał. Jak nie działa to sprawdź kodowanie wagiem jak janjazda napisał kanał 62 kodowanie 00001 lub 00004
-
[B5 AVG] Brak wyświetlania RDS z radia na pełnym FIS
Kolego rds jest w szarej środkowej kostce licznika trzy piny. Ten link coś ci pomorze http://www.a4-klub.pl/smf/b5_avg_czujnik_otwartych_drzwi_12_fis_i_pelny_fis-t20853.0.html
-
[B6 AWX] Zamarzł ręczny -koła tył zblokowane
Jak jest sprawne to nie ma prawa nic zamarznąć. Ja stawiam auto pod chmurką i nic sie nie dzieje