Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. Pierścienie ABS powinny być widoczne na tarczy. Raczej rezystancja się nie będzie zmieniać.
  2. szogun0 odpowiedział(a) na JohnyBI temat w Układ Jezdny
    A zrobił ktoś adaptację czujnika skrętu? Może to wystarczy?
  3. szogun0 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Raczej nie bardzo bo są wspólne żarówki do podświetlania tarcz i wskazówek.
  4. Posprawdzać i zakonserwować wtyczki, bo zbiera się tam wilgoć i utrudnia przewodzenie.
  5. I tak i nie. Żeby grało muszą być głośniki. Ale radio mogę w domu na stole przestawić w tryb BOSE, zanieść do samochodu, podłączyć i będzie grało poprawnie w pełni wykorzystując własności swoje i systemu BOSE. Ze sterownikami silnika też można podobne coś zrobić
  6. Wszystko OK z Immo.
  7. Przy wkładce są włączniki odpowiedzialne za domykanie szyb. W samym zamku są 2 mikrowłączniki odpowiedzialne za oświetlenie wnętrza i info dla centralnego zamka o zamkniętych drzwiach.
  8. Niezupełnie goose. Vagiem uaktywnia sie cały system. Jeśli nie będzie uaktywniony (nie wyświetli napisu m.in. na początku) to nie steruje wzmacniaczem, grają przednie głośniki poprzez końcówkę mocy i są trochę inne parametry dźwięku.
  9. Jedna śruba podnosi/ opuszcza, a druga przestawia lewo/ prawo. Wypustka cokołu żarówki od długich ma być do góry. A przerobienie H7 na xenon powoduje zmianę punktu skupienia i z tego powodu mogą światła świecić nie tak jak chcemy.
  10. Coś nie tak piszesz. W concercie nie ma problemu. Zmienia się kodowanie i wyświetla napis BOSE po włączeniu. Nie potrzeba do tego żadnych głosników. Właśnie przed chwilą przestawiałem. BOSE to kodowanie 00011, 00013, lub 00015, zależnie od wersji. Kodowanie dla nie-Bose to np. 00201.
  11. Mam Tak samo ale tylko w bardzo upalne dni i tylko szyba kierowcy, przypuszczalnie właśnie ten czujnik zaczyna szwankować. W tej kostce z grubymi przewodami to tylko zasilanie idzie. Raczej nic ci nie brakuje. Rozebrać drzwi, wyciągnąć zamek i wyczyścić dokładnie mikrowłączniki, bo to one za to odpowiadają.
  12. Panowie, koniec OT, a co z poprawnością nazewnictwa tematów? [ Komentarz dodany przez: wiki: 13-03-2007, 15:28 ] :redface: już poprawiam
  13. Nie. W tym roczniku jest możliwe włączenie zamykania samochodu kilka sekund po włączeniu zapłonu. Podłącza się odpowiedni kabel i już. O reszcie raczej zapomnij.
  14. To pstryknij fotkę i wstaw na forum. Albo przypatrz się dokładnie żarówce i zobacz jak jest kabel odpinany. Cała kostka z takim sześcianikiem (D2S) czy tylko mała kosteczka się odpina od tego szescianika (D1S). Ale sądze, że masz D2S
  15. Bo po 98 roku Immo jest w liczniku i tam odpowiednie błędy wtedy wywala. U zdenia nie ma błędów w liczniku bo albo zostały te sporadyczne już usunięte przez sterownik albo może jest jakiś problem z komunikacją licznika z ECU.
  16. Przeprowadzić procedurę ustawiania świateł xenonowych.
  17. 17 Panowie, silnik opanowany, to poszperajcie trochę, sprawdzcie licznik, zróbcie mu Output Test Pewnie będzie zapisany błąd o czujniku temp silnika albo brak komunikacji z ECU itp. I dowiesz się jeszcze dlacego jest w ECU 17978, będzie zapisany albo 1176 albo 1177 w liczniku (pierwszy to słaby sygnał z kluczyka, drugi to brak synchronizacji ECU z Immo). Do roboty :exclaim:
  18. Te palniki różnią się tym, że inne są przetwornice dla nich. D2S ma starter razem z przetwornicą. W D1S starter jest zintegrowany z żarówką. Cokoły i wymiary a także punkt skupienia w tych żarówkach są identyczne. Jak zmienisz przetwornice na inne to możesz zakładać palniki D2S, jeszcze tylko trzeba będzie podgiąć drucik przytrzymujący żarówkę.
  19. Bixenon ma po prostu większą soczewkę. Inne jest umiejscowienie żarówki pozycyjnych bo wewnątrz jest jeszcze cewka przełączająca strumień światła. Wiecej różnic mogę zapodać jak skompletuję wszystko i zabiorę się do rezanka bixenona w naszym B5.
  20. Na allegro kup sobie plastikowe ślizgi do foteli i wymień w nogach i powinno być lepiej.
  21. Nie 10 tylko 5. Żarówka H7 kosztuje około 20 PLN, a D2S na allegro już za 100 kupi Ale nie w tym rzecz. Poza tym, nie wiem jak skonstruują to prawo, ale pewnie dalej będzie tak, że dzienne muszą się świecić z pozycyjnymi i w takim wypadku światła z nowych A4 są nielegalne, bo świecą tylko z przodu
  22. Należy zrobić Basic Settings skrzyni. Warunki: - napięcie zasilania powyżej 10,5 volt, wszystkie odbiorniki elektryczne wyłączone. - prawidłowo naciągnieta linka gazu - brak błędów w pamięci sterownika silnika i skrzyni Wybieramy 02 ASB :arrowr: 04 Basic settings :arrowr: Potwierdzamy :arrowr: Wybieramy numer grupy 000 :arrowr: Potwierdzamy :arrowr: Naciskamy pedał gazu do spodu i trzymamy 3 sekundy :arrowr: naciskamy Zakończ :arrowr: Gotowe.
  23. Przednie jak najbardziej prasować, ale z tyłu wystarczy młotek, większy śrubokręt, potem stara szalka z łożyska aby nabić nową. Tylko równo nabijać.
  24. szogun0 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    Prawdopodobnie jest to normalna obsługa serwisowa klimatyzacji, czyli regeneracja czynika i ogrzybianie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.