Treść opublikowana przez szogun0
-
[B5 AEB] Proszę o analizę logów przepływki
Auto dłubnięte w okolice 180 KM, przepływomierz mierzą.
-
Jak podnieść moc w Fiacie 126p ?? :D
Jeśli wchodzić w szczegóły, to polerka wydechowych. Ssących się nie poleruje. Można jedynie zrobić porting, czyli poszerzanie kanałów.
-
[ALL B5] Wyświetlacz FIS, słabo widoczny.
Taaa, tylko od jakiegoś czasu skasowano mi link do ogłoszenia :tongue4: :tongue4:
-
[ALL B6] szum w prawym kole (nie łożysko)
Łożyska skrzyni biegów.
-
[B5 ANB] Powracający błąd 17521
Obawiam się, że 1.8T jest wybredne i trzeba zakładać sondy takie jak należy, żadne zamienniki.
-
[ALL B5] zmiana podświetlenia komputera
W roku 1996 (a taki ma w profilu), to podświetlenie jest jeszcze na zwykłych żarówkach.
-
[All Audi] Różnica między D2S a D1S
No prawie jest taka mozliwość, bo jeden jest z zapłonnikiem a drugi bez.
-
[B5 AFN] Immobilizer
Jasne, że posiada.
-
[B5 AFN] Jak wygenerowac kod radia
I tak jak napisałeś wystarczy kalk z windowsa, albo nawet i nie. :gwizdanie:
-
[INNE] A5 3,0 tdi-nieaktyw.opcja wejscia w bloki mierz.+bledy Prosze o ocene przed zak.
Tak, ma obsługę logowania i parę innych sztuczek.
-
[B5 AJM] Wariujące wskaźniki
AJM siostry zapewne z 2000 roku jest. Uszkodzony procesor w liczniku zapewne.
-
[ALL B7] Wymiana na kolorowy FIS
To już wiem dlaczego pytałeś o Level 2.
-
[ALL B6/B7] VCDS uwalony?
Da się, tylko musisz znaleźć, co robi zwarcie. Miga kontrolka? Jeśli nie miga i nie zaświeca się wcale, sprawdź stabilizator napięcia.
-
[ALL B6/B7] VCDS uwalony?
Wyraźnie jest napisane, że zwarcie, kwestia czy w aucie czy w interfejsie?
-
[B5 AWT] Nie ma w misce ścianki spiętrzającej
Możesz jeździć. Ktoś tego nie wsadzał, bo strasznie się trzeba pitolić, zeby ją wepchnąć między miskę a blok kiedy odkręca się miskę bez odkręcania wózka pod silnikiem. Jedyne co grozi, podczas ostrego pałowania, to że olej pójdzie na tłoki i będzie niebieska zasłona dymna.
-
[ALL B6/B7] Temperatura oleju na fis
Tylko jak wyłączysz immo, to będą kierunki migały i zapomnij o klimie.
-
[ALL B5] FIS miga po przekręceniu kluczyka
Który to jest licznik, bo u ciebie już się pogubiłem? Ori czy ten drugi?
-
[B6 ALT] Wersja softu Ecu
Tak, istnieje. Można sprawdzić urządzeniami do odczytu zawartości sterownika przez złącze. Można też odczytać flash programatorem i odpowiedni programik podaje wersję softu.
-
[ALL B6] Podświetlane wskazówki licznika
W a4 b6 były tylko jednego producenta. Zawsze siedzi Bosch.
-
[ALL] 1,8T 150 KM - wgrałem dziś program, mieszane odczucia
Nie. VAS ma zabezpieczenie, żeby nie wgrywać nieodpowiedniego softu.
-
[ALL B7] Podpiecie LPG pod stacyjke
Pobór prądu zbyt duży! Za normę przyjmuje się poniżej 50 mA w trybie uśpionych sterowników.
-
[ALL B7] Podpiecie LPG pod stacyjke
To zmienia postać rzeczy, ale nie napisał o tym wcześniej. Przy tak długim postoju to kup sobie za mniej niż 50 PLN jakąś mini ładowarkę (do podtrzymywania napięcia) do akumulatora i zapodawaj na czas postoju.
-
[INNE] VW LT błąd 17978
Bo LT to bardziej Mercedes-Benz Sprinter. I tak go trzeba diagnozować. HHT albo oryginalny VAS.
-
[ALL B7] Podpiecie LPG pod stacyjke
Jeśli instalacja pobiera zbyt dużo prądu, to albo jest nieprawidłowo założona (podłączona) albo jest uszkodzona.
-
[B5 AEB] Odłączanie klimy przy dużym obciązeniu
Nie odczuwacie tego, ale w sterowniku silnika program jest tak zapisany, żeby odłączał sprężarkę na chwilę w przypadku dużego zapotrzebowania na moc silnika (gwałtowne wciśnięcie pedału gazu przy przyspieszaniu).