Treść opublikowana przez szogun0
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jasne, wszystko można otworzyć, ale co z tego? Niektóre rzeczy trzeba rozciąć.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A mi ku***a nie odpalił Musiałem na kable bo aku słaby chyba. Wszystkie pazdzierze pod blokiem odpałaly a ja i jeden nowy saab pod blokiem na kablach W dieslu powinno się tuż przed zimą zrobić "przegląd" akumulatora - uzupełnić stan elektrolitu wodą destylowaną i przeładować porządnie prostownikiem. Tylko jest taki problem, że obecne akumulatory bezobsługowe nawet nie dają się otworzyć.
-
[ALL B5] Stan licznika
Nie ma czegoś takiego jak ty byś chciał. To co otrzymałeś to zapis w pamięci eeprom.
-
[INNE] Problem z licznikiem A3 8L
Więc najlepiej dla ciebie będzie zaholować samochód do warsztatu i zapłacić. Najszybciej i taniej cię to wyjdzie niż gdybyś chciał sam kombinować.
-
[ALL] Poduszki skrzyni / silnika
Prawa z lewą u ciebie różnią się tylko kondomem gumowym na prawej i numerem katalogowym.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Spoko, ja przygarnę
-
[ALL] Grupowy Chiptuning u Aligatora
Oooo to niedobrze.
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
Wydajność wtryskiwaczy podają książki i materiały np. ELSA.
-
[ALL] Czy nie mam w aucie immo?
jestes blisko dociąć nowy grot,dokupic czystą kapsułkę,jak masz PIN-vag i da rade Właśnie, że w 1996 jakąkolwiek z tego rocznika może zamontować. Byle była do audi.
-
[ALL B5] Problem z adaptacją kluczyków po wymianie akumulatora.
Mam za daleko. Nie mam pewności, że pin masz dobry.
-
[B6 BFB] Fabryczne webasto potrzebna pomoc - szukam posiadaczy tego urządzenia
Przecież nie będzie tego PIN-u zapisanego w wartościach adaptacji. Więc poszukiwanie w innym samochodzie jest bezcelowe.
-
[ALL B6] Licznik a4 rb4 uwalony commanderem...
Skoro pokazuje ci inny przebieg, to lepiej nie dotykaj tego urządzenia tym sprzętem, bo zrobisz sobie kuku.
-
[ALL] Co do korekcji ?
Od czego byś nie zaczął i tak będzie za mało. A na samej grupie VAG nie zarobisz. Programator jakiś masz, jakby ci licznik padł, żeby go postawić, czy tylko chcesz po kabelku zmieniać? Z takim tematem i tak cię zaraz wyklną i zamkną temat. :tongue4:
-
[ALL B7] Zgubiłem immobiliser brelok
Skoro jest domontowany, to mozna go wymontować. Samochód na lawetę, do elektryka i wytnie w diabły ten dodatek.
-
[B6 BFB] Fabryczne webasto potrzebna pomoc - szukam posiadaczy tego urządzenia
W kanale 81 koduje się VIN w module. Jak nie musisz, to nie ruszaj.
-
[B5 AEB] Jakie wtryski i pompa paliwa??
Załóż najpierw większe turbo. Bo tak, to szkoda zachodu.
-
[B6 BFB] Pomoc w identyfikacji licznika
No przecież jest napisane RB4, dla zainteresowanych to w zupełności wystarcza. Pogrzeb sobie w nim K+Can commanderem, to możesz mieć problem jak jeden z kolegów, który niedawno pisał.
-
[INNE] VW T5 Umarło webasto!
Bo trzeba w sterowniku odblokować. :gwizdanie:
-
[B5 AVG]Pytanie o diagnostyke
Baw się, baw, a jak spierdolisz coś w tym T5, to ci wypłaty braknie na naprawę. Tacho nie ruszy T5.
-
[B5 AEB] Czujnik AFR
Sonda ani sterownik w AEB nie obsługuje AFR. Więc nigdzie sobie nie podłączysz.
-
[ALL B6] Licznik a4 rb4 uwalony commanderem...
Jasne, że tak. Tylko przygotuj sobie nowe transpondery jak już ci wcześniej napisałem.
-
[ALL B6] Jak podłączyć przewód K-line do radia Concert II
Szkoda tak daleko ciągnąć kable, lepiej przy liczniku się wpiąć.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Przypomnij sobie gdzie się rozbierałes jeszcze po wyjściu ode mnie :gwizdanie: Na przystanku? I potem do łóżka (znaczy się na ławeczkę)?
-
[ALL B6] Licznik a4 rb4 uwalony commanderem...
Przerzuci cały wsad i samochód przestawnie odpalać :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Pewnikiem wleczone było.... za sweter i się oddzielił.