Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marjon

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marjon

  1. akurat tej sruby to bys raczej nie ruszyl tym sprzetem
  2. jaki kolor wyswietlacza??
  3. mam cale lampy jak ktos by potrzebowal http://a4-klub.pl/showthread.php?t=233066 :naughty:
  4. marjon odpowiedział(a) na lukapor temat w Audi A4 B5
    cena mowi sama za siebie:wink:
  5. ja zalozylem nowy zawias w laks stanie a i tak musialem go regulowac inaczej niz byl stary:whistling:
  6. a ja uwazam ze nie warto na to wydawac tyle kasy. jak mi siadl ten lacznik to znalazlem zwykly przewod gumowy zbrojony sznurkami i olejoodporny, docialem odpowiednia dlugosc i gitara, juz kilka lat hula:wink:
  7. potwierdzam. kiedys nabilem klime bez ruszania tego filterka to po dwoch miesiacach juz przestalo chlodzic, przy nastepnym nabijaniu zalozylem nowy filterek w rurce i juz ponad 2 lata dziala bez zastrzezen:wink:
  8. ja wlasnie dzisiaj montowalem hak i instalacje do haka. dlugo sie zastanawialem czy montowac w instalacji modul ale ceny nowych firmy krzak to ponad 100zl, a uzywki ori to nawet wiecej..., wiec narazie prad podlaczylem bezposrednio z lamp. jak sie podlaczy przyczepe to tylne swiatla minimalnie slabiej swieca, ale to chyba w niczym nie przeszkadza, i komp nie pokazuje zadnych bledow wiec chyba juz odpuszcze sobie ten modul:whistling:
  9. tylko przod, tyl nie:hi:
  10. wcale nie prawda. jest to wtyczka starego typu okragla, jak jej nie podlaczysz to nic sie nie dzieje. co innego w nowszym typie gdzie wtyczka jest jakby jajkowata- tam jest odwrotnie i po odlaczeniu pojawiaja sie bledy i zapala sie kontrolka poziomu plynu:hi:
  11. ja mojej żonie chcialem dac sie przejechac czteroosiówką ale nigdy nie chce, a ciekaw jestem jakby ta chudzinka wygladala za taka wielką fajerą
  12. kolego ja tak mam w jednym hamulcu z tylu. rozbieralem zacisk w celu wymiany uszczelek i przy skladaniu wszystkiego do kupy przeczyscilem klocki papierem sciernym i troche krzywo mi to wyszlo i wyglada teraz jak u ciebie ale wraz z postepujacym zuzyciem klocka wszystko wraca do normy. ale u ciebie to moze byc cos innego:eusathink:
  13. a nie lepiej od razu kupic nowy aku??
  14. ja zalozylem polskiego CX-a bo mi doradzali ze dobry i tani ale szybko sie przekonalem ze niestety tylko tani... na lozyskach do kol zwlaszcza do tylnych nie ma co oszczedzac:hi:
  15. oczywiscie jesli to szpachel bo tak wyglada:hi:
  16. ta szpachla z dachu i tak kiedys odleci, dachu sie nie szpachluje:whistling:
  17. Żynżysław:decayed:
  18. probuj zmienic sprezyny. mechanik ci wsadzil byle jakie z auta z niewiadomo jakim silnikiem. do kazdego silnika sa inne sprezyny:hi:
  19. poczytaj ksiazke sam naprawiam audi a4 o oponach i i tam jest wszystko napisane o nierownym zuzyciu:hi:
  20. jest kilka tematow o tym chocby w dziale warsztat, poszukaj:hi:
  21. no jak moga nie pasowac jesli sa dedykowane do tego auta?? beda pasowac:wink:
  22. marjon odpowiedział(a) na mac12311 temat w 1.9TDI
    mi tez sie wydaje ze od dolnego zagiecia bagnetu do gornego nie wejdzie litr oleju, bo w calym silniku afn jest przeciez tylko 3,8 litra, ale oczywiscie nie jestem pewny bo za duzo tego oleju nie dolewam u siebie:decayed:
  23. Wesołego jajka:wink:
  24. jak ci sie sprawuje ten hak?? nie rdzewieje?? od ktorego sprzedawcy wziales??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.