Treść opublikowana przez marjon
-
Urwana śruba wahacza górnego
akurat tej sruby to bys raczej nie ruszyl tym sprzetem
-
Urządzenie wielofunkcyjne
jaki kolor wyswietlacza??
-
Szkło reflektora, jak wymienić?
mam cale lampy jak ktos by potrzebowal http://a4-klub.pl/showthread.php?t=233066 :naughty:
-
Amortyzatory KRAFT
cena mowi sama za siebie:wink:
-
Czy benzynowe silnik są wyposażone w dwumas
pisz tu w watku:wink:
-
Opuszczone drzwi.
ja zalozylem nowy zawias w laks stanie a i tak musialem go regulowac inaczej niz byl stary:whistling:
-
Łączenie kolektora dolotowego z chyba odmą lub ic.
a ja uwazam ze nie warto na to wydawac tyle kasy. jak mi siadl ten lacznik to znalazlem zwykly przewod gumowy zbrojony sznurkami i olejoodporny, docialem odpowiednia dlugosc i gitara, juz kilka lat hula:wink:
-
Akcja klimatyzacja
potwierdzam. kiedys nabilem klime bez ruszania tego filterka to po dwoch miesiacach juz przestalo chlodzic, przy nastepnym nabijaniu zalozylem nowy filterek w rurce i juz ponad 2 lata dziala bez zastrzezen:wink:
-
Czy potrzebny moduł haka?
ja wlasnie dzisiaj montowalem hak i instalacje do haka. dlugo sie zastanawialem czy montowac w instalacji modul ale ceny nowych firmy krzak to ponad 100zl, a uzywki ori to nawet wiecej..., wiec narazie prad podlaczylem bezposrednio z lamp. jak sie podlaczy przyczepe to tylne swiatla minimalnie slabiej swieca, ale to chyba w niczym nie przeszkadza, i komp nie pokazuje zadnych bledow wiec chyba juz odpuszcze sobie ten modul:whistling:
-
Sprężyny zawieszenia Audi A4 B5 a VW Passat B5
tylko przod, tyl nie:hi:
-
Ustalenie do czego służy ta wtyczka
wcale nie prawda. jest to wtyczka starego typu okragla, jak jej nie podlaczysz to nic sie nie dzieje. co innego w nowszym typie gdzie wtyczka jest jakby jajkowata- tam jest odwrotnie i po odlaczeniu pojawiaja sie bledy i zapala sie kontrolka poziomu plynu:hi:
-
Co sądzicie o kobietach w "większych" autach ?? ;)
ja mojej żonie chcialem dac sie przejechac czteroosiówką ale nigdy nie chce, a ciekaw jestem jakby ta chudzinka wygladala za taka wielką fajerą
-
Co się dzieje z tą tarczą i klockiem?!
kolego ja tak mam w jednym hamulcu z tylu. rozbieralem zacisk w celu wymiany uszczelek i przy skladaniu wszystkiego do kupy przeczyscilem klocki papierem sciernym i troche krzywo mi to wyszlo i wyglada teraz jak u ciebie ale wraz z postepujacym zuzyciem klocka wszystko wraca do normy. ale u ciebie to moze byc cos innego:eusathink:
-
ilu amperowy prostownik wybrac do afn?
a nie lepiej od razu kupic nowy aku??
-
Łożyska /zawieszenie
ja zalozylem polskiego CX-a bo mi doradzali ze dobry i tani ale szybko sie przekonalem ze niestety tylko tani... na lozyskach do kol zwlaszcza do tylnych nie ma co oszczedzac:hi:
-
AFN -> richtung Full -> black matt projekt SKITELS
oczywiscie jesli to szpachel bo tak wyglada:hi:
-
AFN -> richtung Full -> black matt projekt SKITELS
ta szpachla z dachu i tak kiedys odleci, dachu sie nie szpachluje:whistling:
-
Jakie imię dla syna
Żynżysław:decayed:
-
Za wysokie przednie zawieszenie
probuj zmienic sprezyny. mechanik ci wsadzil byle jakie z auta z niewiadomo jakim silnikiem. do kazdego silnika sa inne sprezyny:hi:
-
Zużycie bieżnika opon na tylnej osi
poczytaj ksiazke sam naprawiam audi a4 o oponach i i tam jest wszystko napisane o nierownym zuzyciu:hi:
-
Jak zdjąć tyknią tarcze
jest kilka tematow o tym chocby w dziale warsztat, poszukaj:hi:
-
Jakie Wycieraczki ??
no jak moga nie pasowac jesli sa dedykowane do tego auta?? beda pasowac:wink:
-
Poziom oleju
mi tez sie wydaje ze od dolnego zagiecia bagnetu do gornego nie wejdzie litr oleju, bo w calym silniku afn jest przeciez tylko 3,8 litra, ale oczywiscie nie jestem pewny bo za duzo tego oleju nie dolewam u siebie:decayed:
-
Życzenia Świąteczne
Wesołego jajka:wink:
-
[B5 ADR] Montaż haka zderzak z wlewem od gazu
jak ci sie sprawuje ten hak?? nie rdzewieje?? od ktorego sprzedawcy wziales??