Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_N

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_N

  1. Dla gwintów metrycznych wg normy DIN 13: M6 - 12 Nm M8 - 20 Nm M10 - 40 Nm M12 - 70 Nm M16 - 140 Nm
  2. Znam takich co blaszaka do auta wkładają przetwornica i jazda Polak potrafi
  3. Lukasz_N odpowiedział(a) na mac12311 temat w 1.9TDI
    Ciśnienie oleju masz ok. Szukaj gdzie indziej: http://a4-klub.pl/1-9-191/dlawi-sie-kopci-zimnym-silniku-dodaniu-gazu-filmik-309718/
  4. Lukasz_N odpowiedział(a) na Przemek0922 temat w 1.9TDI
    Na zaworze N109 powinno być stale napiecie jak przekręcisz zapłon. Jeśli nie masz tam napięcia, to nie ma opcji, żeby silnik odpalil. Grzebaleś cos przy nastawniku? Jakie masz napiecie na RSW i jaka dawka?
  5. http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/all-oleju-mojego-silnika-83133/
  6. Juz przestancie z ta tajemna i magiczna wiedza dla wybranych, ktora trzeba zdobywac latami. Troche zdolnosci manulanych, do tego olej w glowie plus VAG i samemu mozna ogarnac.,
  7. Poluzwac musisz. Od biedy mozna wbic dopasowana nasadke. Jest tez inny tani patent. Przejdz sie do sklepu albo hurtowni elektrotechincznej i popros o klucz do rozdzielni. Mam taki u siebie i pasuje jak oryginal. Koszt 15 PLN.
  8. Ale cyrkujesz. Wypelnij po prostu turbo po montazu olejem przez otwor przewodu i nic zlego mu nie bedzie
  9. Wszystko masz jak na tacy podane: http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/ http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/faq-forum-diagnostyka-vag-2950/
  10. Lukasz_N odpowiedział(a) na danko93 temat w 1.9TDI
    Notlauf, 00575, watkow na ten temat jest 1.000.000. Nie bedziemy sie tu po raz setny powtarzac Szukaj
  11. Łożysko oporowe do sprawdzenia. Wbrew temu co koledzy wyzej napisali sa dwa etapy padania łożyska oporowego. Pierwszy to słaby halas, ktory ustepuje podczas wcisniecia sprzegla, to znak, ze nalezy sie zabrac za wymiane. Drugi etap to halas przy wcisnietym sprzegle, ktory oznacza, ze lozyska juz nie zyje.
  12. Co masz na mysli piszac wtrysk sterujacy? G80? Zapodaj logi statyczne, ale IMO sama pompa raczej nie ma tu nic do rzeczy.
  13. Silnik o oznaczeniu AHJ nie istnieje. Przeczytaj mojego posta wyżej.
  14. Nie ma takiego silnika w grupie VAG jak AHJ. Jest AJH,ale to 1.8 20V 150 KM benzyna, wkladali go do Sharana. Jesli to TDI, to musi byc AHU, wiec pasuje P&P. Chyba, ze rzeczywiscie kupiles benzyne
  15. Wirnik turbosprezarki obraca sie nawet z predkosciami powyzej 150.000 obr/min, wiec wywazenie jest tutaj pierwszorzedna kwestia. Tutaj niewazenie rzedu 0,3 g*cm odgrywa znacząca role, wiec samemu raczej niewykonalne zeby to zrobic. Radze oddac do specjalisty.
  16. Lukasz_N odpowiedział(a) na mirk temat w 1.9TDI
    Czujnik cisnienia oleju nie ma tu nic do rzeczy.
  17. Lukasz_N odpowiedział(a) na wojtek13001 temat w 1.9TDI
    To normalne.W turbo na zaworze upustowym WG nic Ci sie nie ruszy. Mozesz reka sprawdzic, czy w miare lekko chodzi.
  18. Lukasz_N odpowiedział(a) na Marcin_F temat w 1.9TDI
    Ten odcinek, który idzie bezpośrednio do turbo do rury pod przednia czescia nadwozia (dluzszy): 8D0 145 828 L Ten, który łączy intercooler z rura pod przednia czescia nadwozia ( krotki katowy): 8D0 145 834 F
  19. Lukasz_N odpowiedział(a) na bbabik87 temat w 1.9TDI
    Kolego andrzej22 nie irytuj sie tak mocno... Zeby wyrazic swoja opinie nie trzeba od razu odszczekiwac jak wsciekly pies na uwiezi....
  20. Lukasz_N odpowiedział(a) na bbabik87 temat w 1.9TDI
    Słuchaj fizyku młody jak wymieni na taką samą świecę a pewnie ma Beru o napięciu 11V to te twoje węzły wydedukuj pani od fizyki. Widze ze chodzic do szkoly to Ty nie zbyt lubiles, wiec nie dziwie sie, ze nie kumasz o co kaman. Rozejrzyj sie troche szerzej w temacie swiec, to moze bardziej ogarniesz i dlaczego powinno sie wymienac komplet. P.S nie w kazdym sillniku musi siedziec BERU 11 V jasnowidzu
  21. Lukasz_N odpowiedział(a) na tomekstm temat w 1.9TDI
    Po pierwsze jak slinik jezdzi normalnie, nie slabnie, to nie ma sie czym przejmowac. Z fabryki nie wyjechal, wiec ma prawo troche dmuchac. Niektore nowe technologicznie silniki maja dla przykladu takie zuzycie oleju, ze nawet w naszych dziadkach rzadko sie zdarza, a producent w ksiazkach i materialch serwisowych podaje, ze to normalne dla tych typow. Jak chcesz sprawdzic stan ukladu CTP to pomiar kompresji. Jak bedzie kiepsko, to wtedy proba olejowa i mozna zlapac jakis trop. Co do odkrecania korka oleju i wyciagania bagnetu, to nie ma zadnych konsekwencji dla silnika oprocz mozliwego balaganu pod maska.
  22. Tak jak kolega wyzej pisze, nic strasznego nie slychac. Mozesz wyciaganc rozrusznik na stol i przesmarowac, ale wg mnie wszystko jest ok. Uwalony bendix wydaje glosne piski, ale tutaj tego nie slychac.
  23. Lukasz_N odpowiedział(a) na A4-Tomek temat w 1.9TDI
    W przypadku, kiedy padnie czujnik predkosci obrotowej walu G28, to ECU zastepuje jego sygnal impulsami z wtrsyku sterujacego G80. Kiedy odepniesz wtyczke od jakiegoklowiek czujnika, to wywali blad o przerwie w obwodzie. Wracajac do poczatku, to pierwsze co bym zrobil, to ustawil rozrzad na znakach.
  24. Wrzuc na normalny portal ,bo z tego dziwactwa nikt nie otwiera.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.