Treść opublikowana przez wesz82
-
[ALL B5] Problem z dmuchawą
Panowie ja zaraz po zakupie auta zmagałem się także z takim przypadkiem aż w końcu zakupiłem to http://moto.allegro.pl/item501598756_wentylator_kabiny_audi_a4_vw_passat_skoda_superb.html i teraz od prawie 2 lat mam spokój.
-
[ALL] Jakim samochodem jechać do ślubu ?
Ja tam pojadę swoim mimo że nie powinno się ale oboje mamy sentyment do naszego dziadka Jak bym miał już coś wynająć to brałbym A8
-
[B5 ADR] Jak jest przyczyna przełączania się silnika na benzynę przy 5000 obr. ?
Przyczyn może być parę min.: 1-parownik 2- wtryskiwacze W obydwu przypadkach za małe paremetry Jaką masz instalację??? Tutaj dowiesz się więcej http://www.a4-klub.pl/smf/instalacje_lpg_i_cng-b27.0/
-
[B5 AEB] Silnik się dusi
Właśnie naśpicie jak to dokładnie wygląda??? Jak byłby to moduł to auto nie pracowałoby prawdopodobnie na wszystkie cylindry! Proponuje pojedynczo odczepiać kostki od cewek i jak po odłączeniu praca silnika nie ulegnie zmianie to już wiadomo na którym cylindrze auto kuleje!Sprawdziłbym też przewody prowadzące z cewki do świecy czy nie ma przebicia!
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
U mnie dziś bajka od 17 zaczęło padać i teraz schodzę,patrze a tu z 10 cm śniegu, w taką pogodę ręczny aż sam się prosi Jak tak dalej pójdzie to do z rana będę musiał łopatę uruchomić
-
[ALL B5] rozgrzewanie tylniej szyby
1-kolejny przycisk idąc w lewo od awaryjek..., 2-musisz sprawdzić bezpieczniki,jak bezpieczniki oki to musisz szukać gdzie prąd spitala, 3-nigdy nie mierzyłem z zegarkiem ale myślę że ok 10 min wystarczy
-
[B5 ABC] Problem po wymianie wahacza
Ja bym popatrzał jeszcze na to co dokonał mechanik tzn jak nie ustawił wahacza i dokręcił to na podnośniku to jakby syzyfowa robota bo teraz wahacz ustawił się tak jak należy i ma luzy.najlepiej zapytaj mechanika jak to zrobił.
-
[ALL B5] Demontaż wkładu lusterka oraz wymiana mat grzewczych
Co do kleju to nie polecam zdecydowanie silikonu zaś klej do luster
-
[B5 AJL] chips do 1.8 T 180KM z allegro
Witam. Radzę trzymać się z daleka od takich wynalazków. Skoro firmy biorą za to dużo więcej to czemu jest tak tanio... Co do imo to czytnik masz w stacyjce A ten chips to ma być do Twojego auta??? PZDR
-
Tanie bilety lotnicze - ma ktoś jakieś możliwości ?
http://www.easyjet.com/pl/Zarezerwuj/index.asp Ja latałem tą linią i polecam chodź jest to za granicą,wszystko zależy od tego kiedy zamówisz bilet. :polew:
-
[B5 ADR] Dlaczego muli go jak jest zimny przy rozpędzaniu
na listwie wtryskowej lub przewodzie paliwowym! My śle że Vag też nie zaszkodzi
-
[B5 ABC] Problem po wymianie wahacza
Może mechanik tak się popisał... Czasami często jak wyeliminujesz jeden luz pojawia się drugi. podjedź raz jeszcze na trzepaki na pewno taki luz wykryje jak nie to łycha w rękę i trzeba szukać. A jak było przed wymianą???????
-
[B5 ADR] Dziwna maź w odmie
Zgodzę się z przed mówcami! Kiedyś miałem ticusia auto jeździło i było ok później tico było tylko używane rak na jakiś czas i to odcinki do 5 km w bagnecie i pod korkiem wlewu oleju pojawiła się biała maź jakby masło,już myślałem że uszczelka pod głowicą i oddałem kolesiowi do naprawy ten potrzymał auto w garażu dwa razy zrobił dłuższą trasę i powiedział że to nie uszczelka lecz nie dogrzane auto. Od tamtego czasu staram się jeździć autem tak długo aż zagrzeje się dobrze olej.
-
ODWOŁANIE może się komuś przydać
Panowie ja niestety jeszcze nie miałem okazji uczestniczyć w żadnej kolizji ale opowiem wam o przypadku mojej koleżanki: Więc jej mąż wracając sobie kiedyś z pracy natrafił na kierowcę malucha który wymusił i rozpitolił mu przód auta! Nasze kochane PZU wyliczyło jej kwotę na około 4 tyś zł zaś ona nie odpuściła i podała sprawę do sądu tam dochodziła swoich spraw i okazało się że wywalczyła około 14 tyś zł ale trwało to długo bo prawie rok! Przez ten rok przeżyła koszmar bo była zbywana od jednego barana do drugiego i tak w koło,nawet nie połamała jednego rzeczoznawcy z PZU (po naprawie auta okazało się że cały zawias,hamulce,itd z przodu muszą być wymienione bo stało się to w trakcie kolizji)przyjechał IDIOTA z PZU podszedł do auta od przodu zrobił fotę i mówi że to wszystko :wallbash: :wallbash:nawet kretyn nie spojrzał na zawieszenie Na całe szczęście auto ubezpieczone było w ADAC z możliwością zwrotu pieniędzy na terenie krajów UE za koszty sądowe i koleżanka jeszcze skorzystała podwójnie :> Koleżka miał kolizje na parę m-cy przed kolizją koleżanki męża i jego auto w porównaniu do auta koleżanki było totalnie rozpitolone i PZU przyznało kwotę około 4 tyś zł ale on odpuścił i dlatego tak mało. Wszystkim sugeruje dużo cierpliwości oraz nie ugięcie w żadnym przypadku :hi:
-
[B5 ADP] Skrzypienie przedniego zawieszenia
Tak jak piszesz to nie rozwiąże problemu ,ale psikać raczej musisz w gumowe ochronne mieszki tzn. tzw.gruszki(mowa o zewnętrznych końcówkach wahacza)!musisz zrobić maleńki otwór,następnie napsikać tam smaru i dobrze byłoby to zakleić żeby smar nie uciekał i żeby nic nie dostawało się do środeczka!co do wewnętrznych końcówek wahacza tzn tych tulejach to już nie jestem pewny czy też powinieneś je smarować,ale zaraz ktoś się wypowie. pzdr
-
[B5 AJM] Dziwne przeskoki przy maksymalnym skręcie w lewo
może łożysko już nie domaga.
-
Podświetlane znaczki Audi rodem z "I Robot"
jak dla mnie na przód to już choinka ale poczekam jak się to skończy,zaś z tyłem to Tomi może jakiś foto byś zapodał jak to wrezać W ogóle wszystkim Audi maniakom i nie tylko wszystkiego naj.i dużo więcej w Nowym Roku
-
[B5 APT] Dziwne tarcie przy przejeździe przez progi zwalniające
zawsze można sobie obkukać czy nadkole jest nie przetarte
-
Podświetlane znaczki Audi rodem z "I Robot"
tomi76 gratuluje wygląda mega ślicznie jak będziesz to rozprowadzał to ja bym poprosił uno sztukę
-
[B5 ALZ] Ubywa płyn w układzie chłodzenia
może kolektor wodny???
-
[B5 1Z] Wahacze czy jest różnica TDI
Witam! Ja tam 2,5 tdi nie posiadam,ale wątpię żeby były wzmacniane,niby dla czego????
-
[B5 1Z] Ile na bagnecie powinno być oleju ?
chcesz sie cieszyć sprawnym autem to nie kupuj oleju z allegro a takie sklepy jak tesco to mozesz kupić roslinny do smażenia frytek jesli masz swoj w d....e to zalewaj czymkowiek nawet kujawskim tez przeciez smaruje... pracuje w ASO i ludzie myslą ze jak wleje byle co to pojedzie jasne ze pojedzie ale na drugie stanowisko serwisowe sorki was za OT ale dzisiaj jednemu kolesiowi tłumaczyłem 30 minut ze nie powinno sie lać oleju używanego do silnika który ma przejechane tylko 1000km bo mu ktos z rodziny zlał do baniaka kup dobry olej poszukaj na forum ten temat rozpetał juz III wojne światową Ja kłóciłem się z kolesiem który twierdzi że zmienia olej co około 20 tyś i jego zdaniem nic takiego się nie dzieje bo kupuje Castrola a to jest olej ponad oleje,a nawet nie chciał słuchać że olej także traci swoje właściwości :wallbash:
-
[B5 AEB] Jaka przyczyna niestabilnego przodu podczas hamowania w zakręcie ?
Tak wyłącznie w zakrętach na prostych jest w porządeczku. Obstawiam na wahacze a dokładnie banan bo z tego co wiem mechanik przed skręceniem nie ustawił wahacza na swoim miejscu ale wole sprawdzić wszystkie opcje!
-
[B5 AHL] Cykanie po wymianie kolektora wydechu
Prawdopodobnie to przepustnica jak przestaje to jest ok! mcemsi dałeś mechanikowi nową uszczelkę???
-
[B5 AEB] Jaka przyczyna niestabilnego przodu podczas hamowania w zakręcie ?
Witam! Mam pytanie co może powodować taką usterkę ze podczas średnio mocnego hamowania w zakrętach auto jest totalnie nie stabilne??? Wygląda to tak jakby majtało przodem podczas hamowania w zakręcie pzdr