Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łukasz13

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łukasz13

  1. To nie ma kata czy się domyślasz tylko? Dolot najlepiej sprawdzić kompresorem dla pewności, tak samo z ciśnieniem paliwa.
  2. Program seria, sprawdz ciśnienie paliwa i szczelność dolotu, można by było też wyciągnać kata i sprawdzić drożność, turbo nie robi się szybko czerwone?
  3. Jak ucieka dziurką to znaczy że grzybek uszkodzony.
  4. No właśnie w tych logach zdiagnozowałeś, ten log był na lpg czy na pb? Przepływka sporo za mało pokazuje a spowodowane to może być nieszczelnościami w dolocie to juz sam musisz sprawdzić, lub jesli nie ma nieszczelności to przepływka jest do wymiany.
  5. Zapłon wypada na zimnym czy cały czas? sprawdz kompresję prawdopodobnie wypalone zawory i najczęsciej najgorzej to wygląda na 2 cyl. Do tego pózno wstaje turbina i niedoładowuje, wyciągnij kata i sprawdz jak wygląda strona gorąca turbiny.
  6. Po logach to jest ubogo, i przepływka dużo za mało mierzy, jeśli nie ma gdzieś tam dużej nieszczelności w dolocie to przepływka do podmiany.
  7. Tak przeładowuje, zacznij od n75 i wężyków od niego, wężyki sprawdz czy nie dziurawe, zatkane zagięte, jak są ok podmień n75.
  8. Łukasz13 odpowiedział(a) na daroksc temat w 1.8T
    Tak dokładnie.
  9. Łukasz13 odpowiedział(a) na daroksc temat w 1.8T
  10. Łukasz13 odpowiedział(a) na wilu8 temat w 2.4
    Wyzerowali CI pewnie wszystkie bity gotowości i lub całą tablice dtc. Jedyne co możesz zrobić to jechać tam i poprosić grzecznie o wgranie org softu i zwrot pieniązków.
  11. Weż może napisz cos więcej o aucie, jest lpg? Przez bład mieszanki auto jest w trybie awaryjnym dlatego nie jedzie, oprócz tego masz jeszcze błedy od systemu evap i sai, najlepiej jakbyś zrobił logi dynamiczne.
  12. Można jezdzić, nie powinno nic się stać.
  13. Przpeływka lepiej wskazuje, turbo nadal przeładowuje.
  14. Łukasz13 odpowiedział(a) na Badalabandalad temat w 1.8T
    Oprócz tego że turbo późno wstaje, drugi temat zaniżający przepływomierz, generalnie trzeba zacząć od standardowych rzeczy w 1.8t, czyli szczelność dolotu, zawór dv, jesli to jest ok, to przepływka do podmiany. Późne wstawanie turbiny możliwe że żeliwo w turbinie popękane lub przytkany kat.
  15. Temat dość powszechny w 1.8t, wypadanie na zimnym, po rozgrzaniu może być lepiej, nieszczęsny 2 cyl, prawdopodobnie jest najbardziej obciążony termicznie bo na nim najczęściej wypalają się zawory, nie chce żebyś pochopnie podejmował decyzje o remoncie ale wszystkto na to wskazuje.
  16. Jeśli wypadanie jest dużo większe w trakcie nagrzewania to duże prawdopodobieństwo wypalonych zaworów.
  17. Łukasz13 odpowiedział(a) na Badalabandalad temat w 1.8T
    002+033, 003+020. Tamte też powtórz, wszystkie do odcinki.
  18. Łukasz13 odpowiedział(a) na Badalabandalad temat w 1.8T
    Z loga to turbo baaardzo wolno wstaje, zrób reszte logów, bedzie może wiecej wiadomo. Albo podjedz kiedyś bo widzę z okolic jesteś.
  19. Z paliwem wydaje się że już jest ok, może korekty sondy nie są idealne, ale może tak zostac, zostało Ci sprawdzić co z tym ciśnieniem oleju i praca tego napinacza.
  20. To wymien pompe bo nie pomogło.
  21. Weż węzyk podłącz wyjście z turbiny bezpośrednio do gruszki z pominięciem n75, bo możliwe że coś z nim nie tak, jak nadal bedzie pompować wiecej niż 0,3 bar to znaczy że coś nie tak z gruszką lub sztangą turbiny. Przepływka dalej mało mierzy.
  22. Przepływka trochę zaniża, tak to w miarę, sprawdź dolot pod kątem nieszczelnosci, jak nic nie znajdziesz możesz pokusić się o kupno nowej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.