Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rookie

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rookie

  1. rookie odpowiedział(a) na krzysiek015 temat w 1.9TDI
    Najlepiej wymienić 4 i święty spokój na długie zimy. Polecam Boscha lub Beru
  2. rookie odpowiedział(a) na PAWELK226 temat w 1.9TDI
    Tylko oryginalny z ASO koszt 130 zł
  3. Polecam Liqui Moly. Naprawdę wycisza pracę silnika. Pozdro
  4. rookie odpowiedział(a) na marekd1305 temat w 1.9TDI
    Ja mialem w poprzednia zime tak bez dodatkow.Z pol obrotu palil.Ropa do -20 Spoko, tylko nigdy nie wiesz jaka to ropa, a ja nie mam ochoty ponosić konsekwencji czyichś błędów, mimo że tankuję na BP.
  5. rookie odpowiedział(a) na marekd1305 temat w 1.9TDI
    Polecam Liqui Moly speed diesel additiv, a na zimę Skydd. Naprawdę dobry środek, na dworze -22*C a silnik zapalał od pierwszego kopa.
  6. Kompletna robota 1300 zł (ze szlifem, uszczelkami, uszczelniaczami i prowadnicami)
  7. rookie odpowiedział(a) na gooryl temat w 1.9TDI
    A nie chodzi ci silnik głośniej po myciu?
  8. Możesz dalej mułowato jeździć ale trzymaj 2000 obrotów na każdym biegu. Wtedy ci się nie zatnie.
  9. Mój kuzyn wlał paliwko z Białorusi na którym jeżdżą też taksówki w Białymstoku. Pompa i wtryski do wymiany. Gówno jakich mało. Pozdrawiam
  10. Ja wiem, ja wiem!!! Doktor Car Spec był wlany do tego autka i no cóż Motul mu go wyczyścił
  11. Ja miałem Audi DI 75 KM, i co z tego że mało pali jak radość z jazdy żadna? TDI 110 KM pali tyle samo a efekt z jazdy ekstraśny!
  12. Lepiej zalej minerał, tak zresztą jest napisane na zbiorniczku wyrównawczym płynu wspomagania. Pozdro
  13. polecam ci TRW, klocki i tarcze ładnie u mnie chodzą
  14. Lemfoerdery są najlepsze i najtrwalsze. Natomiast MS-y to taki kompromis pomiędzy ceną a jakością. Ja śmigam na Mastersportach i jest okay, końcówki też mam MS.
  15. Zobacz dokładnie czy nie masz wycieków z węży, następnie pojeździj trochę autem 120 - 130 km/h i zobacz czy nie ubyło płynu. Po jeździe sprawdź czy węże są twarde. Jak twarde, uszczelka.
  16. Nie taniej: http://allegro.pl/koncowki-wtryskow-bosch-1-9tdi-p520-ahf-afn-alh-i1796302843.html
  17. Jaki jest sens mycia, kiedy nowe końcówki kosztują grosze do AVG?
  18. kapcie do d*py, dzięki
  19. wymienialem w jednym afn to ze zdjeciem starego i wlozeniem nowego wyszlo dwa dni.Dodam ze bez suwnicy to bylo za pomoca lewarka:) Bylby jeden dzien ale okazalo sie po odpaleniu ze miska popekana byla i troche mi zajelo z miska.[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 14:05_________________________________________________za silnik dawalem 750zł pol roku temu.Goly rzecz jasna(ale z dwumasem) Podejrzewam ze za 700 wezme.mam zaprzyjazniony szrot,jak szukalem ostatnio czegos to naliczylem chyba 7 czy 8 afn nie wspominam o innych typu asv,1z itp.bo tez od groma jak juz wymieniasz to bierz asv najlepsza motorownia z 1.9 tdi vp A spytam z ciekawości, w czym jest lepszy ASV od AVG/AFN? Pozdro
  20. ---> Amsoil 5W/40 It is recommended for European and North American gasoline or diesel vehicles requiring any of the following worldwide specifications: •Volkswagen 502.00, 505.00, 505.01 AMSOIL 100% Syntetyczny European Car Formula jest sformułowany tak, by przewyższyć najbardziej wymagające europejskie specyfikacje. Jest polecony dla aut europejskich ... albo pojazdów diesla wymagających którejkolwiek z następujących ogólnoświatowych specyfikacji: VW 505.00 ---505.01 Ten Amsoil nie posiada jakiejkowiek normy/specyfikacji/aprobaty VW Wg. producenta olej ten jest jedynie polecany do aut koncernu VW o specyfikacjach VW 505.00 ---505.01 a to mała ale znacząca różnica. W przypadku samochodu na gwarancji i ewentualnej usterki silnika lanie takiego oleju skończy się raczej mało przyjemnie dla właściciela ;(. Dlaczego tym nie napiszecie wprost ??? Olej posiada bardzo dobre parametry i co z tego jak wlewacie go TYLKO na własną odpowiedzialność - Amsoil nigdy nie spełniał oficjalnie normy VW 505.00/505.01 i nigdy jej nie wykupił - nie widnieje w żadnym Technical Service Bulletin Audi/VW http://www.audiusa.com/etc/medialib/cms4imp/audi2/aoa/company/aoa-specific.Par.0023.File.pdf Słuszna uwaga, to już lepiej lać naszego Lotosa czy Orlena. Pozdrawiam
  21. Myślę, że sam sobie odpowiedziałeś w pkt. 3
  22. Wątpię, albo pompa, albo uszczelka pod głowicą. Skoro płyn uciekł przez noc, może cieknąć któryś z króćców lub pompa.
  23. No to mamy winowajcę. Ale jak nowy silnik? Tzn. nowa głowica czy coś więcej?
  24. A w środku jest sucho, może nagrzewnica poszła?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.