Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bartollo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bartollo

  1. Tak jak kolega wspomniał kątów sie nie ustawia. Zbierzność ustawiałem ostatnio na oko poprzez ustawienie kierownicy prosto i patrzeniu czy przednie koło pokrywa sie z tyłem lekkie korekty z jednej,drugiej strony ustawiłem według mnie idealnie. Pojechałem na zbieżność i ustawienie było w granicach tolerancji.
  2. Potwierdzam
  3. Pierwsze słyszę ze 000 bs sie nie loguje ostatnio logowałem 1z i wszystko było cacy w tdi timing wykres skakał od 49-54 wiec idealnie. Bs nie loguje sie 011 tak samo jak w afn'ah z pierwszych lat produkcji
  4. Panowie orientuje sie ktos czy w 2.0 BMP ( poprzeczniak w passacie b6) trzeba wywalać cały zespół wałków z pompą oleju czy idzie wymienic sam zabierak wyciągając tylko pompę oleju?
  5. Bartollo odpowiedział(a) na rana temat w 1.6
    Kumpel jak robił remont tylko ze renault 1.9 dci (pierścienie tłoki szlif wału panewki nadwymiar honowanie cylindrów planowanie głowicy wymienione uszczelniacze + regeneracja turbo) to po pierwszym tysiącu km kopciła na siwo jak zła. Pozniej po tym tysiącu i wymianie oleju stopniowo zaczęła kopcić mniej aż w końcu przestała całkowicie i ten stan utrzymuje sie do dzisiaj.
  6. Z wykresów wynika ze masz przeładowanie. Jesli zaworek n75 podmieniany to wyciągaj turbo i czyść kierownice.
  7. A katalizator masz ?
  8. Bartollo odpowiedział(a) na mat994 temat w 1.9TDI
    Umyj silnik dokladnie, zapal i popatrz skąd sie wydostaje i będziesz miał pewność.
  9. Bartollo odpowiedział(a) na mat994 temat w 1.9TDI
    Skąd leci ? Olej do plynu plyn do oleju czy może na tłoki idzie plyn lub olej ? Czy cieknie spod głowicy po bloku i na glebę.
  10. Zdrowy off topic sie zrobił Wiec zapytam i dorzucę trochę OT Jest jakiś sposób aby wyświetlić komunikaty z niefabrycznego radia na fisie ?? Czy to raczej nie realne
  11. Bartollo odpowiedział(a) na Timek temat w 1.6
    Podłącz plus zapalniczki pod plus po zapłonie.
  12. A co jeszcze sprawdzić jak znajomy ma 1.3l synchro ustawione na -1 i wtedy pokazuje wlasnie 1.3L przy innym ustawieniu 1.5-1.7l/h. Pacjent to passerati b5FL awx.
  13. Ahh ma dwumas. Dwumasy nie ma w 1z,agr i ahu do 98r. Wiec typowy objaw koła dwumasowego
  14. Bartollo odpowiedział(a) na Prezes870 temat w Audi A4 B5
    Wieńce ABS najlepiej wyciągać i wkładać na gorąco(podgrzać palnikiem) same wychodzą i same wchodzą nawet z dużym luzem sorry za OT.
  15. Bartollo odpowiedział(a) na PTER84 temat w 1.6
    Odpływy z podszybia, obudowa kompa,linka maski,obudowa filtra pyłkowego, to wszystko przydało by sie sprawdzić. Masz szyber ?
  16. Jak dla mnie tdi bedzie chodził nawet z odpiętym czujnikiem wału. Ma czujnik wzniosu iglicy i czujniki na pompie wiec powinien palić.
  17. Zobacz jaką prędkość podają czujniki ABS w blokach pomiarowych,może któryś przekłamuje i stąd taki efekt.
  18. Bartollo odpowiedział(a) na PTER84 temat w 1.6
    Uzupełnij profil, to będzie wiadomo o jaki dokładnie model chodzi PS temat bardziej pasuje do działu wnętrze
  19. Przy podwieszaniu zaworów trzeba zmierzyć ciśnienie oleju jesli jest ok to sprężyny zaworowe siedzą,wymiana i będzie ok.
  20. Panowie używa ktoś unidena pro520xl pierwszego wytworu chińczyków (uniden pisane przez duże U ciezko chodząca gałka kanałów i brak dolnej kreski w 9 ) i mógłby sie podzielić opinią na temat tego radia
  21. masz kolego taki dźwięk jak ja miałem ? Ja wymieniłem całe sprzęgiełko z kołkiem i jest cisza. U znajomego niestety takie dźwięki jak u mnie skończyły sie wymianą sprężarki.
  22. Czyli podwieszanie zaworów odpada. Załóż przezroczysty wężyk i zobacz czy się układ nie zapowietrza. Immo odpada bo po odpaleniu nawet jak się odłączy pętlę immo silnik nie zgaśnie,immo nie ma takiej władzy,na szczęście
  23. Zapala tak jak na tym filmiku w 26 sec ? http://www.youtube.com/embed/PrNn31SOsps?html5=1&fs=1
  24. Chodź mi o to czy jak zgaśnie to przy ponownej próbie odpalenia kreci jak by przez chwile nie było kompresji,a po kilkunastu sekundach pali od szczała.
  25. Podłacz vaga moze sie cos wyjaśni.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.