Treść opublikowana przez Bartollo
-
A4 B5 - brak możliwości regulacji kąta nachylenia kół?
Tak jak kolega wspomniał kątów sie nie ustawia. Zbierzność ustawiałem ostatnio na oko poprzez ustawienie kierownicy prosto i patrzeniu czy przednie koło pokrywa sie z tyłem lekkie korekty z jednej,drugiej strony ustawiłem według mnie idealnie. Pojechałem na zbieżność i ustawienie było w granicach tolerancji.
-
Muł i turbina w trybie awaryjnym
Potwierdzam
-
Proszę o analizę logów 1z nowy nabytek:)
Pierwsze słyszę ze 000 bs sie nie loguje ostatnio logowałem 1z i wszystko było cacy w tdi timing wykres skakał od 49-54 wiec idealnie. Bs nie loguje sie 011 tak samo jak w afn'ah z pierwszych lat produkcji
-
Regenarcja napędu pompy oleju w Audi A4 B7 2.0 TDI
Panowie orientuje sie ktos czy w 2.0 BMP ( poprzeczniak w passacie b6) trzeba wywalać cały zespół wałków z pompą oleju czy idzie wymienic sam zabierak wyciągając tylko pompę oleju?
-
KOPCI PO WYMIANIE PIERSCIENI
Kumpel jak robił remont tylko ze renault 1.9 dci (pierścienie tłoki szlif wału panewki nadwymiar honowanie cylindrów planowanie głowicy wymienione uszczelniacze + regeneracja turbo) to po pierwszym tysiącu km kopciła na siwo jak zła. Pozniej po tym tysiącu i wymianie oleju stopniowo zaczęła kopcić mniej aż w końcu przestała całkowicie i ten stan utrzymuje sie do dzisiaj.
-
1,9 TDI AFN - prośba o analizę wykresów - błąd 00575 - brak mocy przy wysokich obrotach
Z wykresów wynika ze masz przeładowanie. Jesli zaworek n75 podmieniany to wyciągaj turbo i czyść kierownice.
-
dziwny dzwięk turbiny po regeneracji
A katalizator masz ?
- Autostart
- Autostart
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Zdrowy off topic sie zrobił Wiec zapytam i dorzucę trochę OT Jest jakiś sposób aby wyświetlić komunikaty z niefabrycznego radia na fisie ?? Czy to raczej nie realne
-
zapalniczka
Podłącz plus zapalniczki pod plus po zapłonie.
-
SPALANIE na postoju 1,1-1,3 l/h
A co jeszcze sprawdzić jak znajomy ma 1.3l synchro ustawione na -1 i wtedy pokazuje wlasnie 1.3L przy innym ustawieniu 1.5-1.7l/h. Pacjent to passerati b5FL awx.
-
Trzęsie przy gaszeniu auta
Ahh ma dwumas. Dwumasy nie ma w 1z,agr i ahu do 98r. Wiec typowy objaw koła dwumasowego
-
Włączający się ABS
Wieńce ABS najlepiej wyciągać i wkładać na gorąco(podgrzać palnikiem) same wychodzą i same wchodzą nawet z dużym luzem sorry za OT.
-
woda za kierowcą na podłodze
Odpływy z podszybia, obudowa kompa,linka maski,obudowa filtra pyłkowego, to wszystko przydało by sie sprawdzić. Masz szyber ?
-
Dziwny przypadek - czasem gaśnie podczas jazdy
Jak dla mnie tdi bedzie chodził nawet z odpiętym czujnikiem wału. Ma czujnik wzniosu iglicy i czujniki na pompie wiec powinien palić.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Zobacz jaką prędkość podają czujniki ABS w blokach pomiarowych,może któryś przekłamuje i stąd taki efekt.
-
woda za kierowcą na podłodze
Uzupełnij profil, to będzie wiadomo o jaki dokładnie model chodzi PS temat bardziej pasuje do działu wnętrze
-
Dziwny przypadek - czasem gaśnie podczas jazdy
Przy podwieszaniu zaworów trzeba zmierzyć ciśnienie oleju jesli jest ok to sprężyny zaworowe siedzą,wymiana i będzie ok.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Panowie używa ktoś unidena pro520xl pierwszego wytworu chińczyków (uniden pisane przez duże U ciezko chodząca gałka kanałów i brak dolnej kreski w 9 ) i mógłby sie podzielić opinią na temat tego radia
-
"Świerszczenie" po załączeniu klimy. Napinacz ?
masz kolego taki dźwięk jak ja miałem ? Ja wymieniłem całe sprzęgiełko z kołkiem i jest cisza. U znajomego niestety takie dźwięki jak u mnie skończyły sie wymianą sprężarki.
-
Dziwny przypadek - czasem gaśnie podczas jazdy
Czyli podwieszanie zaworów odpada. Załóż przezroczysty wężyk i zobacz czy się układ nie zapowietrza. Immo odpada bo po odpaleniu nawet jak się odłączy pętlę immo silnik nie zgaśnie,immo nie ma takiej władzy,na szczęście
-
Dziwny przypadek - czasem gaśnie podczas jazdy
Zapala tak jak na tym filmiku w 26 sec ? http://www.youtube.com/embed/PrNn31SOsps?html5=1&fs=1
-
Dziwny przypadek - czasem gaśnie podczas jazdy
Chodź mi o to czy jak zgaśnie to przy ponownej próbie odpalenia kreci jak by przez chwile nie było kompresji,a po kilkunastu sekundach pali od szczała.
-
Błąd na klimatroniku - co to?
Podłacz vaga moze sie cos wyjaśni.