Treść opublikowana przez przem8
-
NIerówny rozruch z rana
Nawet w komentarzach masz, że winny był akumulator za takie odpalanie. Prócz tego sprawdź ciśnienie paliwa.
-
[ASN] Co po zakupie?
Do diagnostyki wystarczy Ci laptop i kabel za 50zł. Z forum ściągasz vcds'a, trochę lektury co diagnozować w tym silniku i tyle. Ryzykowny wypad tyle kilometrów...
-
Audi a4 b6 1.8t po mapie
DV najlepiej wyjąć i sprawdzić osobiście U mnie się czasem tłoczek zacinał i się nie domykał całkowicie. Nie miałem efektów akustycznych
-
Audi a4 b6 1.8t po mapie
Kup ori. W wakacje zmieniałem u siebie i daje rade bez problemu w silnikach po chipie.
-
Jakie świece do auta z LPG ?
Zwykłe prf6q, poza tym jest cały temat o tym więc po co kolejny. Zapewne ten trafi do kosza, Uzupełnij profil kolego
-
Jaki olej polecacie.
Przecież na 10w40 będziesz miał gorszy zimny rozruch niż na 5w.
-
1.8T mieszanka zbyt uboga analiza logow
Wrzucam logi @bagi67 : http://vaglogi.pl/log-002_020_2e7AKze.html http://vaglogi.pl/log-033_118_ppLQ72O.html http://vaglogi.pl/log-002_115_7nu27R.html
-
1.8T mieszanka zbyt uboga analiza logow
Tu wrzuć logi http://vaglogi.pl/
-
Błąd 17978
http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/17978/P1570/005488
-
1.8t INA rozrząd dzwięk film
Kup conti albo dayco, bo o gatesie też czytałem gdzieś, że potrafi hałasować
-
Budyń pod korkiem oleju
Czujnik założyłeś oryginalny czy zamiennik? Nie wiem dokładnie jaką tolerancje mają te czujniki ale w innym aucie z grupy vag ostrzeżenie pojawiło się jak bagnet nie maczał się w oleju i do maksimum brakowało ponad 2l oleju. Jeśli samochód ma skłonności do brania oleju to lepiej częściej samemu to kontrolować
-
Budyń pod korkiem oleju
Na pewno nie daj się naciągnąć na dzień dobry na robienie uszczelki pod głowicą. Czyszczenie odmy i zapewne przy demontażu jakieś kolanko czy trójnik się połamie ze starości ale to norma. Jak to zamarznie to może gorszego bałaganu narobić
-
Budyń pod korkiem oleju
To nic dziwnego. Poczyść wszystko i przynajmniej raz w tygodniu postaraj się porządnie przegonić auto w trasie (50km) i powinno być dużo lepiej
-
Budyń pod korkiem oleju
Niezła masakra Jakie odcinki pokonujesz? Cała odma nadaje się do czyszczenia na peweno. Jakby padła UPG to raczej po takich efektach powinno ubywać tego płynu.
-
1.8t INA rozrząd dzwięk film
Wyje ale już nie zwracam na to uwagi. Przestudiowałem cały internet i to co udało mi się ustalić to głównie winny jest pasek rozrządu. Pasek ładnie się prowadzi, jest dobrze napięty więc wszystko niby ok. Na początku myślałem, że to pompa wody ale skoro to nie ona, zaprzestałem dalszych działań w kierunku reklamacji.
-
1.8t INA rozrząd dzwięk film
Cały komplet INA. Napinacz już chyba tego nowego typu. Rok temu zmieniałem rozrząd
-
Dziwna sprawa 1.8t 150km
Lepiej żeby ten silnik jeździł na 5w40 ale... Możliwe, że turbo spala olej. Zdejmij wąż z intercoolera i sprawdź czy nie ma tam za dużo oleju. Długo masz ten samochód? Jakie ubytki miałeś tego oleju?
-
1.8t INA rozrząd dzwięk film
Mam to samo i zrobiłem już tak 20tys km. Z resztą zakładałem o tym temat i też się kilka razy wypowiadałem
-
Kto ogarnie 1.8t w Zamościu?
Jeśli kontrolka od oleju była czerwona to należy szukać w kierunku ciśnienia oleju. Żółta jest od poziomu...
-
1.8T AVJ - Prośba o analizę logów, wolne opadanie z obrotów
Auto po programie i chyba kiepskim. Przepływ szaleje podobnie jak doładowanie i wtryski pętlą od 6tys obr.
-
Turbo, rozrząd, sonda lambda - błędy
Zrób logi dynamiczne na Pb 2+33, 3+20, 115+118. Dodatkowo dynamicznie 90+91+93 żeby sprawdzić jak działa fazator. Przed logami skasuj błędy. Sprawdzałeś zawór dv?
-
[1.8t AVJ] Proszę o ocenę logów
Rzeczywiście, mój błąd...
-
[1.8t AVJ] Proszę o ocenę logów
Turbo trochę kiepsko wstaje i coś gorąco w dolocie jak na taką temp. na zewnątrz (chyba, że pałowane wcześniej )
-
1.8T AVJ Prośba o analizę logów i błędów.
Prędzej zależy to od dostawcy lpg na daną stację Teraz jest zimowy gaz więc teoretycznie trochę więcej powinno go spalać auto. Co do spalania to w zależności od jakości gazu różnice mogą sięgać spokojnie 2 litrów. Sprawdzone osobiście, przy tankowaniu na tej samej stacji przez dłuższy czas raz trafił mi się taki kwiatek
-
1.8T AVJ Prośba o analizę logów i błędów.
Korekty masz 10% więc teoretycznie mieścisz się w normie Zatankowany gaz może nie był najlepszej jakości