Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Sprawdź lepiej czy to półoś nie wydaje takich dźwięków albo któryś wahacz, bo na klocek to nie wygląda.
  2. Nie ma samych wkładów raczej dostępnych. Turbo trochę przeładowuje w peaku. Zrób loga 2+33 po kasowaniu błędów.
  3. Przeplywka 1 zawyza, a nr 2 zaniza. Kup nową z boscha jak sie należy.
  4. Bo ma zyebaną konstrukcję.
  5. Sens jest taki, że wsadzasz napinacz za 300 zł i masz spokój na wieki. Zmienna faza działa tylko po to żeby spełnić normę euro 4 - czyli na ssaniu i przy spokojnej jeździe. Jak Ci się z tym napinaczem nic nie dzieje to nie ruszaj. Przejeździłem w sumie ponad 100tys w 1.8t na takiej konwersji napinaczy i byłem zadowolony i na dodatek $$ w kieszeni zostają i można zapomnieć o terkotaniu przy odpalaniu na zawsze.
  6. Kat zapchany? i nagraj ten dźwięk. Może masz chiński napinacz łańcucha rozrzadu albo słabe ciśnienie oleju i stąd dzwoni i przez to silnik widzi stuki.
  7. Jeśli zależy Ci na tanim zwiekszeniu poj. układu olejowego to ja kiedys wsadziłem filtr mann z ciężarówki (info zaciągnięte z zagranicznego forum gdzie się doktoryzowali nad problemem ciśnienia oleju w 1.8t). Miał chyba ze 180mm wysokosci, juz nie pamiętam dokładnie, a był tanszy niz dedykowany i niby w czyms lepszy.
  8. Kupowałem ostatnio od motostacja i było made in japan. Do grupy vaga jeszcze nigdy nie trafiłem innej produkcji jak japonia ale do opla jak kupowałem to już była Tajlandia.
  9. Do 260 KM wystarczy dobra hybryda. Wtedy wstaje dobrze i górę też trzyma jako tako żywotność w zależności jak się trafi. U mnie po 50tys przebiegu były już luzy na wirniku ale jeszcze dawała radę.
  10. Prędzej czujnik temp w reduktorze albo przerwa w jego obwodzie.
  11. Dobre ceny miał hoffman z Lublina. Nie licz na promocje, bo ktos sobie "spawa".
  12. przem8 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja korzystałem z comoaligato i byłem zadowolony. Raz mnie uchroniło przed taką podróżą, bo się okazało, że cała d*pa była robiona, a wg sprzedającego tylko przedni błotnik 😄
  13. Nie ma żadnej różnicy w środku.
  14. Octavia III do tej kwoty spokojnie do kupienia. Spala w trasie od 4,9 do max 7l i to bez zbędnego oszczędzania.
  15. Trzeba rozebrać i wymienić uszczelnienia. Bez demontażu i rozbiórki na części pierwsze się nie da naprawić.
  16. Jedno drugiemu zaprzecza. Wydmuch czyli na wyjściu, a tam masz łączenie z katem. Z tego co piszesz to na wejściu cieknie na łączeniu tipa z turbo, a tam powinno byc sucho.
  17. Po co? Powtórz logi i na 99% turbo sie poddało i juz nie trzyma zadanych parametrów. Z resztą widać, że ma wysterownaie prawie na maxa juz przy średnich obrotach więc z czym do ludzi...
  18. Auto po sofcie. Logi dynamiczne do powtórki, bo to nie diesel zeby krecic tylko do 4 tys. Sporo cofa zapłony, tyle widać. Po błędach masz do wymiany sondę lambda przed katem, termostat i pewnie przez c**jowy soft turbo nie osiaga góra doładowania zadanego i wywala błąd. Ot, cała filozofia.
  19. Podejrzewam, że w alt jest takie samo ciśnienie oleju jak i w 1.8t i ciśnienie rzędu 1,2bara w górę jest poprawne na dobrze rozgrzanym oleju. Mozesz mieć problem elektroniczny z licznikiem i stąd ta kontrolka.
  20. A taki banał jak czujnik położenia wału to juz nie sprawdził?
  21. Tak to sobie można oglądać.... Jeśli napinacz łańcucha jest uszkodzony to nie da się w ten sposób sprawdzić, a te łańcuchy rzadko się wyciągają do tego stopnia żeby to wychwycić gołym okiem bez demontażu.
  22. Głowica do roboty.
  23. Jeśli juz to wibracje są przy padniętym dwumasie. Chodziło o szarpanie wywołane wypadaniem zapłonu, a tego nie da się pomylić z niczym innym

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.