Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. Też uzywam d610 od 5 lat i nie mam zadnych zastrzeżeń. Nie do zajechania sprzęt
  2. Tydzien temu pytałem w izbie celnej to Pan powiedział że nic mu na ten temat nie wiadomo... więc jeszcze troche to potrwa Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  3. temp paliwa będzie wyższa, ale nie ma to większego wpływu na cokolwiek w vagu można ją sprawdzić jak by coś. Mój ojciec jeździ od roku c5 02r po swapie 2.5 AYM > 1.9 AFN. Sterownik analogowy 98r wszystko udało się ogarnąć, największa jazda była z klimą bo klimatronic po canie chodzi... Ale wszystko ogarnięte. Gdybyś takiego swapa planował to załatw sobie sterownik silnika i wiązke z AFN na canie (nie AVG) z c5 lub passata b5. To dużo ułatwia sprawe. Pompke paliwa zasiliłem na stałe po zapłonie
  4. Żwawsze nie będzie. Ciśnienie paliwa dla pompek zapewnia pompa która jest zespolona z vacuum na tyle wałka rozrządu. To, że w zbiorniku w 1.9 PD jest pompka wynika raczej z dużej temperatury paliwa przy pompowtryskach. Pierwsze AJM'y i ATJ'y czyli poprzednicy AWX AVF nie miały pompki w zbiorniku, miały natomiast chłodnice paliwa w prawym nadkolu. Kolejne (ja takiego mam) miały pompke oraz chłodnice paliwa. Później była już tylko pompka. Z doświadczenia Ci powiem że Twój sterownik będzie zasilał tą pompkę którą masz w zbiorniku tak jak powinien i nic więcej nie musisz kombinować. Będzie jeździł bez tego dziwnego zbiorniczka dodatkowego i bez pompki podającej ciśnienie. Tak wygląda kosz w twoim zbiorniku Mniej wiecej tak wygląda w 1.9tdi PD. To akurat golf 4
  5. A moze lepiej by było licznik podmienić na okolice 02r zeby sie dal przekodowac na analog Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  6. Nic nie musisz robic bedzie działać. Przy swapie na vp zasila sie przelew po zaplonie a PD steruje pompką identycznie Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  7. Później podrzuce Ci schemat z autodaty. Przerabialem tez ten temat ale nie pamiętam pinów Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  8. Był gdzieś temat na forum gdzie chłopak to rzeźbił. Jakoś to z daleka wyglądało, ale z bliska średnio. Tu coś nie dolegało tu inny kolor tu inny kształt Jak nie jesteś zbyt wymagający to montuj- ja w życiu bym tego do auta nie wkładał
  9. Kosztuje to niecale 300zl i zrobią ci w kazdej SKP. Nie ma problemu zadnego, robilem 2 razy Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  10. misiek95 odpowiedział(a) na misiek95 temat w Inne marki
    To od ktoregos rocznika sie rozklada, u mnie jest normalna. Ale skrzynia automat czy getrag? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  11. misiek95 odpowiedział(a) na misiek95 temat w Inne marki
    3.2 zazdraszczam na fajnym wypasie? Podeslij jakies foto Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  12. misiek95 odpowiedział(a) na misiek95 temat w Inne marki
    Powalczyłem ostatnio troche z ke-jetem. Padnięty potencjometr, pozamieniane wtyczki, martwa sonda, dziurawe wężyki itd. Wsio rozebrane wyczyszczone poskładane jak trzeba. Auto dobrze pali dobrze, jeździ dobrze i trzyma wolne obroty. Można powiedzieć że pełny sukces Z widocznych rzeczy to wpadło wygłuszenie maski Zaspawałem dziure po LPG i odmalowałem zderzak tył Dla świętego spokoju wyjechałem przednimi błotnikami... jak sie okazało dobra decyzja bo udało sie rudzielca ogarnąć na jakiś czas Przy okazji wszędzie pod błotniki poszedł elaskon, pod szerokie listwy też. Jak będę miał chwile to zajme sie progami jeszcze i będzie spokój Tak sie auto prezentuje na dzień dzisiejszy:
  13. 10m x 25cm rolka starczy. Ja taką bralem i bylo idealnie nawet kawalek został Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  14. Posiedzisz na forum troche to zmienią ci sie upodobania. Moim zdaniem dobrze rokuje takze powodzenia w modach:) Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  15. Mi tez sie podoba a zawsze sceptycznie podchodzilem do wyklejanek Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  16. Mam imperiale w mercedesie 225/45/17 i spisuja sie świetnie cichutkie i kleją jak złe. To samo mowil kolega Al@n, ktory za moją namową kupil 4 sztuki Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  17. misiek95 odpowiedział(a) na misiek95 temat w Inne marki
    pewnie, ciągle czegoś szukam aktualnie mam problem ze znalezieniem czujnika abs z tylnego mostu... szukam pomarańczowych kierunków na przód, prawej lampy tył, wkładu koła zapasowego. A co tam Ci zostało ciekawego?
  18. do braku samego kata sie rzadko ktoś doczepi, ale do braku samej puchy już częściej. Polecam każdemu puche zostawić wtedy nie ma żadnych problemow
  19. misiek95 odpowiedział(a) na misiek95 temat w Inne marki
    14 wrzesień
  20. misiek95 odpowiedział(a) na Musafa temat w Audi A4 B5
    rozbierz manetke to chwila roboty
  21. super myślałeś nad żółtymi blachami?
  22. misiek95 odpowiedział(a) na misiek95 temat w Inne marki
    Siadła korekta lakieru. Ze 30 godzin sie zeszło, ale było warto.
  23. wiesz oryginalne walą po 300kkm a teraz włożyłem nowego i zrobił 20kkm. Tak montowałem awx, razem z tarczą i dociskiem komplet ale to żadna modyfkacja bo w ajmie takie same szły
  24. już jak pisałeś że ten jest lepszy bo nie ma luzów to miałem napisać że to o niczym nie świadczy ale pomyślałem że nic to nie zmieni z tym dwumasem awx to przemyśl sprawe, bo ja włożyłem niecały rok temu nówke sztuke i już mnie denerwuje bo sie telepie... teraz wkładał bym sztywne bez chwili zawahania

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.