Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marcin Gugu33

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marcin Gugu33

  1. Witam, jest ktoś w stanie pomóc, kupiłem kabel MPPS 13 i wczoraj po instalacji próbowałem zgrać wsad - i przy około ~87% wyskoczył błąd jak na foto. Dziś chciałem spróbować jeszcze raz - i od razu błąd przy próbie włączenia programu. Co dalej? Potrzebuje zgrać wsad by wysłać do usunięcia w ECU Sai i drugiej sondy.
  2. Marcin Gugu33 odpowiedział(a) na koziol1172 temat w Audi A4 B5
    A jesli mam program standard 150km i wrzuciłem K03S i jestem umówionyna strojenie AFR bo mapy się już wcześniej rozjechały to na ile ułatwić AFR i czy moge cos zyskać przy tym strojeniu ze mam wieksze turbo?
  3. Witam jak tytule chce w tym wątku opisać jaką instalacje posiadam i czy w ogóle jest poprawnie podłączona, czy na coś zwrócić uwagę. Przebieg na LPG ok 40kkm i dokładnie 5 rok. Z instalacją mam jakieś problemy, były błędy sondy za kat, po wymianie już cisza, ale wypadanie zapłonu przez co cewke wymieniłem i na chwilę był spokój a teraz problem znowu powraca czasem. Tak więc na foto papier z czego się składa moja instalacja. zamawiłem interfejs USB wtyk 7. Jeszcze nie wiem jak to obsłużyć. Pozdrawiam i zachęcam do pomocy !
  4. Mam pytanie do turbo dostałem DownPipe Ale nie posiadam jeszcze emulatora sondy albo bym sondę drugą usunął bo kopiłem nawet kiedyś kabel MPPS 13 ale jeszcze tego nie zrobiłem. I teraz pytanie co zrobić - przy wymianie turbo zostawić kata z sondami czy mogę juz DP i sonda będzie z błędem?
  5. z forum LPG mam polecanego użytkownika i mówi że ogarnie ale jutro postaram sie turbo wrzucić by juz było robione na porządnym.
  6. tak właśnie myślałem - już rozmawiałem z gościem - z AFR 150zł to chyba ok?
  7. zmieniłem świece na nowe dedykowane, podmieniłem cewke na 4 cyl- sporadycznie rzuciło błędem, kilka wężyków podcisnienia i zostało Turbo- czeka na wrzucenie, bo moje ma muszle peknietą i WG luźne.. Przeczyściłem przeplywke bo były od niej błędy, byl spokój az na lpg po 200km wyskoczył błąd. Wiec dzis skasowałem błąd, wrzuciłem tylko PB i zrobiłem 126km i brak błędów. Na foto poprzednie błędy, stan na LPG i aktualny stan parametrów grup 32 i 33, 03 na PB. Tapatalk
  8. Piana aktywna xxl na myjni zielonej posiada piane neutralną pH 7 - to dobry współczynnik? Ile powinna leżeć na aucie? Czy jest bezpieczna na wosk lub powłoki? Tapatalk
  9. Witajcie, jak w tytule b5. Od dłuższego czasu widzę ze kapie mi z przodu po stronie pasażera w okolicy rury - łacznika od intercoolera. Opaska była wymieniona guma cała, ale trochę mnie dziwi ze to jakby od pionu z chłodnic - tam gdzieś olej by mógł być? 2 fotki Kolejny wyciek zauważyłem w malej trasie zatrzymałem się przypadkowo i spojrzałem - a tam niestety w okolicy miski skrzyni biegów, ale po stronie od kierowcy kapało. Wydawało mi sie ze to olej ale teraz podczas krótkich odcinków po mieście w tych okolicach miski skrzyni zauważyłem plamki ale z wody i trochę w kolorze różowym więc jakby płyn. Skąd w tamtej części auta woda? 6 fotek zrobiłem. Coś możecie podpowiedzieć? [emoji4]
  10. Panowie - szukam małego palnika do garażu - czasem podgrzanie śruby itp. te na kartusze coś warte? jakiś szczególnie ?
  11. pytanko - ściągam przewód ten pierwszy od grodzi - wylewam stary ze zbiorniczka- i kręcąc kołami w obie strony to płyn z tego węża będzie sie przelewał? na video mam wątpliwości.
  12. Witaj, i co zestaw działa bezproblemowo ?
  13. ile udało sie jeżdzić z emulatorem?
  14. p Tapatalk
  15. Witam, jest ktoś w stanie odświeżyć foto?
  16. no to trafiłeś okazje jakich mało, i obyś nadal był tak zadowolony!
  17. witaj, pobijam, jak jest ta końcówka co na foto do listwy?
  18. To znalazłeś sztukę których już na prawdę mało, zwłaszcza kombinowanych, ale za to też trzeba odpowiednio było pewnie zapłacić bo to co na rynku to tylko loteria kiedy i co pójdzie.. To jak z a4 w 1.8t w takim stanie to można szukać i szukać.. Tapatalk
  19. fakt, najpierw mechanicznie, ale tu chyba i tak masz mniej roboty niż przy poprzedniej 1.8t?
  20. Poprzednik tak próbował że prawy ślizg urwał i zderzak zdewastował - klar a może i lakier popękany w miejscu ślizgów.. Nie wiem czy da się to jakoś poprawić? Tapatalk
  21. Jak można sprawdzić eżektor i odmę ? w drugiej części filmu widać, że przy większym moim oporze delikatnie i po woli uchodzi ciśnienie- czy to oznacza już nieszczelność i uszkodzenie? Kwalifikuje do wymiany?
  22. a do jakiego momentu trzeba podnieść ten ślizg? masz foto jak już miałeś go ustawione na błotniku?
  23. no to fajnie sie dzieje, a seria z zewnątrz?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.