Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pulpit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pulpit

  1. 9,5j et25 czyli to by było coś takiego jak te Twoje parametry coś koło tego:decayed:
  2. zyski zyskami, ale tak jak ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć to co dzień jeżdze po e-92 poznan -wwa, swojego czasu zwana była ostatnią drogą fakt że teraz wszystko spierdzieliło na autostrady, ale był taki moment kiedy obowiązek jazdy na światłach był już wprowadzony, a natężenie pojazdów było nadal spore to widać było rożnice w ilości dzwonów na drodze w porównaniu z czasem kiedy nie było tego obowiazku. Nałożyło się to z całkowitą wymianą nawieżchni i z mega kolein zrobił się niezły kawałek stołu, koleiny łatwiły obcokrajowców, światła naszych tak mi się wydaje. ogólnie w słoneczne dni szare kolory się zlewają, a dzięki włączonym światłą są widoczne, a dwa jeśli jest wymóg jazdy powinno być jak np w volvo, kiedy światła zapalają się wraz z zapłonem. jak dla mnie samochód jadący teraz bez świateł, staje się 10 razy mniej widoczny niż przed obowiązkiem jazdy na światłach
  3. mój brat ma te TIMBERLAND EURO SPRINT - Buty Mężczyźni (6222R) - Sklep Timberland.pl ja mam jakieś nike mandary za połowe ceny timberów wydaje mi się że jakiejś tam wielkiej różnicy nie ma obydwa brudzą się na potęgę jak dla mnie szaU nie ma pod względem utrzymania ich nawet w akceptowalnym stanie uważać po czym się chodzi, po śniegu zostają odbarwienia na materiale do wyschnięcia trzeba lubić żółtki i być przygotowanym na godziny ze szczota alternatywa to ciemniejsze kolory poza brudo-magnetyzmem całkiem fajne ciżemki
  4. łącznie jest ponad 10 śrubek i nie zapomnij o tych w tym uchwycie za który łapiesz by zamknąć klapę, bo się może połamać
  5. ja mam u siebie 215/35 i wcale nie jest tak źle tylko czasami elementem odpowiadającym za amortyzacje jest wahacz
  6. :D:D:thumbup: to bedzie dluga noc :D:D Wysłane z telewizora Note2 ja pier....juz po zwiastunie ma dosc Nooo dobry zwiastun... zachęca do odpalenia filmu Wysłane z telewizora Note2 byłem na tym w kinie ze znajomymi i przez to trochę klimat się zepsuł, wg mnie jak by iść samemu do jakiegoś kina studyjnego gdzie było by z 5-10 osób na seansie można by się trochę przy tym filmie obsrać
  7. Pulpit odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    szt? czy komplet? za 7 dyszek jest kolektor od awx'a w sumie co on ma z wydechem i plecionką na tym foto?
  8. dobra gierka sie kroi
  9. jedź do kogoś kto stwierdzi w jakim stanie masz wahacze, jesli padł pojedynczy, a reszta trzyma sie na tyle dobrze, by polatać jeszcze chwile, to baw się w sztuki, ale jeśli są luzy na kilku, to ja wymieniał bym wszystko, na jakieś master sporty (praktycznie najtańsze wahacze) Ja koło 2 miesięcy temu wymieniałem wahacze po raz drugi, po raz kolejny MS. Po pierwszej wymianie żyły u mnie koło 35-40k km. Co do sciągania może powietrza nie równo w kołach, może nie wyważone, może skrzywione koło, łozysko może się kończyć, geometria się przestawiła, jest kilka możliwości
  10. Pulpit odpowiedział(a) na nik102 temat w 1.9TDI
    zobacz czy po krućcu nie zapierdziela płyn bo lubi pękać jak uszczelka to by na biało chmurki puszczał chyba
  11. odwrócić samochód znaczkami do słońca na 3-4 godzinki i znaczki same schodzą ostatnio usuwałem znaczki znajomemu z czarnej b3 '91, jak by kumpel nie był leniwym dziadem to by ślad nie został, wystarczyło nawet śmiesznym Tempo przelecieć i ładnie by się wyrównało. Nie wiem jaka w tym filozofia, ale ten znajomy jak zobaczył jak mi to idzie, stwierdził, że banał, no i zdjął znaczek z klarem
  12. temat już kilka razy poruszany radia jest temat odnośnie pasujących do podswietlania głośniki są 13 dobrze było by wrzucić 16, ale potrzebna rzeźba, jest temat na ten temat również głośniki tył raczej zbędne, lepiej jakąś skrzyneczkę delikatną w bagażnik włożyć Ogólnie nie napisze się tu nic co nie zostalo by już na tym forum napisane.
  13. To ja. Tak widziałem.Wpadłem na ten festiwal na chwilę popatrzeć z daleka bo byłem niedaleko u rodziny:) Ps. Kolega niezła koza z tyłu wynikły delikatne problemy z tyłem:decayed: przód na gwincie 59 cm tył na 1ba musi na chwile polatać fajnie ciągle z górki jest dziś koło 19 czerwone b5, ramka klubowa nr EKU na poznańskiej między kutnem a łowiczem
  14. wczoraj na łowiczu, koło 19 b6 avant ramki, naklejki klubowe, 18" takie jak moje rej wpr xx 44 przepuścił mnie później parkowane praktycznie koło siebie, miałem ochotę podejść, ale yebaniutko mi się spieszyło ale i tak pozdro
  15. Jak jedzą zwierzęta? - Sadistic.pl tak głupie, że aż śmieszne
  16. spróbuj jeszcze przewody powietrza dosisnąć do pompki, też czasem się tak zdarza, jak nie to, weź pompke, i zobacz czy krzemowy wirnik się nie rozleciał
  17. z 6-7 pewnie, nie ma co na FIS patrzeć mój robur ostatnio coś się w chlajusa zaczął bawić, 16 marca strzeliło 5 lat jak się turla ze mną i coś mi się widzi, że muszę vaga zapiąć, tylko niech się cieplej zrobi
  18. są ale składasz je do kupy spawarką ogarnij sobie v1
  19. czarne b8 w avancie na WI koło 8.30 między łowiczem, a kutnem jechało nie za szybko chyba, wyprzedziłem, i jakiś czas leciało sobie za mną złotych 90 ktoś z forum ?
  20. Wybuch w kominku - Sadistic.pl piękne
  21. 225 z 4 milimetry rant ochronny opony wystaje poza felge 235 hankook perfekt na rowno opona zgrywa się z felgą uyebane farbą czy czymś, ale coś tam widać chyba

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.