Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jospethe

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jospethe

  1. Jest tutaj gdzieś na forum taki post gdzie ktoś zajmuje się w fotoshopie wstawianiem wirtualnych felg do wirtualnych samochodów. Wystarczy zdjecie auta i zdjęcie felgi,.
  2. Seryjnie nie było czegoś takiego w afn. Może ktoś dołożył. A co jest w tym zbiorniku? Zauważ, że z oryginalnego zbiornika wychodzi czarny wężyk i idzie pod zbiornikiem płynu chłodniczego. Może oryginalny zbiornik jest pęknięty i ktoś bez demontażu nowy wstawił. To na pewno jest zbiornik na płyn do sprysków bo ma pompkę. Albo po prostu ktoś dołożył do sprysków lamp.
  3. Dziwne te felgi. Niby 17 stki a wyglądają jak 15 stki.
  4. U mnie palił podobnie jak miałem dziurawe wężyki przelewowe pomiędzy wtryskiwaczami. Chcieli mi juz pompe wymieniać. Wymieniłem wężyki i pali na dotyk w największe mrozy.
  5. Ja mam Boscha i od kupna był już chyba 5 razy na gwarancji. Serwis Boscha naprawia sprzęt około miesiąca, tak więc pół roku nie było automatu w domu. Także boscha odradzam. Tandeta produkowana w chinach. Przy takim sprzęcie warto dokupić przedłużoną gwarancję. Jeśli chcesz wydać około 2 tys to warto by automat miał młynek do kawy oraz spieniacz do mleka. Są też autoamty z dokupowanymi kapsułkami jednorazowymi, ale to jest beznadziejne rozwiązanie. Do takiego z młynkiem sypiesz kawe w ziarnach i masz spokój. Ważne też żeby expres był ciśnieniowy bo jakość kawy jest lepsza. Mój expres wygląda podobnie>>>.http://allegro.pl/ekspres-cisnieniowy-automatyczny-bosch-tca-5309-1-i5796121635.html
  6. Prędzej guma sparcieje niż bieżnik sie zedrze. Nie ma co oszczędzać. Zrobi dzwona na letnich to nie zaoszczędzi.
  7. Pewnie testował nowo nabyte auto i jego możliwości tak że aż korba bokiem wyszła.
  8. Wg mnie zdecydowanie za duży, ale niech sie wypowie ktoś kto ma b7. Wg mnie zdecydowanie za duży, ale niech sie wypowie ktoś kto ma b7. ""Skutki to ciągłe niedoładowanie aku, czyli skraca się żywotność oraz większe zużycie alternatora co również przekłada się na żywotność. Jak wkłada się większy aku to powinno się dawać mocniejszy/wzmocniony alternator.""
  9. Jest sens bawić się w to? Jak chcesz mieć polifra to kup sobie po prostu polifta.
  10. 95 ah to chyba nawet nie wejdzie w mocowanie
  11. Może powietrze ucieka z koła.
  12. Zmień mechanika skoro sam musiałeś wszystko składać.
  13. Tego kranika lepiej nie ruszać bo póżniej może ciec z niego.
  14. Popsute fajki można tanio naprawić wymieniając je na takie konektory. Pasują idealnie. Tylko nie pamiętam czy 5 mm czy inna śreniaca na świece idzie. http://allegro.pl/konektor-zenski-izolowany-okragly-5szt-sge-5mm-i5447843544.html
  15. Wielkie dzięki, cena super. Ja kupowałem za 160 zł. Odzwę się przy najbliższej wymianie.
  16. A ja chciałbym zapytać o cenę oleju Valvoline durablend 5w 40 diesel. 505.00. 5 litrów
  17. Jest dobry, prosty i poprawiający estetykę auta sposób na niedziałającą tylną wycieraczkę... http://allegro.pl/zaslepka-otworu-tylnej-wycieraczki-maskownica-tyl-i5263848472.html
  18. Środek uszczelniający to najgorszy sposób z możliwych na usunięcie wycieku.
  19. Jeśli chodzi o komunikat z nie wykrytym interfejsem to musisz zmienić w ustawieniach port usb. COM1, COM2 itd. , albo przełożyć wtyczkę usb pod inne gniazda i próbować aż trafisz we właściwe i nastąpi połączenie.
  20. jospethe odpowiedział(a) na 89siwy temat w Audi A4 B5
    Jeśli nie będzie tej osłony to będziesz miał dziurę i będziesz mógł włożyć rękę w przestrzeń pomiędzy błotnikiem a nadkolem. To jest taka zaślepka. A że lata to pewnie jest nie dokręcona gdzieś. Trzeba ściągnąć nadkole i ją dokręcić od wewnątrz. Jej brak nie wpłynie niekorzystnie na auto ale mogą powstać jakieś przedmuchy
  21. To nie zębatka tylko płatek śniegu
  22. Chcesz wyświetlić obraz bez połączenia laptopa i telewizota przez kabel? Tylko kablem hdmi można to zrobić, chyba że się mylę
  23. Kurcze, link wygasł, a nowego nie mogę znaleźć O już znalazłem
  24. Rozpoczął się proces 10 policjantów włocławskiej drogówki, którym prokuratura zarzuca przyjmowanie łapówek od kierowców. TVP Info jako jedyna dotarła do nagrań z ukrytych kamer biura spraw wewnętrznych policji. Zobaczcie to, co zarejestrowały zaledwie przez kilka dni. http://www.cda.pl/video/50564194
  25. Takie odmrażacze są dobre na szron. Nie spisują się w przypadku gdy na ciepłą szybę napada śnieg, roztopi się i póżniej zamarznie. Bez skrobaczki się i tak nie obejdzie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.