Treść opublikowana przez jospethe
-
Kto ma takie felgi w B5
Jest tutaj gdzieś na forum taki post gdzie ktoś zajmuje się w fotoshopie wstawianiem wirtualnych felg do wirtualnych samochodów. Wystarczy zdjecie auta i zdjęcie felgi,.
-
[98' 1,9TDi] Co to za zbiornik?
Seryjnie nie było czegoś takiego w afn. Może ktoś dołożył. A co jest w tym zbiorniku? Zauważ, że z oryginalnego zbiornika wychodzi czarny wężyk i idzie pod zbiornikiem płynu chłodniczego. Może oryginalny zbiornik jest pęknięty i ktoś bez demontażu nowy wstawił. To na pewno jest zbiornik na płyn do sprysków bo ma pompkę. Albo po prostu ktoś dołożył do sprysków lamp.
-
Kto ma takie felgi w B5
Dziwne te felgi. Niby 17 stki a wyglądają jak 15 stki.
-
Krztuszenie się przy odpalaniu AFN
U mnie palił podobnie jak miałem dziurawe wężyki przelewowe pomiędzy wtryskiwaczami. Chcieli mi juz pompe wymieniać. Wymieniłem wężyki i pali na dotyk w największe mrozy.
-
Jaki automat do kawy?
Ja mam Boscha i od kupna był już chyba 5 razy na gwarancji. Serwis Boscha naprawia sprzęt około miesiąca, tak więc pół roku nie było automatu w domu. Także boscha odradzam. Tandeta produkowana w chinach. Przy takim sprzęcie warto dokupić przedłużoną gwarancję. Jeśli chcesz wydać około 2 tys to warto by automat miał młynek do kawy oraz spieniacz do mleka. Są też autoamty z dokupowanymi kapsułkami jednorazowymi, ale to jest beznadziejne rozwiązanie. Do takiego z młynkiem sypiesz kawe w ziarnach i masz spokój. Ważne też żeby expres był ciśnieniowy bo jakość kawy jest lepsza. Mój expres wygląda podobnie>>>.http://allegro.pl/ekspres-cisnieniowy-automatyczny-bosch-tca-5309-1-i5796121635.html
-
opony letnie w zime?
Prędzej guma sparcieje niż bieżnik sie zedrze. Nie ma co oszczędzać. Zrobi dzwona na letnich to nie zaoszczędzi.
-
Sprzedane auto i uszkodzony silnik
Pewnie testował nowo nabyte auto i jego możliwości tak że aż korba bokiem wyszła.
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Wg mnie zdecydowanie za duży, ale niech sie wypowie ktoś kto ma b7. Wg mnie zdecydowanie za duży, ale niech sie wypowie ktoś kto ma b7. ""Skutki to ciągłe niedoładowanie aku, czyli skraca się żywotność oraz większe zużycie alternatora co również przekłada się na żywotność. Jak wkłada się większy aku to powinno się dawać mocniejszy/wzmocniony alternator.""
-
Zmiana wnętrza z 1 liftu na 2
Jest sens bawić się w to? Jak chcesz mieć polifra to kup sobie po prostu polifta.
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
95 ah to chyba nawet nie wejdzie w mocowanie
-
Ściąga odczuwalnie w bok... po wyważaniu (?) O co chodzi?
Może powietrze ucieka z koła.
-
nie podłączona wtyczka
Zmień mechanika skoro sam musiałeś wszystko składać.
-
Wymiana płynu chłodzącego
Tego kranika lepiej nie ruszać bo póżniej może ciec z niego.
-
[AFN] Migająca kontrolka świec żarowych
Popsute fajki można tanio naprawić wymieniając je na takie konektory. Pasują idealnie. Tylko nie pamiętam czy 5 mm czy inna śreniaca na świece idzie. http://allegro.pl/konektor-zenski-izolowany-okragly-5szt-sge-5mm-i5447843544.html
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Wielkie dzięki, cena super. Ja kupowałem za 160 zł. Odzwę się przy najbliższej wymianie.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
A ja chciałbym zapytać o cenę oleju Valvoline durablend 5w 40 diesel. 505.00. 5 litrów
-
Wycieracza tylna kombi - nie dziala
Jest dobry, prosty i poprawiający estetykę auta sposób na niedziałającą tylną wycieraczkę... http://allegro.pl/zaslepka-otworu-tylnej-wycieraczki-maskownica-tyl-i5263848472.html
-
wyciekający płyn chłodzący
Środek uszczelniający to najgorszy sposób z możliwych na usunięcie wycieku.
-
Oryginalny przebieg
Jeśli chodzi o komunikat z nie wykrytym interfejsem to musisz zmienić w ustawieniach port usb. COM1, COM2 itd. , albo przełożyć wtyczkę usb pod inne gniazda i próbować aż trafisz we właściwe i nastąpi połączenie.
-
osłona pod błotnik
Jeśli nie będzie tej osłony to będziesz miał dziurę i będziesz mógł włożyć rękę w przestrzeń pomiędzy błotnikiem a nadkolem. To jest taka zaślepka. A że lata to pewnie jest nie dokręcona gdzieś. Trzeba ściągnąć nadkole i ją dokręcić od wewnątrz. Jej brak nie wpłynie niekorzystnie na auto ale mogą powstać jakieś przedmuchy
-
Po czym poznać że sprężarka działa
To nie zębatka tylko płatek śniegu
-
Obraz z laptopa na TV
Chcesz wyświetlić obraz bez połączenia laptopa i telewizota przez kabel? Tylko kablem hdmi można to zrobić, chyba że się mylę
-
Korupcja w drogówce na nagraniach monitoringu
Kurcze, link wygasł, a nowego nie mogę znaleźć O już znalazłem
-
Korupcja w drogówce na nagraniach monitoringu
Rozpoczął się proces 10 policjantów włocławskiej drogówki, którym prokuratura zarzuca przyjmowanie łapówek od kierowców. TVP Info jako jedyna dotarła do nagrań z ukrytych kamer biura spraw wewnętrznych policji. Zobaczcie to, co zarejestrowały zaledwie przez kilka dni. http://www.cda.pl/video/50564194
-
Odmrażacz do szyb - stosujecie?
Takie odmrażacze są dobre na szron. Nie spisują się w przypadku gdy na ciepłą szybę napada śnieg, roztopi się i póżniej zamarznie. Bez skrobaczki się i tak nie obejdzie.