Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków


Buba

Rekomendowane odpowiedzi

Słodko ..

no niestety, jest do kupienia KWv2 ale tyl trzeba regenerować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buba 250 pln na strone ? skad to info ? kurfa to sie nie oplaca moich koni przodow regenerowac bo za tyle siana to gwintu moge szukac do b6 :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buba 250 pln na strone ? skad to info ? kurfa to sie nie oplaca moich koni przodow regenerowac bo za tyle siana to gwintu moge szukac do b6 :wallbash:

za sztukę nie za stronę

w krakowie 330zł, w gdańsku 350, w katowicach 220,

wiem że sie nie opłaca, 2 lata temu za sztukę krzyczeli 100-150zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no za sztuke tylko zle napisalem :) Ech to piejdoje ta regenerke : lezy h&r front od a8 a jest deczko wyzszy niz od b5 to powinien mi pasic a cena 200 za przod :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no za sztuke tylko zle napisalem :) Ech to piejdoje ta regenerke : lezy h&r front od a8 a jest deczko wyzszy niz od b5 to powinien mi pasic a cena 200 za przod :kox:

ja za 200 kupiłem komplet :kox: tylko co z tego jak do regeneracji :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buba kupiłes w końcu ten gwint :mysli: bo ja musze cos na dniach zamówic, supersport na jebaju juz nie jest w promocyjnej cenie wiec chyba szaprne sie na polska cene tatechnixa :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam FK mało regulacji i miekki za miekki :) (zalezy jaka kto ma glebe)

Ja mam Supersporty luzem do regeneracji ale ośka pobawie się z nimi może sam je zregeneruje jakoś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta technix to szit :sick3:

Piotrek miałeś porównanie na battalionie ostatnio.

widziałem i wynikało z niego że jest twardszy od mts ale spawy ma gorsze, musze cos kupić, dzisiaj prawie z drogi wyleciałem :kwasny: takiego driftu dawno nie miałem, dobrze że sie w zime ćwiczy :gwizdanie: tylnego zawieszenia to ja juz nie mam :wallbash: ale amortyzatory to jest w sumie jedyna rzecz których nie wymieniłem w tym aucie odkąd je mam :embarrassed:

tego tatechnixa mam za 1390 - 23% chyba go kupie bo zanim cos sie pokaze to ja sie rozbije :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta technix to szit :sick3:

Piotrek miałeś porównanie na battalionie ostatnio.

widziałem i wynikało z niego że jest twardszy od mts ale spawy ma gorsze, musze cos kupić, dzisiaj prawie z drogi wyleciałem :kwasny: takiego driftu dawno nie miałem, dobrze że sie w zime ćwiczy :gwizdanie: tylnego zawieszenia to ja juz nie mam :wallbash: ale amortyzatory to jest w sumie jedyna rzecz których nie wymieniłem w tym aucie odkąd je mam :embarrassed:

tego tatechnixa mam za 1390 - 23% chyba go kupie bo zanim cos sie pokaze to ja sie rozbije :kwasny:

Synek, nawet Solar mówił że ta-szit jest bardziej miękki niż kit mts :wink4:

Coś Ci się pomyliło :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czego nie możemy pokazać to twardość. Opinie użytkowników potwierdzają się - skręcony na tą sama wysokość gwint MTS wykazuje większy komfort od TA.

czyli lepiej wybiera nierównosci, a tatechnix jest sztywniejszy jest jak taczka w takim razie , chociaż paputowy sie bujał troche, ale tam opona swoje jeszcze robiła :decayed:

MTS - ok 1900zł wiec jest różnica

kolejny cytat

Porównanie to może również komuś wybrać produkt TA-technix'a, komuś kto potrzebuje zawieszenia twardszego niż MTS, bo np ma szerokie wystające felgi.

Wiec dobrze pamietałem :tongue4:

Zjepałem z tym supersportem bo mozna było go brać odrazu jak euro stało tanio, a teraz juz w normalnej cenie 449E :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty na 450KM 6-7k

czekam :kox:

znając twoje podejscie to długo będziesz czekał :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz nawet nie chodzi o moje podejscie... poprostu 450PS zrobione najnizszym kosztem sa moim zdaniem zbyt duzym ryzykiem :wink4:

bierzesz pod uwage w ogole sprzeglo? bo za 6-7k to kupisz jakies uzywane sprezarki (choc dostac k04 rs6 uzywki w bdb stanie za dobra kase to ciezka sprawa), wtryski, pompe (fmic juz masz) - ale to wszystko, bo jeszcze trzeba doliczyc pare innych kosztownych pier**l. Do tego brakuje jeszcze wydechu, no i wlasnie porzadnego sprzegla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tak pierd%^ą zanim sie za to nie wezmą ... Buba tylko kur$a z dokladna rozpiska prosimy... Rozumiem ze w tym strojenie ( 2k bodajze ) , sprezarki , wtryski , pompa, sprzeglo , fmic , a i glowice by nie zaszkodzily na te 450 ps ... Przy okazji wyjdzie Ci masa pierdół (uszczeleczki , olej , plyny c**j% muje ). :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czego nie możemy pokazać to twardość. Opinie użytkowników potwierdzają się - skręcony na tą sama wysokość gwint MTS wykazuje większy komfort od TA.

czyli lepiej wybiera nierównosci, a tatechnix jest sztywniejszy jest jak taczka w takim razie , chociaż paputowy sie bujał troche, ale tam opona swoje jeszcze robiła :decayed:

MTS - ok 1900zł wiec jest różnica

kolejny cytat

Porównanie to może również komuś wybrać produkt TA-technix'a, komuś kto potrzebuje zawieszenia twardszego niż MTS, bo np ma szerokie wystające felgi.

Wiec dobrze pamietałem :tongue4:

Zjepałem z tym supersportem bo mozna było go brać odrazu jak euro stało tanio, a teraz juz w normalnej cenie 449E :wallbash:

ja mam nisko synu, za nisko, a im niżej tym większa bujaka w tanich gwintach :decayed: skrobnąłbym go trochę w górę to już się robi twardo, ale mi się przed zimą kręcić nie chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tak pierd%^ą zanim sie za to nie wezmą ... Buba tylko kur$a z dokladna rozpiska prosimy... Rozumiem ze w tym strojenie ( 2k bodajze ) , sprezarki , wtryski , pompa, sprzeglo , fmic , a i glowice by nie zaszkodzily na te 450 ps ... Przy okazji wyjdzie Ci masa pierdół (uszczeleczki , olej , plyny ch***% muje ). :hi:

Na 400+ trzeba mieć koło 12tys jak nic, ciągle będę się tego trzymał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem AP. Bedzie w tym tygodniu

A u kogo w końcu kupowałeś, mozesz podesłać link czy tam adres :notworthy: noi ile czasu czekasz :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...