Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Franciszek wiem bo już zanabył u mnie wyjmaki dziś hehehe

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Majstry, jaka jest cena blaszki zaślepiającej EGR o numerze: 038 131 925A ? :)

17.05 zł według :

http://www.sklep.motorpol.pl/sklep/

dzięki wielkie :hi:

Opublikowano

Siemano. Mozecie polecic kogos kto obija sprzeglo kevlarem? W b6 po chipie slizga sprzeglo a bylo zakladane nowe 4 lata temu wraz z dwumasem

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Ja wysłałem rok temu tutaj starą tarczę na obicie kevlarem. Koszt to 150 zł + odesłanie. Obecnie cena pewnie podobna. Polecam :thumbup1:

http://www.sprzegla-regeneracja.pl

Opublikowano

panowie wymieniał ktoś łożysko z podstawy wisco

Opublikowano

Siemano. Mozecie polecic kogos kto obija sprzeglo kevlarem? W b6 po chipie slizga sprzeglo a bylo zakladane nowe 4 lata temu wraz z dwumasem

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Ja wysłałem rok temu tutaj starą tarczę na obicie kevlarem. Koszt to 150 zł + odesłanie. Obecnie cena pewnie podobna. Polecam [emoji106]1:

http://www.sprzegla-regeneracja.pl

Dzieki Blachu!!![emoji4]

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:thumbup1: Wybornie :)

Franciszek wiem bo już zanabył u mnie wyjmaki dziś hehehe

Opublikowano

4af254ff27f41afa548652a6e006ccf5.jpg

brrr...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Siema mistrze

0664f0774f56a512933a57246857c1da.jpg

Potrzebuję numer tego guziczka w chromie do wersji UK , no chyba że to to samo co EU

Opublikowano

siema :hi:

patrzec tylko kiedy w szkocji sniegniem sypnie

Miszka kiedys gdzies to mialem ale tone teraz w papierach po przeprowadzce i nie potrafie pomoc chyba z eprzypadkiem mi sie rzuci w rece

Opublikowano

siema :hi:

patrzec tylko kiedy w szkocji sniegniem sypnie

Miszka kiedys gdzies to mialem ale tone teraz w papierach po przeprowadzce i nie potrafie pomoc chyba z eprzypadkiem mi sie rzuci w rece

Spoko ;)

Ponoć w Polsce gdzieś już dzisiaj lekko sypnęło

Opublikowano

:hi:

Mam problem z instalacja kabla diagnostycznego. Dopasowany jest pod vcds 10.6 ale po zmianie kompa z Win 8 nie moge zainstalowac odpowiedniej wersji vcdsa. Podejrzewam ze starsze wersje nie hulaja pox x32. Mozna to jakos obejsc?

Opublikowano

Jest taki program co emulujesz starszego Windowsa. Wpisz emulator win w goglach ja tak kiedyś robiłem teraz mam starego notebooka do tych celów ;).

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie jaki jest nr osłon pod heble tył pod 288? chciałbym znac cene w aso badz szukac na alledrogo

Opublikowano

Oska:

8E0615611P

8E0615612P

Q:

8E0615611Q

8E0615612Q

Opublikowano

Oska:

8E0615611P

8E0615612P

Q:

8E0615611Q

8E0615612Q

:hi:

Opublikowano

Do mnie podejdzie? [emoji2]

Wysłane przez Tapatalk

Ja mam,ale do polifta te co mi kiedyś na spocie pogoniłeś

WIŚNIA NADAŁ

Dobrą boszkę trzeba żeby to w krawacie upchnąć [emoji2]

Wysłane przez Tapatalk

Od kiedy ty masz krawata? :-O

WIŚNIA NADAŁ

Tak popiłem z pracownikiem ćwiary w sobotę ze w niedziele sprzedałem b5 i Trzy godziny później kupiłem b6 [emoji2] zanim wytrzezwialem było już Po zawodach [emoji23] [emoji23]

Wysłane przez Tapatalk

Opublikowano

Hehehe :D dobre :D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Siema mistrze

0664f0774f56a512933a57246857c1da.jpg

Potrzebuję numer tego guziczka w chromie do wersji UK , no chyba że to to samo co EU

8E1 959 903 B 5PR

Opublikowano

Siema mistrze

0664f0774f56a512933a57246857c1da.jpg

Potrzebuję numer tego guziczka w chromie do wersji UK , no chyba że to to samo co EU

8E1 959 903 B 5PR

Podziękował ;)

Czyli do mnie bedzie 8E2...

Opublikowano

Do mnie podejdzie? [emoji2]

Wysłane przez Tapatalk

Ja mam,ale do polifta te co mi kiedyś na spocie pogoniłeś

WIŚNIA NADAŁ

Dobrą boszkę trzeba żeby to w krawacie upchnąć [emoji2]

Wysłane przez Tapatalk

Od kiedy ty masz krawata? :-O

WIŚNIA NADAŁ

Tak popiłem z pracownikiem ćwiary w sobotę ze w niedziele sprzedałem b5 i Trzy godziny później kupiłem b6 [emoji2] zanim wytrzezwialem było już Po zawodach [emoji23] [emoji23]

Wysłane przez Tapatalk

Ale 2.5 ? :-O

WIŚNIA NADAŁ

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.