Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Auto poskładane, wszystko działa prawidłowo. Z rurką olejową do turbo było troche zabawy, ale bez przesady, ułatwieniem było ściągnięte turbo oraz wydech- zrobiło się więcej miejsca.

Tak jak koledzy piszecie, geometria chodziła idealnie przed czyszczeniem, ale coś musiało jej chyba dolegać, bo różnica w logach jest (albo to kat, chociaż nie sądze). Po kontakcie z ecuproject i przesłaniu Danielowi logów stwierdził, że jest ok i we wtorek jade na program, mam nadzieje, że już wróce z wirusem w końcu ;)

Dwie pierwsze foty przed czyszczeniem turbo oraz z katem

 

logchujnia1.jpg

logchujnia2.jpg

logdecat.jpg

logdecat2.jpg

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, kupiłem boczek, w którym jakaś bardzo mądra osoba odcięła kostkę idącą do silniczka szyby. Nowe boczki mają podświetlane klamki, moje nie . Mam zamiar swojej starej wiązki użyć ale nie wiem do których pinów mam wpiąć te podświetlanie klamek, czy te same co z drugiej strony, czy lustrzane odbicie?

 

 

Edytowane przez Langista

Opublikowano
52 minuty temu, Langista napisał:

Panowie, kupiłem boczek, w którym jakaś bardzo mądra osoba odcięła kostkę idącą do silniczka szyby. Nowe boczki mają podświetlane klamki, moje nie . Mam zamiar swojej starej wiązki użyć ale nie wiem do których pinów mam wpiąć te podświetlanie klamek, czy te same co z drugiej strony, czy lustrzane odbicie?

 

 

Która kostka który boczek?

Opublikowano

Główna kostka (brązowa) łącząca elektrykę drzwi, boczek prawy tylny.

 

 

Opublikowano

Pinologia jest taka sama jak po lewej stronie.

Opublikowano
13 minut temu, Langista napisał:

Główna kostka (brązowa) łącząca elektrykę drzwi, boczek prawy tylny.

 

 

 

A4 B6 -Türsteuergerät hinten rechts.pdf

Opublikowano

To jest w sumie ciekawe bo kostki w odwrotny sposób się wkłada no ale już mniejsza z tym. Dzięki wielkie za pomoc :hi:

Tak w ogóle jakby ktoś chciał oszczędzać na kołkach mocujących przy demontażu tapicerki, wcześniej należy je posmarować czymś, ja użyłem wazeliny technicznej i jak wcześniej z 5 cało wyszły maks 2, tak teraz tylko jeden się urwał, przy czym na pewno temperatura na zewnątrz (5°C) w tym pomogła.

Opublikowano
Opublikowano
23 minuty temu, Gregory87 napisał:

Powinny pasować. Przejście na concert II +  jest tak jak przejście na RNS-E

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ktoś montował może u siebie takie coś ? Nada się ? Złącze elastyczne wydechu A4 B6 AWX 

https://allegro.pl/oferta/zlacze-elastyczne-tlumika-audi-a4-b5-b6-1-9-tdi-8909979155

Opublikowano

Kup z Bosal jak chcesz mieć coś na dłużej niż jeden sezon.

Opublikowano

Panowie orientuje się ktoś jak jest z pinologią lusterka wewnętrznego z czujnikiem zmierzchu i bez czujnika? Moje się wylało, a miałem bez czujnika zmierzchu i bez przycisku, a kupiłem z. Jak patrzyłem we wtyczce wszystkie piny do lusterka są podłączone.

Opublikowano

Patrząc na schematy z 2001 i 2004 (bo takie znalazłem dla lusterka bez i z czujnikiem) to jedyną różnicą jest pin1 który w lusterku z czujnikiem jest podłączony do terminala 58d (dimmer - regulacja podświetlenia) a w tym bez czujnika do zasilania po zapłonie przez bezpiecznik S231(15A). Pozostałe połączenia i kolory kabli się zgadzają. 

Opublikowano

Panowie, mam takie pytanie: czy czujniki parkowania z B7 są kompatybilne z modułem PDC z B6?

Mogę kupić cały zderzak z czujnikami w idealnym stanie; więc za jednym razem wymieniłbym aktualny zmęczony zderzak i uszkodzone czujniki... :banan:

Opublikowano
Godzinę temu, kamil-vag napisał:

Są kompatybilne

:a4fan: Dziękuję za odpowiedź :hi:

Opublikowano

Pany jak zdemontować ta najdłuższą listwę wokół tylnej szyby w avancie ? Czy trzeba tą szybkę wyciąć ?

Opublikowano
W dniu 28.10.2021 o 23:27, dekiel 13 napisał:

Pany jak zdemontować ta najdłuższą listwę wokół tylnej szyby w avancie ? Czy trzeba tą szybkę wyciąć ?

Musisz zdemontować ramkę do okoła szyby i nad szybą powinny być 2 śruby M6.

 

Panowie potwierdzi ktoś, czy oprawka na W5W jest mniejsza od H6W i wystarczy ją okleić taśmą żeby siedziała sztywno?

Edytowane przez Langista

Opublikowano

Zamiast taśmy użyj termokurcza, ja tak robiłem zawsze. Wygląda dużo lepiej niż taśma... A czy jest mniejsza ? Chyba nie po prostu zamienniki są troszkę mniejszej średnicy...

Opublikowano
32 minuty temu, Langista napisał:

Musisz zdemontować ramkę do okoła szyby i nad szybą powinny być 2 śruby M6.

 

Panowie potwierdzi ktoś, czy oprawka na W5W jest mniejsza od H6W i wystarczy ją okleić taśmą żeby siedziała sztywno?

OK, Dzięki Radek. :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.