Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
11 godzin temu, Dibo napisał:

:hi: w B8

Jako że stałem się też posiadaczem to mam kilka pytań:

- czy kolor graphite w Rotorach i Pompeyach to ten sam kolor - L8AU ?

- potrzebowałbym numery OEM do polifta dla aluminiowej podstopnicy i grilla SLINE z czarną ramką

- któryś z użytkowników przerabiał temat Rotorów o różnych parametrach w B8 - potrzebowałbym namiar na temat/osobę

Z góry dzięki za odpowiedzi :wink:

 

Rotory tylko w rozmiarze r19 o parametrach 9j et33 z oponą 245/35/19 ;)

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
26 minut temu, szafa napisał:

Rotory tylko w rozmiarze r19 o parametrach 9j et33 z oponą 245/35/19 ;)

Dobrze gada, polać mu

Opublikowano

Skoro Panowie przy felgach to podpytam. Zawias Eibach Prokit -35/-30, którą opcję wybrać:

  • 19"x8.5 ET40
  • 19"x8.5 ET30

Chciałbym, żeby było możliwie jak najszerzej, ale bez przycierek

 

Edytowane przez R4xx

Opublikowano
11 minut temu, R4xx napisał:

Skoro Panowie przy felgach to podpytam. Zawias Eibach Prokit -35/-30, którą opcję wybrać:

  • 19"x8.5 ET40
  • 19"x8.5 ET30

Chciałbym, żeby było możliwie jak najszerzej, ale bez przycierek

 

Jak wyżej 19x9 et33 z oponą 245/35/19, miałem na dużo większym obniżeniu i tylko z przodu trzeba było lekko sklepać wewnętrzny rant.

Opublikowano
2 godziny temu, Dev napisał:

Dobrze gada, polać mu

Powiem Wam, że ja mam 235/40/19 z 9x19 et33 i przy 4 osobach na pokladzie i wypchanym bagażnikiem potrafiły opony przytrzeć o błotnik na dobiciu (a kąt pochylenia koła miałem prawie 3stopnie więc góra bardziej schowana niż normalnie być powinna). 245/35 ma mniejszą o 16mm średnicę - to załatwia problem?

Opublikowano
2 godziny temu, szafa napisał:

Jak wyżej 19x9 et33 z oponą 245/35/19, miałem na dużo większym obniżeniu i tylko z przodu trzeba było lekko sklepać wewnętrzny rant.

image.png

Czyli przy 8.5 ET30 powinno dobrze siąść (może bez klepania rantów).:eusathink:

 

Edytowane przez R4xx

Opublikowano
W dniu 25.10.2021 o 06:50, szafa napisał:

Rotory tylko w rozmiarze r19 o parametrach 9j et33 z oponą 245/35/19 ;)

Chyba chciałeś napisać 20` 9J ET26:whistling:

Opublikowano

Pany, ile można zawołać za oryginalnego VCDS od Adako, kupiony w 2013? Przesiadłem się na nowsze auto, a tam ten kabelek za dużo nie może. 

Opublikowano

Jaka wersja? Hex+Can-Usb?

Nowy kosztuje 260€ więc pewnie połowę za używkę nie jest wygórowane. Problem tylko w tym, że ta wersja jest tylko do max. 2015 rocznika. Do nowszych musisz mieć wersję V2 więc potencjalny kupiec nie może mieć nowszego auta. Rynek jest zawalony klonami i w PL będzie ciężko znaleźć kupca na oryginalnego VCDSa, bo z tego co ja tu na forum widzę, w skanach wrzucanych przez użytkowników to nawet warsztaty na klonach jadą. Zamiast zainwestować w narzędzie.

SHOP.PCI-DIAGNOSETECHNIK.DE

Bei diesem Artikel handelt es sich um ein in der Qualität geprüftes und...

 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Panowie jakie macie spalanie w setupie 2.0TDI (ja mam akurat CGLC) quattro i S-tronic? Jakoś nie mogę zejść poniżej 8l średnio:co:

Opublikowano
5 minut temu, Wandej napisał:

Panowie jakie macie spalanie w setupie 2.0TDI (ja mam akurat CGLC) quattro i S-tronic? Jakoś nie mogę zejść poniżej 8l średnio:co:

Ja miałem allroada 2.0 tdi CAHA manual i też spalał 8 litrów 

Q5 3.0 tdi CCWA paliła tylko 2 litry więcej (10 l) a różnica w jeździe bez porównania.

Opublikowano
Godzinę temu, Muskel1 napisał:

Jaka wersja? Hex+Can-Usb?

Nowy kosztuje 260€ więc pewnie połowę za używkę nie jest wygórowane. Problem tylko w tym, że ta wersja jest tylko do max. 2015 rocznika. Do nowszych musisz mieć wersję V2 więc potencjalny kupiec nie może mieć nowszego auta. Rynek jest zawalony klonami i w PL będzie ciężko znaleźć kupca na oryginalnego VCDSa, bo z tego co ja tu na forum widzę, w skanach wrzucanych przez użytkowników to nawet warsztaty na klonach jadą. Zamiast zainwestować w narzędzie.

SHOP.PCI-DIAGNOSETECHNIK.DE

Bei diesem Artikel handelt es sich um ein in der Qualität geprüftes und...

 

Bez przesady jak coś działa za połowę ceny to po co przepłacać ?

Opublikowano
4 minuty temu, marky2552 napisał:

Bez przesady jak coś działa za połowę ceny to po co przepłacać ?

Po to bo ktoś to wymyślił, stworzył i wyprodukował. Wszystko inne to piractwo:wink:

Opublikowano
1 godzinę temu, Wandej napisał:

Panowie jakie macie spalanie w setupie 2.0TDI (ja mam akurat CGLC) quattro i S-tronic? Jakoś nie mogę zejść poniżej 8l średnio:co:

Program sobie zrób, już Ci pisałem

Opublikowano
1 godzinę temu, Wandej napisał:

Panowie jakie macie spalanie w setupie 2.0TDI (ja mam akurat CGLC) quattro i S-tronic? Jakoś nie mogę zejść poniżej 8l średnio:co:

2.0 tdi CAGA pali mi srednio 6 litrow. Jak wjade do miasta to około 7-7.5l.

Opublikowano
Teraz, qbi napisał:

2.0 tdi CAGA pali mi srednio 6 litrow. Jak wjade do miasta to około 7-7.5l.

Za pewne masz manual i FWD jeśli informacje w profilu są prawdziwe. Nie ma co porównywać. Na samej wadze będzie z 300kg różnicy

Opublikowano
16 minut temu, Dev napisał:

Program sobie zrób, już Ci pisałem

No i przekonałeś mnie:decayed: Do Adriana(WWE) jadę w listopadzie:wink:

Opublikowano

@Wandejnie chcę Cię dołować ale tyle to pali średnio moje C6 3,0 TDI w tiptronicu i quattro, 1900 kg masy własnej. W samym mieście wiadomo 13 ale w trasie zgodnie z przepisami plus 10 km/h (krajowe, ekspresowe i autostrada) spala około 6,5 litra, najmniej spaliłem kiedyś 5,5 litra liczone z dystrybutora.

Edytowane przez pelonek1

Opublikowano
4 godziny temu, Wandej napisał:

Panowie jakie macie spalanie w setupie 2.0TDI (ja mam akurat CGLC) quattro i S-tronic? Jakoś nie mogę zejść poniżej 8l średnio:co:

Jakie masz tam Pan koła ? 

Opublikowano
10 minut temu, KoJ@K napisał:

Jakie masz tam Pan koła ? 

18` ori a allroada. 245/45 chyba:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.