Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie ma zbędnych systemów w aucie.

Każdy jest po to, by pomagał kierowcy.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie, po prostu ludzie stali się wygodni i leniwi. Kiedyś były zimy, że śnieg po pachy. I ludzie jakoś się przemieszczali. Fakt ilość samochodów była niewielka. I to większość z napędem na tył.

I nie miały one elektroniki jak dziś. A dzis? 2 cm śniegu i stan klęski żywiołowej bo nie mogą wyjechać z domu bo służby nie odśnieżyły i nie posypały.

Opublikowano
33 minuty temu, NelsonPL napisał:

Nie ma zbędnych systemów w aucie.

Każdy jest po to, by pomagał kierowcy.

Dla ciebie wszystko jest nie zbędne i dostępne w ASO tylko ..

Akurat przy ruszaniu na śliskim bez ASR dużo łatwiej jak ktoś umie operować gazem . Ja zima jak jeżdżę i jest np ślisko czy sniego to na wyłączonych systemach . Bo jak się zrobi poślizg to jak umiesz to skontrujesz i nic się nie stanie a jak masz włączone wszystko auto ściąga chcesz skorygować dodajesz gaz a tu kontrolka mruga i lipa

Opublikowano
26 minut temu, karolek_ust napisał:

chcesz skorygować dodajesz gaz a tu kontrolka mruga i lipa

Dokładnie. Jak spada śnieg pierwsze co robię po wejściu do auta to wyłączenie ASR :D Przy napędzie na jedną oś nie ma już tak łatwo ale przy dwóch osiach na raz dużo szybciej wychodzi się z poślizgu, 

Opublikowano
Godzinę temu, Langista napisał:

Dokładnie. Jak spada śnieg pierwsze co robię po wejściu do auta to wyłączenie ASR :D Przy napędzie na jedną oś nie ma już tak łatwo ale przy dwóch osiach na raz dużo szybciej wychodzi się z poślizgu, 

Ja mam ośkę

Opublikowano
1 godzinę temu, karolek_ust napisał:

Ja mam ośkę

No to nie ma się czym chwalić. 

Opublikowano
9 godzin temu, Dev napisał:

No to nie ma się czym chwalić. 

Muszę jechać do ASO na wycenę montażu Quattro heh

Opublikowano

Wyjaśni mi ktoś dlaczego przy żwawym starcie na śniegu przy ESP OFF czułem przyhamowanie kół i nic się nie działo. Po włączeniu ESP ruszył normalnie.

Opublikowano

Pany przeglądałem sobie z nudów yt i znalazłem coś takiego jak na ss... Na jednym "ekranie" pokazuje tymczasowe i średnie spalanie oraz ile kilometrów na baku zostało. U mnie wszystko pokazuje na osobnych ekranach. Da się to zakodować? Czy może licznik polift tylko tak ma?

Zrzut ekranu (4).png

Opublikowano

Chciałbym złożyć wszystkim życzenia Noworoczne . Aby kolejny rok był lepszy ,paliwo było tańsze hehe oraz by każdy spełnił swoje marzenia i zrealizował mody które planuje . ?????????

 

I chciałby zachęcić do subskrypcji mojego kanału YT . Chciałbym od nowego roku bardziej go rozwinąć ale bez oglądaczy nie ma chęci na to . Zostawcie suba i like.

https://youtube.com/channel/UCyQQEF-i32FbLKne6EhSGRw

Opublikowano

IMG-20220101-WA0005.jpg

Opublikowano

Panowie sprzedam moduły kierunkowskazów sem-dynamic do sedanów lift. Kupiłem przez pomyłkę do swojej. Pasują pod lampy o nr 8K5 945 095 AC 8K5 945 095 AD Oddam za tyle co kupiłem więc 130zł + wysyłka.:hi:

Opublikowano

Nie ma ktoś na zbyciu takich wtyczek do głośników B&O? Potrzebuje 2 szt. 

 

IMG_20220107_085022.jpg

Opublikowano

www.konektory.pl albo ASO

Opublikowano

Czy ma ktoś zamek do anglika lewy przód: 8J2 837 015 A

Opublikowano

Panowie, co się reguluje przy geometrii zawieszenia w polifcie w quattro? 
Przód pochylenie i zbieżność a tył tylko pochylenie? 
Chce uniknąć sytuacji, że pojade na badanie i gość mi powie, że jest źle ale nic nie zrobią bo np na tyle nie ma regulacji…

Opublikowano

Z tyłu tylko górny wahacz ma śrubę mimośrodową.   

Teraz tak myślę i chyba dolny przedni wahacz od karoserii też ma taka śrubę 

Edytowane przez Góral65

Opublikowano
15 minut temu, Góral65 napisał:

Z tyłu tylko górny wahacz ma śrubę mimośrodową.   

Teraz tak myślę i chyba dolny przedni wahacz od karoserii też ma taka śrubę 

Z tyłu kojarzę na 100%.

A jeżeli mam spręzyny -40mm, to odchyłki i bazowe wartości są jak dla standardowego auta czy tutaj trzeba wybrać, że np zawiecha 1BE albo jak dla S4, żeby się zbliżyć do serii? 

Opublikowano
12 minut temu, Osiollekk napisał:

Z tyłu kojarzę na 100%.

A jeżeli mam spręzyny -40mm, to odchyłki i bazowe wartości są jak dla standardowego auta czy tutaj trzeba wybrać, że np zawiecha 1BE albo jak dla S4, żeby się zbliżyć do serii? 

Na ustawianiu to się nie nam;)

Opublikowano

Mi ustawiali jak mam gwint na zawieszeniu sline Sport w systemie 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.