Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Czarne B6 Avant - na blachach WI XXXXX i z anteną CB na dachu, zaparkowany dziś na ulicy Płochocińskiej obok hurtowni części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Granatowe b5 na blachach WE dzisiaj około 14 skręcał do urzędu na Kondratowicza. :hi:

To ja,trzeba było zjechać za mną.Czym jechałeś że nie widziałem?.Leciałem do BOŚ-a.Poza tym to moje rejony od niedawna :) Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granatowe b5 na blachach WE dzisiaj około 14 skręcał do urzędu na Kondratowicza. :hi:

To ja,trzeba było zjechać za mną.Czym jechałeś że nie widziałem?.Leciałem do BOŚ-a.Poza tym to moje rejony od niedawna :) Pozdrawiam :hi:

Leciałem za Tobą zielonym Masterem próbowałem Cię dogonić bo myślałem że będziesz skręcał w Wincentego a że trochę się spieszyłem to nie zjeżdżałem

Do następnego :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj 31.05.2011 godz. 16.55 Wawka ulica Szyszkowa czarne B5 avant polift, blachy WPR chyba, rameczki klubowe, więcej grzechów nie pamiętam, bo zauważyłem w ostatniej chwili i nie jechałem swoim tylko byłem transportowany na fotelu pasażera. Pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer widziany w Diagtroniku dzisiaj a potem jechałem z siostrą A3 i wpuszczaliśmy na rondzie w Jankach Flyera.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie tam ryski :tongue4: dodatkowo dwa błotniki, zderzaki i lusterko :decayed: miałem bliskie spotkanie z TIRem który mnie nie zauważył na rondzie :cool1:

Czym jechałeś ?

Czarna Omega A.. Narazie nieoznakowana bo to nowy zakup. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer widziany w Diagtroniku dzisiaj a potem jechałem z siostrą A3 i wpuszczaliśmy na rondzie w Jankach Flyera.pozdro

przejezdzales? trzeba bylo wpasc :) - fakt, pamietam A3 na rondzie, zastanawialem sie, czy "mi wyjedzie" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek ok. 11.30 trasa Szymbark-Stężyca,jak widać naklejka klubowa...

wid.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer widziany w Diagtroniku dzisiaj a potem jechałem z siostrą A3 i wpuszczaliśmy na rondzie w Jankach Flyera.pozdro

przejezdzales? trzeba bylo wpasc :) - fakt, pamietam A3 na rondzie, zastanawialem sie, czy "mi wyjedzie" :decayed:

Na spot cholera nie mogę dojechać bo mi ciągle nie pasuje, ale od lipca już będę mógł.

A na siłownie jechaliśmy więc nie było czasu wstąpić, ale zawsze tam przejeżdżam to zapuszczam żurawia jakie tam auta stoją

Siostra jeździ ostrożnie i by się zapłakała jakby się jakaś krzywda stała jej A3

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name=Sebek (-_-) ]

Armistead namierzony wczoraj w Puławach na Dęblińskiej kolo 21:30 :wink4:

Puławy to mój drogi dom teraz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na ul. Partyzantów w Zamościu koło 12 namierzony srebrny Avancik B6 z ramkami nr rej LLU 098** co to za jegomość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś znowu namierzony klubowicz z ramkami na granatowym avancie B5 nr rej. LZA 2377* koło DT "Hetman"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis pod firlejem na trasie kock-lublin ok 1530 srebrna vectra trzymala avancika b7 z klubowymi ramkami , pozdro dla kierownika : :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny avancik w Busku Zdroju widziany pare razy, zaparkowany kolo rynku z rameczkami klubowymi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...