Treść opublikowana przez spanky
-
Prosze o ocene logow
jest ok
-
Podłączenie Boost
wskaznik boost to podglad doladowania
-
Czy auto ma chipa i czy logi są ok?
Oddaj auto do kogos kto ma o tym pojecie , bo jak Ty chcesz robic EDC15 BDM-em , to znaczy ze nie za bardzo masz pojecie o temacie ( bez urazy ;-) ) P.s wyjmij sterownik i sprobuj go ruszyc "na stole"
-
Czy auto ma chipa i czy logi są ok?
zacznij od wgrania serii , bo program w tym aucie to jakies nieporozumienie .... druga sprawa to T paliwa , za duza ... [skontrolowal bym po wgraniu oryginalu] regulacja doladowania kiepska [albo sprezarka,albo soft] po wgraniu ori sie wyjasni z kosmetycznych rzeczy to termostat lezy ...
-
ECU 012 ECU 018 Zamienne???
012 i 018 nie sa zamienne pod ori instalacje
-
Czy auto ma chipa i czy logi są ok?
sprezarka z tym doladowaniem dluuugo nie pociagnie ... jest tam jakis soft, zrob komplet bedzie wiadomo cos wiecej ...
-
Prośba o analizę logów LEON 1M 1.9 TDI ARL + Chip COMPSport
generalnie nie jest ze pewnie przycinaja sie kierownice w turbosprezarce kat synchronizacji na wyzszych rpm jest "brzydki" i skorygowal bym go na okolice -1 na wolnych obrotach zaznaczony element to silownik od klapy gaszacej
-
Wykres z nieznanym wirusem małe zmiany
Dosyc sporo tych NM jak na seryjna turbosprezarke i seryjne sprzeglo . Ja bym osobiscie to skontrolowal i skorygowal .
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Jak budzet na to pozwala to zmieniaj wtryski na te od ASV (0.205) plus do tego soft i okolice 150 ps sa do osiagniecia . A to juz pozwala na sprawne poruszanie sie w porownaniu do seryjnych 90 PS . Tu masz wykres auta na AHH + wtryski 205 + dodatkowe zmiany co dalo troche wiecej niz 150 PS :-) http://edc-tuning.pl/index.php?view=image&format=raw&type=orig&id=54&option=com_joomgallery Odezwij sie na PW to ogarne Ci to auto tak zebys byl zadowolony ;-)
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Tak , mowie o seryjnym osprzecie . Cena zalezy gdzie i u kogo . Jest temat dotyczacy polecanych tunerow .
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
120 PS i 280 Nm sa osiagalne samym programem
-
Montaż pompek AL do AJMa
bez korekty w sofcie nic nie zdzialasz ...
-
Nietypowe pytanie o podniesienie mocy AVG
Leo spokojnie ogarnie Ci temat ...
-
Kolektor ssący z AWX w AJM - plug&play?
nie zalożysz ....
-
Opinie o silniku 2.0 TDI 136 KM w Audi A4 B8
CAGA i CAGB to blizniacze jednostki różniące sie oprogramowaniem w ECU
-
Prośba o analizę logów 1.9 AVF
Jedz z tym autem do Pawla69 to Ci ogarnie to auto , bo jak Twoj mechanik tak rozrzad ustawia to strach pomyslec co on tam jeszcze nawyczynial ....
-
Głośna praca po zmianie wtrysków na ASV - film
Ustaw na ~ 60
-
analiza log pompowtryski
mozesz podociskac/przeczyscic konektory,ewentualnie podmienic wiazke choc objawy bardziej pasuja na padniete pompki
-
pomoc w odkodowaniu błędów VAG oraz ocenie LOGÓW.
Szczelnosc intercoolera sprawdzales , sprawdz wirnik sprezarki moze lopatki sa ogolone , sprawdz podcisnienia , podmien N75
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Na seryjnych gratach +/- 145 ps i 330 nm sa osiagalne
-
GTB17 czy BRD do 1.9 PD AVF/AWX
Gtb17
-
wykresik-ocencie robote Grzesia
wszystko jest w porządku.taka charakterystyka hamownii Dynomet - brakuje po prostu obciążenia w tym konkretnym przypadku. pomiar wykonywany był na 3 biegu, który w quattro jest stosunkowy krótki. dokładnie jest tak jak Grzesiek pisze , Dynomet i pomiar na 3 biegu nie zawsze jest do końca miarodajny ze wzgledu na brak obciążenia na 3 biegu tutaj wykres BRD quattro mierzonego na 3 biegu [w celu pokazania roznic z czym klient przyjechal i z czym wyjechal po korekcie] -> Audi A4 B7 2.0 TDI 170 PS silnik BRD - 420 Nm / 190 PS jak widac dol nie jest jakis super ekstra tutaj natomiast to samo auto zmierzone na 4 biegu [na tym biegu z reguły są hamowane auta na hamowniach stacjonarnych] -> dół już prezentuje się normalnie [1800 rpm daje ponad 350 Nm ] p.s sorki za zasmiecanie tematu swoimi wykresami ale chcialem przedstawic problem/wątpliwosci jak najprościej
-
prśba o analize logów, turbo przeładowuje, notlaufy.
Wyglada ze bez czyszczenia sie nie obejdzie .....
-
Sprawdzenie eprom
Low idzie blizej procka
-
Automat na manual - kodowanie
jaki silnik , numer sterownika , nie kazdy ma w sofcie kilka kodowan