Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adadur

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adadur

  1. Poszukaj zakładu związanego z hydraluką przemysłową - muszą mieć sprzęt do gięcia rurek.
  2. Dokładnie - zapisz gdzieś te co masz - wykasuj - sprawdź ponownie.
  3. Przestrogą na przyszłoś jest branie rachunku za wymianę rozrządu - aby móc reklamować. Druga sprawa czy koledzy nie kupują tych samych rolek ... możę są wadliwe, będzie można by coś wywalczyć. Kolejna sprawa to to że były silniki 1,6 do których ponoć nie można już kupić paska rozrządu (jeśli dobrze pamiętam) bo przestali je produkować... Ogólnie współczuje koledze, ale nie można czasem brać wszystkiego na siebie i trzeba "walczyć" o swoje.
  4. Jedyna słusza benzynka, da ci ten moterek wiele frajdy, ale kolorek auta - osobiście każdy byle nie czerwony
  5. też zauważyłem takie jakby małe ziarenka się "wtopiły" czy to ta smoła
  6. Ta taśma jest do dostania w coniektórym markecie lub innym podobnym sklepie - kupiłem ją w dordze na urlop po tym jak mi wąż złapał dziurkę za wylocie z IC (przejechałem 150km a jeszcze przedemną ponad 6000km, w Bydgoszczy Hans i Buba mi pomogli owinąć wąż). Srebrna szeroka rolka.
  7. Kolego ale w dieslu kat jest inaczej montowany - można powiedzieć w pionie i tak naprawde to nic nie widac od dołu a od góry niemal wszystko jak na dłoni. O znalzłem (fotka zamieszczona Przez Pikusia w innym wątku): WĄTEK
  8. U mnie nic nie pęka jest naprawe solidne (tak się bynajmniej wydaje) ale jedynie te trzeszczenie - poradziłem sobie wkońcu z tym klejając wąskie paski tej srebrnej taśmy (teflonowej czy jak ją tam zwą)
  9. Bo auto z tym motorkiem wręcz uwielbia prędkośći 140-170km/h
  10. niezle z 2 litrów 265 kucyków
  11. czyli ta przyjemność powinna kosztować 150-200zł? Dodam że gościu zamierzał oryginalnego kata "wystukać i tam zapodać rurkę aby choć wizualnie to wyglądało na katalizator, ale to przecież nie jest skąplikowana robota. Może jakaś instrukcja sprawdzenia kata, bo nie mam pomysłu jak się za to zabrać.
  12. Gratuluje wyboru autka - to popierwsze. Pożądne głośniki z przodu to 16,5cm bo fabryczne 13 wystaczą może dla emerytów. Zatem najrozsądniejszy zakup to panel przejściowy na 16-ki i odseparowany zestaw głośnikowy (ze zwrotnicą). Koszty: panel 360-390zł (przyjrzyj sie ofercie Phonocara), głośniki - wg. zasobności portfela - rozsądnie 350-550zł, wygłuszenie - cena mocno zależna od materiału (w zakładzie ok. 250zl od drzwi) Co do dystansów dla 13-ek to kosztują one parę złoty i są niezbędne w zależności od mocowania głośnika (oryginalne sa na 3 wkręty ale nie sa rozlożone co 120st. tylko jakoś inaczej)
  13. O to ja podobnie, zdaje się że czeka mnie wycięcie (może wymiana) kata bo wydech wpada w lekki rezonan - fachowiec mowi żę z powodu przytkanego kata. Może bym sie już zdecydowal ale zaśpiewali mi 350zł za tą przyjemność (łącznie z wymianą plecionki). Ile was kosztowała tak przyjemność? Czy ktoś wie jak się sprawdza katalizalizator, czy jeszcze dycha, czy umarł oraz czy ma jeszcze dobrą przepustowość.
  14. Faktycznie jego wyczyny są godne uznania i przyszłość Roberta zapowiada się ciekawie.
  15. zawsze się możę zdarzyć jakaś niedoróbka. Ale w moim przypadku NGK śmigały lepiej niż na Boschu
  16. Tak tak dzieki znalazłem tam co nie co, właśnie sobie na PL jezyk przetłumaczyłem tabelkę z parametrami.
  17. Ja bym się podłączyl i zapytam czy kotś ma jakieś informacje o silniku AJM (PD)
  18. Zaje się że mam dokładnie to samo. Najprawdopodobniej katalizorot się przypycha i układ wpada w rezonans. JA jeszcze trochę z tym będe pomykał dla upewnienia się czy to to. Patrz mój wątek wydech
  19. Normalnie kupije się w całości, ale jeśłi szłyszałeś o regenerowanych to oznacza to że sworzeń jaki i tuleje można wymienić (no nie samemu)- jadnakże odradzam takie zabiegi.
  20. piotr1602 - czy podajesz numery zestawów naprawczych, bo tył przykładowo to 2-a łożyska + specjalny Zimering
  21. 2.Ile jest czujników w klockach (tylko na przodzie czy również w tylnej osi) 3.Czy jest jakaś różnica w klockach przednich i tylnich 4.Jakie klocki polecacie:ATE ,ferrodo, lucasa Dziękuje za wskazówki i pozdrawiam wszystkich
  22. adadur odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Ja na laborkach kiedyś miałem badanie jakiegoś teflonowego cudactwa - ogólnie porażka. Poporstu szkoda kasy lepiej zalać paliwa typu V-power lub bezsiarkowe w dieslu
  23. U mnie jest tak na jedynce (dobrze nie pamietam bo żadko takjadę) auto bez gazu na jedzie poniżej 10km/h na 2-im biegu jest troszkę ponad 15km/h na 3 jest to poniżej 30km/h wyżej nie próbowałem bo nie było takiej potrzeby - przy tych prędkościach silnik przestaje wyhamowywać a jest napędzany z obrotów biegu jałowego, więc jakieś tam paliwko chlipie.
  24. polecam takie świece i żadne inne: NGK
  25. Tam nie ma filozofii - jest przystosowane do danego auta sam byś to zrobił ale nie masz wówcza gwarancji i nie wiem jak do tego podejdzie firma ubezpieczeniowa. Podjedz tam gdzie montują alarmy to ci zrobią

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.