Treść opublikowana przez Armi
-
[ALL] Jakie felgi
215/50 do 17 i jest ok. Jeśli chcesz niestandardowy rozmiar opony. Mi też pisali, że do siedemnastek ma być rozmiar 225/45 a wziąłem inny. Nie narzekam na brak komfortu. Opona jest wąska więc nie wozi w koleinach. Jak pojechałem na spot to nikt nie powiedział, że auto wysoko stoi bo profil 50 wypełnia nadkole. Mam i komfort i wygląd. Moje alusy mają parametry: 7,5 X 17 ET 45 i opony 215/50. Wygląda to tak (chwilowo nie mam lepszych zdjęć): Niestety nie wiem jak jest w przypadku innych parametrów felgi.
-
[B5 AGA] Moja srebrna strzala 2.4 30V B5
Furka Tylko ta gleba mi się nie podoba. Za blisko ziemi Tylko taka prośba, jak wrzucasz zdjęcia to tak żeby były miniatury, które po kliknięciu otwierają się w pełnym rozmiarze.
-
[ALL B5] Wymiana przednich kierunkowskazów
Jeśli chcesz koniecznie czarne to te będą Dostępne na ebay.
-
[B5 AHU]!!! CZARNA PERŁA "DAJZEL" były mcmowóz !!!
Tak jak Agnieszka powiedziała, na zdjęciach wygląda "gorzej niż rzeczywistości". Szczególnie lampy tylne. Na żywo furka :oklaski: Popatrzyłem na glebę i już wiem, że też taką w mojej a4 chcę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Przyzwyczaiłem się do spotów na 4 auta. Nie narzekam na nasze spoty LRY. Ok, to przyjadę
-
SPOTY RADOMSKIE
RFS Dużo osób ma być dziś na spocie? Będę po 20 w Radomiu i mógłbym zajechać.
-
[ALL B5] Coś chyba nie tak z oponami
Kolejny młody gniewny tylko mu się auta, nawierzchnie i napęd pomyliły. Mój kolega ma bmw4 325 i narzeka, że do driftu mocy za dużo nie ma a Ty swoim 1,6 próbujesz :doh1: To nic, człowiek uczy się na błędach a błędy kosztują. Kupisz nowe opony to Ci się odechce driftów.
-
Audi zmienia swoje logo
A mi się nie podoba ani nowy znaczek ani napis Szczególnie napis
-
Niezla ściema
Najlepsze jest zdjęcie spawów. W sumie gdybym teraz kupował samochód to 50 czy 100 zł za taką inspekcję mógłbym zapłacić.
-
[B5 AFN] Gwizdanie turbiny przy dodawaniu gazu
ja mam podobnie. ale w sumie to mi nie przeszkadza bo mile gwiżdze. na niskich lekko później przy lekkim przyspieszeniu standardowe świszczenie... a po ostrym daniu gwizd ale przyjemny. nie wiem trudno mi ocenic czy ja mam wyciety ale watpie bo niemiec raczej by tego nie robił ;> ;d natoamiast moze jakas nieszczelnosc w wydechu czy kacie. bo w samym silniku ok wszystko dolot to IC itp ok mechanik sprawdzał jak kupiłem. mowi ze dziala to dziala jedzie to jedzie a skoro pracuje idealnie to nie ma co szukac ! Mam tak samo, wszystko sprawdzone (vagiem też) a gwizdze. Jak nie kopci, nie stracił mocy to tylko jeździć _________________________________________________ I też gwizdze tak po prawej stronie silnika.
-
Wymiana poduszek silnika i poduszek skrzyni biegów
Mi wymieniał mechanik ale byłem przy tym. Nie wiem jak Ty ale on się strasznie namęczył z odkręceniem śrub i narzekał na trudny dostęp do poduszki silnika. Kanał i dobre oświetlenie konieczne. (W końcu i tak jej nie wymienił bo okazało się, że przyczyna skrzypienia auta jest inna)
-
Koniec fałszowania liczników w autach
To walka z wiatrakami ale z całego serca ją popieram. Kręcenie liczników przechodzi ludzkie pojęcie
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
Zachwalanie a4-klub.pl przez Kowiego88 na grono.net
-
[B5 AHL] Moja A4
Tymi brewkami to chyba chcesz zakryć nierówne spasowanie maski z reflektorami dramat. Dokładka mi się podoba bo nie jest oklepana jak inne tuningowe dodatki. Ogólnie ładnie (grill ) ale szału nie ma przez tani tuning w postaci brewek.
-
[ALL] Transmitery FM MP3
Wcale nie tak źle, kolega ma w swoim e46 transmiter z Twojej aukcji i nie narzeka. Ja sam mam coś takiego http://allegro.pl/item713658076_hit_kaseta_adapter_ipod_cd_mp3_mp4_wys_24h_fv.html Dla osoby mającej kaseciaka transmiter to super sprawa.
-
[ALL B5] Zapytanie o próbki lakieru
Mam ten sam. Samt blau, ale kod o ile pamiętam to LY5L. Masz rację bo kody lakieru mają 4 symbole a nie 3.
-
[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?
Tylko skóra Auto jest od razu klasę wyżej, szczególnie jeśli jest to kremowa skóra. Wnętrze wygląda zupełnie inaczej, bardziej elegancko. Zapach też jest ok, a welur hmm dobry ale do mondeo.
-
[B5 AHH] Turbina czy coś innego ?
Też tak mam. Niektóre turbiny mają to do siebie, że gwiżdżą. Nie ma się czym przejmować. Pojechałem do mechanika, przerażony tym pogwizdywaniem a on do mnie, że martwić to się powinienem jakby turbiny nie było słychać.
-
[B5 AEB] 1995r. 1,8T Quattro. niebieska nowe fotki wnętrza
napędu to Ci zazdroszczę
-
[B5 AVG] Dziwny dźwięk pracującego silnika
Też tak miałem po stłuczce. Przeszło samo, brakowało również mocy ale przejechałem kilka kilometrów i wszystko minęło.
-
[ALL B5] Wymiana przednich kierunkowskazów
Brawo. Kolejny nawrócony na dobrą drogę
-
[B5 AEB] 1995r. 1,8T Quattro. niebieska nowe fotki wnętrza
Ładna jest ale przedni zderzak z siatexem
-
[B5 ABC] A4 2.6 Quattro - kilka modów
A co to za ramki? Zmień na nasze. Auto jest ładne, plany też niczego sobie a nie podobają mi się kierunkowskazy boczne (białe byłyby lepsze). I odpadający tylny zderzak.
-
Nasze maleństwo Wikusia :-)
Brawo Gratuluje rodzicom
-
Spoty LRY - odwołane
Widzę, że nie tylko ja w tym roku byłem w Łebie