Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DivaynEays

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DivaynEays

  1. zostaw swoje walki i nie kombinuj. Jesli juz chcesz zmieniac to tylko ssacy, ale korekta softu bedzie wymagana. PS: to nie egr tylko combi.
  2. mozna spokojnie. Ostatnio mam okazje jezdzic duzo 1.8T w multi po grubszych modach (troche gratow wymienione, nie sama mapa). Lagodnie nm poprowadzic i bedzie latac. Tym co jezdze ma 220 czy 230PS i 280nm plaskie jak stol od poczatku do konca
  3. DivaynEays odpowiedział(a) na shogu temat w Audi A4 B6/B7
    Nie wiem ile. Znam dwie
  4. Dystans załatwi sprawę mysle, że w Twoim wypadku 5mm będzie nadto, ale warto rozważyć czy nie wziąć już większego tak żeby koło fajnie było wypchnięte. W razie czego jestem Ci w stanie obliczyć jak szeroki dystans potrzebujesz, żeby felga była na równo z błotnikiem
  5. DivaynEays odpowiedział(a) na shogu temat w Audi A4 B6/B7
    Wal do Geremiego po hybrydę. Do tego baran od turboworks (ten o grubszej ściance), tip i maf3" i atakować ta 3 z przodu
  6. DivaynEays odpowiedział(a) na shogu temat w Audi A4 B6/B7
    To zmienia postać rzeczy ? lecisz z hybryda jak wyżej podałem na baranie i budżetu Ci starczy
  7. DivaynEays odpowiedział(a) na shogu temat w Audi A4 B6/B7
    5 tys na całą zabawę na 300 czy mowa o samym turbo ?
  8. DivaynEays odpowiedział(a) na shogu temat w Audi A4 B6/B7
    O jakim td04 mówisz ? Ja mówię o takim setupie baran i td04hl-23t-7.0-9b.
  9. DivaynEays odpowiedział(a) na shogu temat w Audi A4 B6/B7
    Hybrydę z 0064 odpuść bo to bardzo grząski temat. Downpipe 2.75 puści 400kunia. Opcje sensowne są 3 pod Twoje wymagania moim zdaniem. 1. Ori nowe k04-64 2. Hybryda gruba k03(lub k03s ale znaleźć nadająca się na hybrydę to duże koszta) 3. Hybryda TD04 (kwestia jaka td04 i jak mocno zhybrydzona, ale 400 z małym plusem w zasięgu ręki)
  10. Same oringi nic nie dadzą (a na pewno nie na długo). Wymień przy okazji gniazda wtryskiwaczy
  11. DivaynEays odpowiedział(a) na patis33 temat w Audi A4 B6/B7
    Zrób logi bo kreski to można sobie w buty wsadzić
  12. Pasuje tylko potrzebujesz ic, kierownice powietrza, lape i wszystkie rury
  13. Kata da się wyjąć i włożyć nawet od góry co do wtrysków to lepiej zrobić to u tunera, ale z drugiej strony jazda na 380 tragedii nie zrobi. Ecu jako tako sobie poradzi z tym.
  14. Jeśli turbo to tylko Geremi
  15. DivaynEays odpowiedział(a) na Shizer1996 temat w Audi A4 B6/B7
    Zajrzyj do dolotu najpierw jak się ma sytuacja. Nie ma co spekulować
  16. DivaynEays odpowiedział(a) na patis33 temat w Audi A4 B6/B7
    Najprawdopodobniej rzyga odmą. Turbo raczej puszcza w kierunku silnika, a nie do tipa. W każdym razie tip i pucha do czyszczenia i przepływka również, tylko delikatnie z nią i użyć czegoś nie inwazyjnego jak IPA.
  17. Pompa paliwa seryjna jak zdrowa to 300 obrabia. Jak Twoja pada to po prostu wrzuć nowy wkład VDO i tyle PS:dobra decyzja ze zmianą wtrysków.
  18. Wywal to ustrojstwo przez okno
  19. Wartości maksymalne nic w zasadzie nie mówią tylko przebieg mocy i momentu, inaczej w jakim przedziele obrotów silnika masz ten moment. A to wszystko zależy od setupu, strojenia i stanu silnika. Innymi słowy, jedno auto co ma 200/300 może jechać znacznie, znacznie lepiej niż inne o tych samych wartościach maksymalnych.
  20. To jest 321 tarcza. Wiem co kupiłem Rotinger robi 321 tarcze do b6/7 i taka też mam założona
  21. 321mm z b7
  22. wejdz pod auto i sprobuj krecic walem.
  23. prawdopodobnie luzy na dyferencjale.
  24. da rade

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.