Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DivaynEays

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DivaynEays

  1. no to juz wiadomo czemu, seria wtryski sie skonczyly, pozniej moc i moment spada na leb na szyje bo petla, i wlasnie dlatego bez sensu jest robic mape powyzej 180 PS na nich
  2. u mnie siedzi w zwyklym zderzaku 550x180x65 (bez ciecia belki i zderzaka + kratki na swoich miejscach)
  3. wtryski seria? i czemu pomiar nie robiony do odcinki?
  4. kontrola pompek jakie sa zacznij od tego, reszta co napisales czyli gtb17 (lub gtb22) +fmic i pewnie DP i mozna atakowac A no i jeszcze sprzeglo bys musial zrobic, bo Twoje watpie, ze obrobi (z brd powinno dac rade, ewentualnie swoje obic kewlarem, ale to juz musisz zapytac kogos bardziej oblatanego w dieslu)
  5. zanizony przeplyw, turbo przeladowuje. A cofki i uboga mieszanka wynika zapewne z zanizonego przeplywu. Poszukaj nieszczelnosci i ewentualnie podmien przeplywke na sprawna jak masz sposobnosc
  6. DivaynEays odpowiedział(a) na Vexart temat w Audi A4 B6/B7
    550x180x65 wejdzie bez ciecia i bedziesz mial jeszcze z zapasem, jak nie planujesz wiecej niz te 230 to wrzuc 550x140x65 i tez obrobi bez problemu. A co do SAI to wywal to ustrojstwo przy najbliższej okazji, bo do 230 i tak bedziesz musial kata wywalic lub zmienic na sportowy.
  7. Jakie pompki u Ciebie teraz siedza? A co do wydania mocy, to oczywiscie, mozesz zrobic bez fmica tylko po jednym przejezdzie z mocy nie wiele zostanie bo bedzie piekarnik w dolocie
  8. grucha, n75, wezyki nadal problem z geometria itp.
  9. nie ma nic wspolnego ze spadkiem mocy itp. Moze tylko wywalac checka jak jest nie sprawna
  10. no jest, ale kazde turbo peka w seryjnym 1.8T szczegolnie w tych z katem. A co do DV to zdemontuj wyczysc, wcisjnij tloczek i zatkaj gorne wejscie, jak opada to znaczy, ze juz szrocik
  11. Co do logow no to problem z doladowaniem jest, sprawdz szczelnosc calego dolotu/wezy/ic + DV. No i problem z paliwem, jak masz manometr to sprawdz cisnienie na listwie wtryskowej na postoju i pod obciazeniem
  12. nastepnym razem wrzucal logi bezposrednio na vaglogi.pl lub https://log.malonetuning.com/upload
  13. DivaynEays odpowiedział(a) na moras22 temat w Audi A4 B5
    W pelni Cie rozumiem, ale powtarzam, taniej Cie wyjdzie doprowadzenie nowego auta do ladu niz zabawa z quattro w tym =/
  14. Cos masz nie bardzo z mieszanka na PB i LPG to po pierwsze, mul wynika z bardzo wysokiej temp w dolocie, zastanow sie nad dolozeniem drugiego smica badz fmica, bedzie odczuwalna poprawa, no i cofa Ci zaplony
  15. DivaynEays odpowiedział(a) na moras22 temat w Audi A4 B5
    Dac sie da, ale akurat w b5 jest to totalnie nie oplacalne, lepiej sprzedaj swoj, kup w quattro i doprowadz do porzadku, szybciej, taniej i bez komplikacji
  16. szukaj z b7 2.0 tfsi, 3.0 tdi lub 3.2 fsi
  17. DivaynEays odpowiedział(a) na Spacelord temat w 1.8T
    tutaj mowa o b6. Poza tym w b7 siedzi ten sam silnik co w b6 (bfb)
  18. DivaynEays odpowiedział(a) na Go0fi temat w 1.9TDI
    Czarny dym to oznaka niedopalonej mieszanki, a ten swist powietrza to napewno nieszczelnosc, takze po prostu brakuje powietrza mu bo gdzies ucieka. Sprawdz szczelnosc dolotu, ic, wszystkich wezy itp
  19. masz wskaznik doladowania? czy jak zmierzyles ile dmucha?
  20. to wariator nie szklanki(moim zdaniem)
  21. tak uzywany. Jak cos to priv wal wysle fotki itp.
  22. Co do regulatora to bez roznicy, bo wydajnosc wtryskow i tak jest podawana przy 3b Pomysl ogolnie jest wykonalny, ale ja raczej bym sie w to nie bawil i po prostu odlozyl kase i zrobil to jak Bog przykazal.
  23. DivaynEays odpowiedział(a) na Spacelord temat w 1.8T
    ja bym zdecydowanie celowal w 1.8T, bez roznicy z jakim oznaczeniem, kazdy z nich jest taki sam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.