Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. Przejściówki są do d... niczego. Ja próbowałem na przejściówce i nie łączy mi się z Immobilizerem i licznikiem, klimy nawet nie sprawdzałem. Na podłączonym do portu COM fejsie działa wszystko.
  2. co rozumiesz przez "wiana sprzętu"??? chodzi ci o auto czy chipsa?? Osprzętu kolego, czyli wszystkiego co jest dookoła silnika. Tak jak inni doradzili zacznij od szukania nieszczelności.
  3. Bosch 4-przewodowa (pamiętać, że masa nie może iść na obudowę, to ma być typowa 4-przewodowa sonda) i wszystko będzie hulać. Jedynie kabelki trzeba połączyć. Oryginalnie też szedł Bosch.
  4. Odpowietrz porządnie nagrzewnicę. Bo inaczej to będzie się tak działo. Przez nagrzewnicę jest "mały obieg" i tam płyn krąży (powinien) cały czas. Jeśli nie ma tam obiegu to gotuje się płyn w głowicy.
  5. Klapka ci się przestawia i dlatego tak słychać.
  6. szogun0 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    A czy robisz to na uruchomionym silniku czy tylko na włączonym zapłonie. Ma byc tylko zapłon włączony. Jeśli KTS nie rusza tego to trzeba szukać uszkodzonej wiązki lub problemów ze sterownikiem silnika. No i jeszcze napięcie zasilnania musi być co najmniej 10,5 V kiedy wykonujesz adaptację (silnik nagrzeny do minimum 85 stopni, wszystko co jest na prąd to wyłączone).
  7. Pompa paliwa jest w koszu. Do ramy, w którą wkłada się kosz pompy paliwa przymocowany jest pływak wskaźnika poziomu paliwa.
  8. Na samym początku trzeba go docisnąć do tej śruby a potem to już wkręcać.
  9. Pijesz do mnie? Temat odnosi się do szarpania na benzynie. Więc co ma z tym wspólnego, jakie ma kto radio zamontowane w samochodzie? A potem ludzie się dziwią, że nic nie można znaleźć na forum. Skoro tak przeradza się temat i odpowiedzi w nim to nic dziwnego.
  10. szogun0 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Sonda lambda. I popraw nazwę tematu na odpowiednią.
  11. Tak. Może byc zatarta sprężarka. Spali ci pasek w bardzo krótkim czasie wtedy.
  12. Po stronie niskiego ciśnienia? Popukaj się mu w głowkę.
  13. No właśnie u kogo w Rzeszowie chipowałeś? Bo nie ma tam chyba nikogo porządnego. To jest raczej wina albo osprzętu albo zbyt wysokiego ciśnienia doładowania.
  14. Nie odbiegać od tematu, bo pokasuję. A problemy z jazdą wynikają z dokonującej zywota pompy paliwowej lub zapieczonych wtryskiwaczy. Warto jeszcze zmienić filtr paliwa.
  15. Trzecia możliwość to dokupienie kostki mini-ISO (żółtej) i wzmacniacza, który napędzi tylne głosniki.
  16. Ja wymieniałem. Musisz odkręcić cały zacisk, wziąć go na stół wypchnąć tłoczek. Potem zakładasz nowe uszczelki i tą gumę-prochownik w zacisku, wkładasz tłoczek. Wciskasz go delikatnie a potem wkręcasz.
  17. Popytaj u gości, którzy dorabiają klucze, są firmy, które dopasują nowy wkład do twojego klucza. Będzie taniej niż u Knapika.
  18. Mam to samo. Zostaję przy starym lapku i wyp... am tą przejściówkę z USB na COM.
  19. Wolą każdego jest gdzie serwisuje swoje autko. Ale wiedz, że wg przepisów nawet najmniejsza szopa jesli wystawia rachunek to tym samym udziele gwarancji lub rekojmi na co najmniej 1 rok. Wiec po co przepłacać?
  20. Jeśli był odpinany akumulator to masz winowajce ostatniego błędu. A jeśli nikt go nie odpinał to słabnie i znacząco spadło jego napięcie. Na klapki pomoze zrobienie nastawów podstawowych. Po błędzie presostatu wnioskuję, że masz uszkodzoną sprężarkę klimatyzacji i ktoś odpiął presostat aby nie udało się jej włączyć, co spowodowało by jeszcze większe usterki.
  21. Pewnie zapisało przy odłączaniu akumulatora.
  22. Nic dodać, nic ująć, koszt to jakieś 45 za urządzonko i kilka piwek wypitych podczas montażu.
  23. Tralalala. A może gdzieś w okolicy Brzostka, niedaleko Jasła. :smile: Toć to jeszcze jakoś tak pod podkarpacie podchodzi.
  24. Wymień żarówki, bo się poprzepalały. Pod pokrętłami.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.