Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marjon

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marjon

  1. marjon odpowiedział(a) na Grztom temat w Audi A4 B5
    uszczelke spruboj zmienic na tym kroccu, tez tak mialem:hi:
  2. nie mierzy sie do podloza tylko od rantu blotnika do srodka piasy kola bo to dokladniejszy pomiar. czytalem ze powinno byc 39cm na seryjnym zawiasie 1ba:hi:
  3. ostatnio zmienialem koncowki drazkow kierowniczych. kupilem mastersporty. stare byly lemfordery. na koncowkach miedzy gwintem a galka jest takie zgrubienie. zauwazylem ze w starych lemforderach jest tam w srodku guma co tworzy pewnego rodzaju amortyzator drgan. w mastersportach tez jest to zgrubienie ale nie ma tam zadnej gumy- jest to zwykla imitacja amortyzatora drgan, czego na aukcji nie bylo widac. po zmianie koncowek jakos inaczej mi sie jezdzi, bardziej odczuwam na kierownicy nierownosci drogi. czy moze to byc spowodowane brakiem tych gum w koncowkach mastersporta??
  4. nie trzeba wcale wyciagac calej polosi do zmiany przegubu zewnetrznego, niepotrzebnie sie narobiles włazac pod auto. a zdejmujac przegub z polosi wcale nie trzeba walic mlotem, wystarczy po wyjeciu przegubu z piasty wkrecic w przegub spowrotem stara srube zaszlifowana na koncu w szpic ktory trafi w otworek w polosi, krecac sruba do oporu przegub sam wyskoczy z polosi, trzeba tylko wlaczyc 1 bieg zeby polos sie nie obracala a najlepiej niech druga osoba trzyma hamulec:hi:
  5. tez mam takie objawy jak twoje, nie ma za bardzo luzu ale przy zgaszonym silniku puka, na zapalonym mniej. to nie zadne drazki tylko maglownica, wiem bo drazki wymienialem. musze pokombinowac z ta srubka do kasowania luzow, moze cos sie poprawi...
  6. ja kiedys mialem auto z popekanymi pierscionkami, tak tak walilo olejem do wydechu ze az tam sie zbieral i przy przygazowce wywalolo go przez koncowy tlumik w powietrze. jak sprzedawalem auto wywiercilem celowo taka dzurke od spodu zeby olej wyplynal z wydechu wczesniaj a nie z koncowego tlumika gdzie kazdy patrzy przy przygazowce...
  7. ile cie to kosztowalo??
  8. zapieczony tloczek, zacisk do rozebrania:hi:
  9. mam cala tylna kanape na to, bo zmienialem na skladana a stara lezy, podlokietnik tez obszywalem na nowo z materialu z niej:naughty:
  10. masz napisane na naklejce na wewnetrznej stronie maski nad akumulatorem:hi:
  11. mialem troche czasu i zrobilem dzisiaj tego moda. zapalniczke przenioslem do tunelu kolo recznego bo tak mi bylo najlatwiej- - nie trzeba wyciagac tunelu:wink: te dziury po popielniczce na razie zakleilem materialem ze starego fotela na tasme dwustronna, ladnie sie komponuje z siedzeniami, ale kiedys zastapie tan material czarnym. tak wyglada: http://img827.imageshack.us/img827/959/schowek1e.jpg http://img267.imageshack.us/img267/9374/schowek2u.jpg http://imageshack.us/photo/my-images/26/schowekb.jpg/
  12. kurde tez teraz nie moge znalezc:kwasny: ---------- Post added at 08:43 ---------- Previous post was at 08:37 ---------- ale skopiowalem z tego watku zdjecie na wzor http://imageshack.us/photo/my-images/525/schowekaudi.jpg/
  13. jest na forum taki temat, chyba w dziale warsztat ze gosciu wyjal ta popielniczke i rzucil nia za psem, te sruby pod nia zakleil ladnym materialem i teraz ma fajne miejsce na telefony, bo nawet nie ma gdzie polozyc komorki w tym audi... jak bede mial czas robie to samo:wink:
  14. ja na miejscu kierowcy tego autobusu nie przyjalbym tego mandatu napewno:whistling:
  15. duzo juz czytalem na forum o tym dope, ale tak w gruncie rzeczy co to wogole znaczy to dope????
  16. polecam destrukt asfaltowy, sprawdzona metoda
  17. ja zrobilem na zwyklym przekazniku tylko wlacznik ori i hula
  18. no raczej tylko to jedno
  19. ja rowniez zaciskalem zwyklymi obcegami takie opaski i narazie wszystko sie trzyma
  20. ja z miesiac temu wysylalem dhl. koszt niecale 102 zlote ale doszedl bez zadnego uszkodzenia i szybko.
  21. ja wyciskalem pedalem bez odkrecania przewodu, wcale tak duzo plynu nie ucieklo, ale plyn tak czy tak musisz kupic na dolewke.
  22. nie porownuj takiego nosiciela rdzy jak opel do audi...
  23. bez obrazy ale mi tez sie nie podoba, stare bylo prostsze...
  24. opisze ci jak to robilem, -na poczatku obrysowalem mazakiem zawiasy jak leza na drzwiach i na slupku. -o gornym zawiasie tylko tyle ze rozkreca sie go na pol ta srubeczka na klucz 7 i wymienia tylko czesc od strony drzwi bo ta druga sie nie zuzywa. jak go zalozlem i wstepnie ustawilem wzialem sie za dolny zawias. -najpierw odkrecilem srube od strony kabiny, przy pedalach trzeba zdjac plastik i odchylic na bok kostki elektryczne, trzeba uwazac zeby sruba nie wpadla w profil zamkniety, mi wpadla niestety a potem tez wpadla nasadka klucza nasadowego 13, ale dalem rade to wyciagnac magnesem na sztywnym drucie. -potem odkrecilem drzwi od dolnego zawiasu( 2 srubki), otwarty zawias zawinalem szmata. -zdjalem drzwi z gornego zawiasu( wystarczy zostawic poluzowana ta srubke na klucz 7 co laczy gorny zawias) i drzwi nie trzymajace sie juz wcale na zawiasach( nadal trzymaja tylko kable w gumie) odchylilem i przelozylem obok dolnego zawiasu(na ktorym jest szmata) do tylu co masz dobrze zobrazowane na rysunku ktory dla ciebie zrobilem. postawilem je na progu, z drugiej strony na podkladkach z klockow drewnianych i oparlem o blotnik podkladajac grubo szmaty. mozna jeszcze podeprzec ramke drzwi np szczotka zeby nie polecialy jak robisz sam. -wtedy jest dojscie do tej drugiej ,,trudniejszej sruby,,pod blotnikiem, juz ostatniej. -wyciagnalem zawias, rzucilem nim za psem i wlozylem nowy zawias, zakrecilem ta trudna srubke ale narazie lekko zeby jeszcze moc regulowac zawias. -natomiast srubke od strony pedalow zakrecilem mocniej zeby zawias mogl utrzymac drzwi. -drzwi dalem spowrotem na swoje miejsce, zalozylem na gorny zawias(wyregulowany wczesniej), przykrecilem drzwi do dolnego zawiasu. -wstepnie wyregulowalem odchylenie drzwi na dolnym zawiasie(2 srubki laczace drzwi z dolnym zawiasem) zeby byly rowno z blotnikiem. -czas na regulacje wysokosci zeby drzwi nie wisialy ani nie byly za wysoko i ladnie trafialy w rygiel( jego sie nie da regulowac gora-dol). poluzowalem delikatnie srube od strony pedalow (sruba tak zwana ,,trudniejsza,, pod blotnikiem jest luzna) cale drzwi moglem wtedy regulowac gora-dol razem zawiasem dolnym. -kiedy znalazlem odpowwiednia pozycje ze drzwi ladnie sie zamykaly i wszystko pasowalo, dokrecilem juz na stale srube przy pedalach. odrysowalem mazakiem 2 sruby laczace drzwi z dolnym zawiasem zeby wiedziec potem jak byly. -po upewnieniu sie ze wszystko gra zdjalem drzwi spowrotem, odchyliem tak jak to bylo wczesniej opisywane i dokrecilem mocno srube za blotnikiem. -zalozylem drzwi na gorny zawias i dolny zawias ustawilem na drzwiach wedlug znakow ktore robilem mazakiem przed ostatnim zdjeciem drzwi. -gra i buczy, drzwi teraz chodza lepiej niz prawe [br]Dopisany: 22 Luty 2012, 13:37_________________________________________________mozna sie tez dostac do tej sruby pod blotnikiem zdejmujac nadkole i potem jeszcze taka zaslepke jest to metoda bezpieczniejsza dla lakieru ale ja jej nie wybralem. powodzenia
  25. jest ale tylko o gornym zawiasie, gdzie i tak kazdy sobie radzi sam, o dolnym nie ma prawie nic...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.