Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marjon

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marjon

  1. marjon odpowiedział(a) na matek678 temat w 1.9TDI
    chłopaki uzupełnijcie dane w profilu bo wypytujecie o przypadłosci w autach a nikt nie wie jakie auta macie...
  2. tez widziałem ta aukcje. tam nie jest napisane felgi audi, tylko felgi wzór audi wiec daje to do myslenia
  3. miałem to samo na starych tarczach ate, ale myślałem ze to wina klocków...
  4. marjon odpowiedział(a) na Phoenix5 temat w 1.9TDI
    wydaje mi sie najlepiej kupic turbo tu w klubie jak ktos sprzedaje bo wsadził wiesza pod wieksza moc
  5. w pompie wtryskowej ale bez pojecia bym tego nie próbował wymienić bo nastawnik na szrot własnie ze akurat to bardzo prosta sprawa tylko trzeba z wyczuciem to robic i miec nowa uszczelke pod dekielek. jest fajny opis tu w klubie jak to zrobic, trzeba poszukac
  6. klocek na przód ma byc FDB1717 brałem od nich w tym roku zestaw do siebie i oni po zakupie i tak pytaja o dane auta i wysyłaja to co bedzie pasawac do auta.
  7. teraz chyba kazde konto oszczednosciowe nic nie kosztuje. przynajmniej ja tak mam, a mam 2 takie rachunki.
  8. marjon odpowiedział(a) na jarekgorski1 temat w Audi A4 B5
    sądząc po danych w Twoim profilu to masz zwykłe tarczopiasty 245mm
  9. ja mam załozona cała pokrywe na silikon bo musiałem zdjac i akurat nie miałem nowych uszczelek kupionych i chodzi to juz ponad 5 lat z tym silikonem i nawet kropelka oleju nigdzie nie poleciała jak Ci tylko z pod 1 srubki sie sączy to sprobuj na silikon, tylko dobrze odtłuść miejsca klejenia, bo te uszczelki lepszych firm to koszt conajmniej 60zl. załozysz sobie nowe przy okazji zmiany rozrzadu czy innej naprawy jak i tak bedziesz cały dekiel zdejmował
  10. marjon odpowiedział(a) na Phoenix5 temat w 1.9TDI
    niekoniecznie, mi jak padała turbawka to akurat na biało kopciło auto
  11. marjon odpowiedział(a) na SMS temat w Audi A4 B5
    mylisz sie, nie wszedzie jest włacznik od przednich przeciwmgielnych. u mnie tez nie było
  12. tez tak kiedys mialem w b5, nabilem i po 2 miesiacach znow lipa. klima niby sie normalnie właczała a nie chłodziła pomogło wyczyszczenie własnie dyszy rozpreznej podczas nastepnego napełniania układu. chodziło 4 lata elegancko:wink:
  13. jakby mial takie gadzety to by chyba o tym nie pisał na cały kraj:wink:
  14. marjon odpowiedział(a) na AdrianoAmigo temat w Audi A4 B5
    jak wyzej. najpierw sprawdz czy koronka abs jest cała i czy dobrze nabita i czy czujnik abs jest we własciwej odległosci od niej
  15. mi pomogła wymiana czujnika temperatury paliwa w pompie:wink:
  16. jak dla mnie wszystko by było ok gdyby go trafili w momencie jak rzucał gadżetami, a nie jak juz uciekał całkowicie bezbronny... chyba po prostu nie chciało im sie biec za nim:decayed:
  17. moze chodzi o ocieplenie, jak potem dojdzie do murów styropian to budynek sie poszerzy
  18. rozbierz zacisk, wyczysc lub wymien tłoczek, złóż na nowych uszczelkach. odpowietrznik psikaj kilka dni wd 40 i powinien puscic:wink:
  19. zaciski do regeneracji, godzinka roboty:wink:
  20. tu masz opisane: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-all-naprawa-cieknacych-zaciskow-tyl-111848/ ja kupowałem to i smiało moge polecić, autofren- bardzo dobra jakosc i cena: ZESTAW NAPRAWCZY SHARAN GOLF III AUDI 80 100 A4 (4281699715) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. jak dla mnie zawsze najtrudniejsze jest zawsze wypiecie segera ktory trzyma bebechy w zacisku, najlepiej pozyczyc od kogos lub kupic takie szczypce: SZCZYPCE SEGERA DO ZACISKÓW HAMULCOWYCH TRIUMF (4258874751) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. bez nich mozna sie z tym meczyc godzinami.....
  21. powinno pomóc wyjecie tłoczka, dokładne wyczyszczenie go i włozenie go z powrotem z użyciem specjalnej pasty smarnej. wtedy ujawni sie ewentualna rdza na tłoczku która może być winowajcą w tym przypadku:wink:
  22. potrzebuje uszczelniacz wałka rozrzadu i uszczelki pokrywy zaworów do 1.9 afn 96r.
  23. musisz dokłanie wyskrobac zacisk w miejscu zaznaczonym na foto:
  24. jak sprzedasz auto w ciagu pol roku, liczac od ostatniego dnia miesiaca w ktorym nabyłes auto, musisz wypelnic inny pit i uwzglednic w nim odsprzedaz auta, niezaleznie od tego czy na nim zarobiles czy straciles.
  25. stacja diagnostyczna

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.