Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AMON

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez AMON

  1. Obstawiam 3 :> Sorki,że takie małe foto pewnie na taki kolor nie pomalujesz,ale ktoś wpadł na niezły pomysł fele s-line na biało
  2. Bardzo ładna,lustrzane odbicie mojej,u mnie jest tylko troszkę niżej i nie ma oznaczeń modelu z tylu :tongue4:a i jeszcze w jakim kolorze masz wnętrze?
  3. :mysli:Mi się wydaje, że to Audi A6 MONSTER
  4. Gratki zakupu,wygląda zacnie a wnętrze w stanie idealnym jak na ten rok
  5. Podoba mi się ten nowy image :oklaski:
  6. Ogólnie wsi nie ma, zderzaki doskonale się komponują,pozbądź się tych emblematów i pomyśl nad listwami zewnętrznymi od S4.
  7. Ładne autko
  8. Koledzy dzięki za opinie,pozostanę przy oryginalnym rozstawie,jednakże zawsze pozostanie we mnie samuraj :>
  9. Kolego bardzo ładny kolor,plus za ,mnie by tutaj tylko brakowało pakietu S4 i czarnych felg w rozmiarze co najmniej 18'':>
  10. AMON odpowiedział(a) na Ivo temat w Audi A4/S4 B6
    Super autko,fajnie leży i extra wnętrze,jak wyżej dokładki w kolor i będzie
  11. Witam, Dręczy mnie taka myśl, mianowicie czy felgi z rozstawem 5x114,3 po zastosowaniu śrub pływających podejdą na piasty 5x112?
  12. Jestem za opcją nr 1 felg a opony YOKOHAMA PARADA
  13. Tłusta fura,auto szykujesz do jazdy na co dzień czy raczej na pogromcę Opla Calibry a może na ćwiartkę?Poza tym
  14. S8

    AMON odpowiedział(a) na pet3r temat w Audi A8/S8
    Bardzo ładny RONIN na nowych felach
  15. Kulturalne to audi A6,ale ja czekam na Twoje A4,pewnie szykuje się szos...
  16. Dobrze przemyślane modyfikacje,efekt hmm to chyba jeszcze nie koniec przeróbek?Poza tym grubo!!!
  17. Avant pierwsza klasa :>
  18. Ten kolor powala,ładnie by się prezentował z pakietem od S4,ogólnie duży plus
  19. AMON odpowiedział(a) na LuNaTi temat w Audi A4/S4 B6
    Ciekawy kolor a prezentuje się okazale
  20. AMON odpowiedział(a) na Albi temat w Audi A4/S4 B6
    Pogratulować,ładne autko
  21. Nie jest fanem tych dokładek,ale poza tym wszystko fajnie
  22. Kolega chyba nie poniał aluzji ,chodziło mi o pomalowanie tych felg na taki kolor jak w Audi RS6,taki ja na zdjęciu poniżej
  23. AMON odpowiedział(a) na niwe temat w Audi A4/S4 B6
    Bardzo ładna fura,gdyby nie lakier to taka sama jak moja(czarna)
  24. AMON odpowiedział(a) na OPI temat w Audi A4/S4 B6
    Przydałoby się odrobinę uciąć
  25. Bardzo ładna już sama w sobie ''baza'' do przeróbek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.