Treść opublikowana przez aju
-
[B5 AVG] Nadchodzi "Kulfon" - parowóz wielozadaniowy
Q robi robotę :> ale zakopcił pod koniec filmiku
-
[B5 AVG] Moja pierwsza A 4
ładna, tylko ten chrom :gwizdanie: i kup wycieraczkę ze spojlerem
-
S4 w TVN Turbo w programie Moto ON
ja się z nim zgadzam co do tej czerwieni, też jakoś mi się tam nie widziała, a co do testu całego no to cóż..... top gear to to nie jest
-
[B5 AFN] 1.9 TDI
TY prześmiewco
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
wolał bym dzwonek na klapie
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
halogenki zasłoni Ci dużo ICka
-
[B5 AFN] Red Hot Chili Kori
wyszło jak z dupki Nie szpeć auta, jest fajnie, lampy S albo 2lift i auto nie do poznania dla mnie gleba by się przydała większa
-
[B5 AJM] 103 kw 140KM wbite w dowód. Ggdzie szukać chipa?
wcale nie musiało być wpięte od nowości, w de każdą zmianę trzeba zgłaszać (prawdziwy Niemiec, nie turek tak robi) to obliguje zmianami w dowodzie i briefie. Temat przerabiałem z fiatem marea który długo miałem zarejestrowany w de i wszystkie zmiany zostały dopisywane do dokumentów. wygląda on nieco inaczej niż te które widziałem montowane, tamte wymontowywało się z niego wtyczki a pozostałe końce w aucie łączyło się razem (była to wstawka "na wiązce" Tu wg rysunku jest jedna wtyczka?! wypnij i zobacz.
-
Ile oleju do mojego silnika w Audi?
tego mi brakowało na forum, wszystkich ilości oleju w jednym miejscu
-
[ALL] Trzeszczace CB przy dodawaniu gazu
najpierw sprawdź czy zakłócenia wchodzą przez kabel zasilania czy przez antenę zrób tak: włącz radio cb, odpal gaz (zacznie szumieć, trzeszczeć) odkręć bat anteny, jeśli się zmniejszyło to zostaje Ci tylko zmiana anteny, ala UWAGA wcale nie musi się zmienić, próbuj wtedy z antenami helikalnymi np florida jeśli zakłócenia się nie zmienią to masz większe pole manweru bo odkłócanie "prądu" to temat rzeka, najlepiej zacząć od ekranowanych przewodów + podłączeni + i - pod aku[br]Dopisany: 04 Październik 2009, 18:38_________________________________________________poza tym unideny jak i presidenty harry/johny nie mają rewelacyjnych filtrów
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
zdziwił byś się ile osób by w to uwierzyło, to jak może by dodać linijke z ilością litrów do danego silnika?
-
[B5 ACK] Nowo Nabyte A4 2.8 V6 Avant QUATTRO
ja bym ją odpicował, jak kolega pisał malowanie ponad 3tyś i auto jak nowe! środek zawsze jest do ogarnięcia.... myślę że w 5-7tyś zrobisz igłę a chyba warto dla 2,8 + Q
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
no ja wiem ile wchodzi, ale często spotykam się i tak z pytaniami "ile wejdzie do mnie"
-
Spocik Lubuski :)
jeśli zdążę obrócić z Poznania do ZG to wyciągnę Ci te dynksy a jeśli nie to dogadamy się na przyszły tydzień
-
[ALL] CB RADIO + ANTENKA - Jakiś niedrogi zestaw. Co polecacie ?
za tą kasę lepsze niż onwy i alany ale gorsze niż uniden
-
[B5 AKN] Brak mocy !!!
za dużo możliwości, może to być np przepływka
-
[B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona
ładne są te ledy co pokazał KANAL zblizone do 2lift a jednak coś więcej trochę wysoko stoi
-
[ALL B5] Przeciągnięcie kabla z komory silnika do wnętrza
koledzy już poradziłem, http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_przeciagniecie_kabla_do_kabiny_montaz_cb_radia-t96379.0.html
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
panowie może by do 1 postu dodać ilości oleju potrzebne do każdego z silnika?
-
[ALL TDI] Eksploatacja nowoczesnych silników diesla w czasie ostrej zimy
Witam Chciał bym się dowiedzieć czy coś specjalnego muszę robić w moim ajm-ie w czasie wyjazdu w góry i temp poniżej -20*C? Czy zalewać jakieś specjalne płyny do zbiornika? Czy na coś uważać? Mam klekota 290gd mercedesa i on poniżej 20 to już na kopciucha ale samostart zapala :gwizdanie: ale może to przez "ropę" którą go poję.
-
[ALL B5] Ilość obrotów kierownicy
Nie bardzo kumpel umie mi to wytłumaczyć ale mniej więcej zrozumiałem to tak: 1. ktoś kiedyś zmieniał oba drążki (całe, długie) 2. nierówno były wkręcone 3. na to końcówki też wkręcone na różną długość 4. i na to ustawiona zbieżność niby prosto jeździ ale długości możliwe do skręcenia były różne przez długość drążków z jednej do drugiej strony myślałem że tak się nie da
-
TOLEDO II 1,9 TDi
o tym samym pomyślałem, jakiś taki paździochowaty, niby ładny duży ale jakoś nie leży
-
opony bieżnikowane do terenówki
no to chyba kupię
-
opony bieżnikowane do terenówki
Witam Jestem zmuszony do zakupu opon do mojej gelci ale niestety przy wszystkich wydatkach nie jestem w stanie kupić jeszcze nowych opon do niej szczególnie że opony są dużo droższe niż do osobówek. Co sądzicie o oponach bieżnikowanych? dodam że auto ma 95koni i skuteczna prędkość w trasie to 80-110kmh a maksymalne to 120-130. W zimie auto będzie głównie jeździć po drogach utwardzonych polnych i wiadomo sporo po asfalcie. opony będą używane tylko do końca zimy.
-
[A4 ADR] Mój nowy nabytek- Bi-xenony+św. dzienne str.1
ładnie ale grubo to kabel czy jakiś sznurek? na tym "pokrowcu"