Treść opublikowana przez vdm
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
co do radarów to tu już na trasie od kurowa do lublina ze 2 jest czynne ale nie wiem które dokładnie bo czasem zamieniają. Jak masz CB to Ci zaraz powiedza który czynny. Tam pod radomiem wylot na lublin czasami stoja ale też nie mają stałego miejsca. Dalej na chełm nie podpowiem bo nie wiem Dzięki wielkie, będzie antyradar i CB na pokładzie, ale wole popytać bo trochę punktów premium już mam
-
Spoty LRY - odwołane
Siema, Pany z piątku na sobotę ruszam w wasze strony na wesele i interesuje mnie trasa radom-lublin-chełm, stoją tam często niebiescy albo są jakieś czynne fotoradary? Pozdrawiam
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Siema, Pany z piątku na sobotę ruszam w wasze strony na wesele i interesuje mnie trasa radom-lublin-chełm, stoją tam często niebiescy albo są jakieś czynne fotoradary? Pozdrawiam
-
Ile pali Wam gazu?
moja ADP + GAZ paliła w mieście z klimą do 12l a na trasie min 8-9l gazu
-
Opel Astra Berone 2.2 opinie
a w tych Z181XE 1,8 16V nie ma czasem problemu z przegrzewaniem komputera sterującego?
-
[B6 ALT] ALT by emay
ładna seria, xenon, grzane d*py bezawaryjności
-
[B5 AAH] Jaką instalację gazową założyć ?
Ja właśnie dzisiaj odbieram od gazownika i mam STAGa zakładanego
-
Opel Astra Berone 2.2 opinie
podobno 2.2 to kiepskie silniki, mój mechanik stwierdził, że najgorszy silnik w oplu
-
Muzyka w naszych autkach
próbowałeś tym? http://zapiska.pl/
-
Jakie Klucze są dobre do warsztatu
tyle co o notlaufach
-
Mandat od SM bez foto, co robić?
Za nie wskazanie sprawcy, z urzędu jest kara do 500zł
-
Jakie Klucze są dobre do warsztatu
mam zestaw Stanley'a i złego słowa nie powiem, oczywiście kupowany w pewnym sklepie a nie na alledrogo. Polecam
-
Mandat od SM bez foto, co robić?
bez zdjęcia mogą Ci naskoczyć
-
Kichanie i duszenie.
Musisz podpiąć VAGa, może coś podpowiedzieć, jak nie masz to podjedź na spota i napewno ktoś Ci pomoże. P.S. Filtr paliwa wymieniałeś?
-
[B6 BFB] Quattro Sedan Black Arrow
Dzisiaj furka wstawiona do gazownika będzie tanie upalanie
-
[B6 BFB] Quattro Sedan Black Arrow
Chlapacze wywale przebieg 206k km s-line jest niestety w cenie , a do tego muszą być fele 18', zawiecha z -30mm więc koszta się zwiększają drastycznie, a no i s-line lubią ginąć
-
Za wysokie przednie zawieszenie
miałem odwrotną sytuację, założyłem 1BE od przedlifta i przód usiadł mi za mocno. Po oględzinach okazało się, że kołnierz amortyzatora 1BE z przedlifta na którym opiera się sprężyna jest głębszy niż ten od 1BA Polift. Przełożyliśmy kołnierze od amorków 1BA i wszystko było ok, przód zrównał się z tyłem. Ty masz pewnie amorki z płytkim kołnierzem i musisz założyć z głębokim (różnica między tymi kołnierzami w głębokości to o ile dobrze pamiętam ok. 3-4cm) a wtedy zrównasz przód z tyłem
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Do 1,9 dci moim zdaniem tylko fullsyntetyk
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
panowie gdzie kupić kosmetyki dla początkującego myślę o takim zestawie na start, może być? Gold Class Car Wash Shampoo & Conditioner Ouik Clay Deep Crystal Paint Cleaner Deep Crystal Polish Deep Crystal Carnauba Wax ewentualnie co polecacie wywalić, zamienić, dodać do tego zestawu...? kolor auta to czarna perła, muszę trochę odświeżyć auto
-
[B6 ALT] Pytanie o swap na 1.8T
a jaki jest rocznik twojego auta ?
-
Pasy bezpieczenstwa
prawdopodobnie musisz wymienić na nowy, bo wystrzeliły w nim ładunki odpowiedzialne za napinanie pasów w trakcie uderzenia
-
1.9 TDi 115-116KM DPF 2004r.
moim zdaniem z 1,9TDI najlepszym wyborem jest AVF seria 131km skrzynia 6
-
Proszę o zdjęcia 1,6 ALZ
http://www.motor-talk.de/bilder/ausbau-motorabdeckung-1-6-alz-2007-g42172571/bild-8-i204204603.html http://www.ematik.ru/motors/?q=M219246 tu coś znalazłem
-
[B5 AFN] Audi 1.9 TDI quattro!
jest KOX masz xenon w halo?
-
1.9 TDi 115-116KM DPF 2004r.
koszty utrzymania i awaryjność ta sama dla wszystkich 1,9TDI PD Programem możesz sobie podkręcić w okolice 135-140km BKE wyposażony w DPF będzie miał w kodach wyposażenia 7GG a bez DPFu 0GG i w obu wariantach były montowane w B7