Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkam

  1. Wentylator o nic nie ociera? Otwórz maskę i zobacz podczas takiego ruszania czy silnik się mocno podnosi, może poduszki są zerwane.
  2. kkam odpowiedział(a) na kkam temat w Pomorskie
    musimy kiedyś zrobić mini spota, często przejeżdżam przez Jabłowo, średnio 3 razy w tygodniu.
  3. podjedz do elektronika to Ci podepnie, jak jesteś zielony w elektronice to nie zabieraj się za montaż, możesz sporo popsuć.
  4. błotniki przednie pasują
  5. zagadaj do forumowych dystrubutorów częsci dzika i tom77. Mają bardzo dobre ceny
  6. możesz też poprosić o pomiar SNR (stosunek sygnału do szumu.) Jak będzie za słaby to są problemy z transferem.
  7. przepustnica w 1.9tdi? może chodzi Ci o czyszczenie EGR i dolotu?
  8. od zapięcia pasów idą 2 kabelki
  9. ja mam taką rurkę, nowa 70 cm, niestety bez mocowania do osłony silnika, Jeżeli nigdzie nie znajdziesz to mogę Ci odsprzedać
  10. Jeżeli nie ma czujnika zapięcia pasów to będzie pasować bez przeróbek
  11. kkam odpowiedział(a) na Dawid2246 temat w Audi A4 B6
    jak tylko za tył to normalna cena, ja w zeszłym roku w innej firmie płaciłem 480 za całego sedana
  12. jedynie plusem i minusem przy zegarach można zmieniać. A jak nadal jest za ciemno to zostaje wymiana diod
  13. A jak podłoga w bagażniku? jest krzywa? Koło mocno oberwało?
  14. Niestety to jest standard w tych silnikach, biorą duże ilości oleju. Jest kilka wątków na forum o tym. Niektórzy robili nawet remonty, nie pomogło.
  15. rozwiązanie z zapalniczką jest bezpieczne. Tylko nie pomyl + z -
  16. kkam odpowiedział(a) na kwapaa temat w 1.8T
    mój błąd, myślałem że chodzi o 1.9 tdi
  17. kkam odpowiedział(a) na kwapaa temat w 1.8T
    podłącz pod komputer, sprawdz korekcje pompek. Moze też już być pora na wymianę oringów na pompowtryskiwaczach.
  18. Nic mi nie mów o Zakopanym, 2 lata temu wracałem 12h:kwasny:, a ten sam odcinek do heide parku w niemczech zrobiłem w 8h
  19. no ja tak daleko tez pierwszy raz, najdalej to do Czech jechałem.
  20. Może ja się wybiorę, okaże się w połowie lipca czy jadę początek sierpnia czy początek września. Musze poczekać na zgodą na urlop
  21. wymiana moglownicy pomogła?
  22. felgi mają ori lakier? czy były malowane?
  23. a czy ktos planuje jechać na początku września?
  24. 15 min to nie dużo, jak masz dobry aku to nic mu nie będzie
  25. kkam odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a CAN masz pociągnięty z licznika do radia?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.