Treść opublikowana przez kkam
-
Zarysowany zderzak ;/ Pomocy!!! jak sie uporać z tym zadrapaniem na lakierze???
Chodzi o to, że stosujesz kilka rodzai past polerskich i padów. Zaczynasz od pasty mocno ściernej, potem dajesz mniej ścierną, a na koniec pasta najmniej ścierna. Chodzi o to, aby jak najlepiej wypracować powierzchnie. Jeżeli nie masz polerki, to strasznie się namachasz, aby zlikwidować rysy.
-
Zarysowany zderzak ;/ Pomocy!!! jak sie uporać z tym zadrapaniem na lakierze???
Pasty tempo nawet nie kupuj, szkoda kasy. Jeżeli rysy nie są do podkładu, to zrób korekcję 3 stopniową i śladu nie będzie. Głębsze rysy możesz potraktować przed polerowaniem papierem wodnym 2500. Błotnik można spróbować wyciągnąć, są firmy które robią takie wgniecenia bez konieczności lakierowania
- Egr
- Egr
-
pływa po szosie b6
stuki sprawdzałeś na odpalonym silniku? Na zgaszonym zawsze trochę stuka maglownica. Uszkodzone przednie dolne wahacze tzw banany mogą powodować pływanie
-
[TDI PD] Jak poznać czy auto ma DPF ?
W książce serwisowej na naklejce nic nie jest wspomniane o DPF. A gdzie dokładnie znajdę taką tabliczkę, pod auto nie wiem czy będzie jakiś kanał aby zajrzeć, ale jak mówicie, że DPF nie ma czujników żadnych to się go najwyżej wytnie. kkamU Ciebie w temacie widziałem, też że miałeś DPF i wyciąłeś go? Auto później nie wariowało? Ja u siebie jeszcze nie wycinałem. Wytnę dopiero jak się przytka. Jak robiłem chipa to okazało się ze w sofcie nie ma zadnych zmian, wiec DPF nie jest programowo dopisany.
-
[TDI PD] Jak poznać czy auto ma DPF ?
w avf DPF był dokładany za dopłatą i nie zawsze będzie w kodach wyposażenia. Najłatwiej to poznać po tym, że za katalizatorem jest dodatkowa pucha, wygląda jak 2 katalizator. DPF w AVF nie ma czujników itp....można go bez problemu wyciąć. Nie ma też funkcji wypalania. Jak jest zapchany to wkłada się nowy.
-
Logi. Przeładowanie: błąd 17965
Dokładnie, ta reakcja powinna być większa. Może byc sztanga ale również za małe podciśnienie
-
Logi. Przeładowanie: błąd 17965
Widać problem ze sterowaniem sztangi. Sprawdź jakie masz podciśnienie w przewodach.
-
Opóźniona reakcja na dodanie gazu
Na próbę odłącz przewód podciśnienia od EGR, zaślep go i sprawdź czy jest lepiej.
-
Automatyczny bagaznik
Tam w ogolę nie ma elektryki, wkładasz tylko inne zawiasy i mocniejsze siłowniki. Każda a4 b6/b7 ma otwieranie bagażnika z środkowego przycisku. W standardzie klapa odskoczy na kilka mm, jak dołożysz zawiasy, to podniesie się cała.
-
Zimne luty
Na zimne luty ma wpływ zarówno temperatura jak i ruch. Najlepiej podepnij pod kompa i zobacz jakie błędy pokazuje. Może masz zalany sterownik wodą?
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Przełączniki są takie same jak w wersji europejskiej, tylko rączka jest inna. Jeżeli chcesz to mogę poszukać rączki na 4 przyciski do anglika, bo powinienem mięć gdzieś w garażu.
-
Automatyczny bagaznik
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/zawiasy-klapy-automatycznie-podnoszonej-b6-b7-sedan-256830/
-
moduł pozycjonowania xenonów
Spróbuj połączyć się innym kablem innym kablem.
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
Wybierz takie, które Tobie podobają się najbardziej.
-
moduł pozycjonowania xenonów
Kabel musi być KKL, czyli z podwójną liną K. Moduł jest za schowkiem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dzięki za spota:wink: sezon grillowy można uznać za otwarty. Olo_sl przyjechałeś aż ze Słupska?
-
Silnik nie pali na jednym cylindrze
Jakie masz objawy wytartej krzywki?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
może jakiś grill? ma jutro być ciepło
-
Czym myjecie swoje auta?
u mnie najpierw piana z valte pro, potem mycie na 2 wiadra, QD + wycieranie. Po zimie dochodzi glinka, korekcja, woskowanie
-
Silnik nie pali na jednym cylindrze
wałek był mocno wytarty? jaki miałeś przebieg?
-
B6 DIVISION
- Od czego zacząć?
Kabel niby "działa" bo sterowniki się instalują itp. Ale program diagnostyczny już nie chce smigac na win 7 64:kwasny:- Silnik nie pali na jednym cylindrze
Laweta/holowanie, lepiej nie męczyć silnika. - Od czego zacząć?