Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

machina

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez machina

  1. Jak silnik jest zimny a wcześniej te świece nie grzały to nie ma prawa być żadnego ciśnienia w układzie chłodzenia. Dlatego pisałem by pojeździć kilka dni z odłączonymi świecami i sprawdzić po nocy czy jest jakieś ciśnienie w układzie by wykluczyć upg.
  2. Nie mogą grzać cały czas i na pewno nie grzeją. Można to podejrzeć vagiem. Czy na zimnym silniku np po nocy górny wąż do chłodnicy jest twardy? Jak odkręcisz korek to syczy?
  3. Zdejmij 3 przewody ze świec podgrzewacza. Odkręć na chwilę korek ze zbiorniczka płynu by zeszło ciśnienie i pojeździć tak kilka dni jak dalej będzie bulgotać to pisz. Działanie tych świec może powodować tworzenie się pęcherzyków powietrza i w efekcie te dziwne dźwięki z kratek. Jak to nie pomoże to trzeba wykluczyć puszczanie spalin do układu chłodzenia. Oczywiście jest to w prosty sposób do sprawdzenia. Wisko zostaw na razie w spokoju, ono nie jest tu winne.
  4. machina odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    To jeszcze b5 kradną? masakra?
  5. Spirala zawsze trochę spowalnia przepływ.
  6. Ja rok temu kupiłem ten YATO klucz pneumatyczny 550 Nm YT-09511 I naprawdę daje radę z każdą śrubą, jest mocny. Żeby klucz dobrze działał podłącz go poprzez prosty wąż do sprężonego powietrza o średnicy wewnątrz min. 8mm
  7. Objawy typowe dla uszczelki. Test nie zawsze pokaże spaliny w zbiorniczku.
  8. W szklance jest dziura?
  9. Jak je usuniesz to nie zdziw się jak radio przestanie odbierać
  10. Nic się nie stanie, ważne by olej spełniał normę do pompowtrysków. Przeczytaj z uwagą ten temat i będziesz dużo wiedział.
  11. Odkręć waż od turbo. Przytrzymaj wirnik palcem i odpal silnik, zobaczysz czy jak wirnik stoi czy jest cisza. Jeżeli nie to moim zdaniem turbo do wymiany ewentualnie regeneracji.
  12. Dźwięk jak by z wirnika turbiny który ociera o korpus. Tylko czy to możliwe...
  13. Dokładnie, sprawdź ten trop. Ostatnio przerabiałem to u siebie, zdechła mysz była pod akumulatorem a smród w całej kabinie. Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
  14. machina odpowiedział(a) na machina temat w Audi A4 B5
    Tak pompowała w serii http://vaglogger.apphb.com/log/5a04b55672d16bba1c8feb31 Tak dużo lżej miała wcześniej? Sama sprężarka wydaje się byc w dobrym stanie, jakiś miesiąc temu czyszczona, wirnik nie ma zauważalnego luzu. Myślisz że się rozsypie na tym sofcie?
  15. machina opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witajcie. Potrzebuję opinii na temat moda w moim aucie, czy jest w bezpieczny i można go zostawić ? Poniżej Logi http://vaglogger.apphb.com/log/5a04b07472d16bba1c8feb2f http://vaglogger.apphb.com/log/5a04b08172d16bba1c8feb30
  16. machina odpowiedział(a) na wujek22 temat w 1.9TDI
    Jak ma zrobić dynamiczne jak auto nie wchodzi na obroty? Może co najwyżej logować na postoju w momencie jak się dławi. Rozumiem że cała procedura montażu i uzbrojenia głowicy wykonana prawidłowo?
  17. Nikt nie kojarzy tej części?
  18. Panowie, co to jest za cześć która jest na poniższych fotografiach? Leżała w kanale i nie mam pewności czy nie została po ostatniej wymianie upg.
  19. Nie ma prawa wywalić płynu nawet na rozgrzanym silniku. Jeżeli wywala to skłaniał bym się ku diagnozie pod kątem przegrzewania lub uszkodzonej upg.
  20. Normalna temperatura oleju jak na warunki w jakich jechał. Ja na autostradzie rozgrzałem olej do 120 stopni a płyn miał 94, dane z climatronica i wskaźnika temperatury oleju.
  21. machina odpowiedział(a) na zmyar temat w 1.9TDI
    Zdjęcia nie działają
  22. Rozumiem że jesteś pewny na 100% że to nie chłodniczka oleju?
  23. Nie miałem szerszych opon. Wystarczyła wymiana na 6161 i zapomniałem o problemie. Pomimo iż jest to syntetyk nie widzę negatywnych skutków.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.