Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. Nawet w ETCE podana jest masa uszczelniająca i w ASO kosztuje 65zł.
  2. U mnie też długo się nagrzewa. Termostat wymieniony nie cały rok temu za 550zł :/ bo cały z obudową musiałem zmienić. Dochodzi do pierwszej kreski przed 90 i trochę posiedzi i po jakims czasie rusza. Jak się nagrzeje to już trzyma 90 elegancko. Więc na razie nic z tym nie robie bo mrozy są więc pewnie dlatego tak.
  3. Może opiszę to inaczej. Masz dwa czujniki temperatury. Nie wiem który jest który ale jeden jest na dole przy wężu idącym do chłodnicy zobaczysz go na pewno. Trzyma się na takiej plastikowej zastawce tylko. Drugi jest z tyłu silnika. Kumpel w A4 B6 1.6 wymienił oba (SWAGA kupił i zapłacił za nie około 50zł) i wszystko ma teraz ok. U niego załączały się wentylatory często i wszystko wskazywało na to, że to ten na dole. Wymienił i noc. Założył ten za silnikiem i jak ręką odjął. Dlatego jeśli koszt nie duży to wymienił bym oba
  4. Ja tam trasa czy nie trasa mam zrobić minimum 350km. Dopóki tak jest nie robię problemów. Ale 280 to za mało. Podepnij VAG-a i zobacz jakie są błędy. Nie wiem czy nie oczekujesz za wiele no ale...
  5. VAG-a podpinał?? Dla porównania (tylko ja mam ośke) na 41l robię 350 przy codziennej jeździe.
  6. Ja mam służbowy garaż z myjką ocieplany. Myje sobie załóżmy o 9 (na 7:30 pracuje) i do konca dnia sobie tam stoi. Jak wyjeżdżam to już jest suche i elegancko wygląda
  7. Nie możliwe że przez mrozy nowy aku rozwala. Szukałbym przyczyny w aucie. Sprawdź jaki masz pobór prądu w spoczynku. Tzn. wszystko powyłączane. Sprawdź też ładowanie czy jest prawidłowe. Do wszystkiego wystarczy miernik.
  8. U mnie w benzynie też to jest. Tzn. teraz przy tych mrozach stanie przy kresce przed 90 stp. i tak sobie jest jakiś czas. Dopiero jak stane na światłach to ruszy. Do pracy mam 9km.
  9. Onkel odpowiedział(a) na dzwonek temat w Audi A4 B5
    Zobacz, ile ludzi tyle diagnoz. I przy tym pytaniu inaczej być nie mogło bo to temat rzeka. Podpinaj VAG-a. Kto po odpięciu aku robi adaptacje przepustnicy??? :kox:
  10. Onkel odpowiedział(a) na dzwonek temat w Audi A4 B5
    Przyczyn może być wiele. Podpinaj VAG-a i czytaj błędy.
  11. Ja 6 mam urodziny więc połączymy Dziękujemy bardzo za stworzenie tak wielkie bazy wiedzy dzięki, której nie jeden użytkownik uporał się ze swoim problemem. Podzięowania również dla użyszkodników :kox: bez nich to wszystko nie byłoby takie fajne
  12. NO nie wiem może moja wiedza nie sięga aż tak daleko i będzie mi miło jeśli ktoś mnie poprawi ale układ jest chyba na powietrze.....
  13. Może lepiej odżałować i kupić nowy?? Też miałem ten dylemat. Ale bawić się w wyciąganie i wkładanie... Pojechałem i kupiłem.
  14. Sam wymieniałeś ten płyn czy jakiś warsztat??
  15. :shocked: NO to ładnie długo musiał być nie wymieniany, że było w nim tyle wody i zamarzł Pewnie jakieś ciepłe pomieszczenie by się przydało...
  16. No i Skarbówka. Teraz jest ta akcja z paragonami i jeśli tyle handluje a nie dostałeś paragonu to na pewno ją odwiedzą
  17. PO CO KRZYCZYSZ KAŻDY SŁYSZY/WIDZI :kox: MAsz vag-a żeby podpiąć?? Ja bym zaczął od tego.
  18. Jeśli jest ori audi to tak właśnie powinno być
  19. Ja tam u siebie zasilanie wzmaka ciągnąłem prosto pod aku. NIe zapomnij o bezpieczniku na zasilaniu wzmaka. No i zasilanie puszczamy stroną kierowcy resztę kabli stroną pasażera.
  20. Jeśli z tyłu to podaj osobę, która najmniej jeździ a ma prawko. Pieniądze to rzecz nabyta a punkty jeśli dużo jeździsz mogą się przydać. Jakbym ja tak dostał podał bym moją panne
  21. 3. Poszukaj w dziale warsztat tam przy okazji jakiegoś moda jest opisane wszystko krok po kroku. 5. Musisz odkręcić osłonę kolumny. To też jest opisane jak zrobić w dziale warsztat przy wymianie kiery na multi lub montażu tempomatu.
  22. Ja jeb** jeszcze 5000 zostało mi do wymiany oleju. Przed wymianą czyszcze smoka. Bo u mnie też tyrkota ale tylko rano i nie zawsze. I nie mam problemu z kontrolką oleju ale lepiej chuchać na zimne.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.