Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rabbi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rabbi

  1. kierownice 4-ramienne trafiają się za pół darmo więc nie ma co robić druciarni http://allegro.pl/kierownica-audi-cabrio-a4-b6-ladna-inne-czesci-i4674121728.html
  2. potwierdzam,po sofcie Gregora spalanie spadło
  3. Niestety coraz więcej części ze średniej półki cenowej jest jakościowo na poziomie najtańszego badziewia
  4. lej 5W40 i nie powielaj mitu "pana Heńka" o jakichś rozszczelnieniach silnika od lepszego oleju
  5. jaki masz przebieg i co się działo że wymieniałeś?
  6. kilka minut każdym.ręcznie i z wyczuciem
  7. polerką mechaniczną,ale można też ręcznie tylko roboty więcej
  8. U mnie po roku od polerki nic nie zżółkło mimo że nie zabezpieczałem niczym kloszy. Używałem najpierw papierki 1000/1500/2500 potem Autosol do polerowania tworzyw
  9. furka złożona?
  10. jeszcze powiedz że 2.0TDI BMP
  11. Zauważyłem po mojej motorowni że 0W40 szybciej się rozchodzi po zimnym silniku niż 5W40 ,gdyż terkot łańcuszka z rana jest praktycznie wyeliminowany,a na 5W40 było słychać 2-3sek. Czyli jest coś na rzeczy
  12. Kiedyś miałem listwy z laminatu podróbę S4 i był to syf jakich mało ,nawet nie zakładałem-za darmo bym ich nie chciał, ale ponoć te obecne z tworzywa PUR z Łodzi są dużo lżejsze i lepiej spasowane.Kumpel się zastanawia i jeśli kupi to dam znać jak sprawa wygląda
  13. Masz rację z tym że nie do końca.... Co ma forum techniczne nadwozie wspólnego z pielęgnacją i detalingiem? Tamten dział jest typowo techniczny np.jak wymienić relingi,klamkę,obudowę lusterka itp. Logika wskazuje żeby sprawy pielęgnacyjne poruszać w dziale pielęgnacja nadwozia-detaling a tu ani słowa nie ma o żywicy, Tar&glue służy do tego producent nie ma tu większego znaczenia po zastosowaniu Nielsen Tar&Glue kropki żywicy pozostały (usunęło ładnie tylko smołę) ma ktoś jakiś pomysł jak usunąć zaschniętą żywicę?
  14. nie ma różnicy. ważne aby listwy które masz zamiar kupić nie były demontowane przez "kowala" bo wystarczy mocniej pociągnąć przy demontażu i aluminiowe wkładki wyginają się bezpowrotnie i wygląda to kiepsko
  15. jeśli błotniki gniją pod lakierem a nie na skutek odprysków lakieru to folia niewiele pomoże
  16. Dev, wymieniasz olej co 20tyś?
  17. który jest japoński?
  18. Pierwsze jak byś poczyta to byś napewno znalazł ale..... taaa? no to wrzuć link do takiego wątku w którego tytule jest żywica
  19. Jaki środek będzie najskuteczniejszy do usunięcia drobnych kropek żywicy,soku z drzew?
  20. Wygląda to na parę wodną,a przez kilka minut na biegu jałowym nie ma szans aby wydech w 2.5TDI się nagrzał na tyle aby ewentualna skroplona para z wydechu wyparowała.Jedź z gościem go solidnie rozgrzać i sprawdź wtedy.A najlepiej weź kogoś ogarniętego w VAG niech zrobi logi
  21. kolego jeśli masz wątpliwości to załóż wątek i zapytaj czy komuś się silnik rozszczelnił po przejściu z 10W40 na rzadszy olej (nie licząc Fiatów 125p czy Polonezów) Ja nie znam takiego przypadku odkąd mam styczność z auto serwisem i powiem więcej znam kilka osób które przytarły motor/turbinę na badziewiu zwanym półsyntetykiem 10W40 na własną prośbę. Uszczelnianie za pomocą gnoju wewnątrz silnika nie jest ani prawdą ani dobrym pomysłem,także nie wierz w mity powielane przez przysłowiowego emerytowanego "pana Heńka"
  22. ...

    Rabbi odpowiedział(a) na Rabbi temat w Silnik i Układ Napędowy
    koszta nie są jakieś duże..banan na twarzy jest tego wart pisz na PW jak coś
  23. Ja od zeszłego roku mam klocki Textara na przodzie.Pylą w normie,nie piszczą,ogólnie ok.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.