Treść opublikowana przez Łukasz13
-
Analiza logów 1.8T BFB
Generalnie wszystko mieści się w normie dla bfb.
-
1.8T problem z lejacym paliwem
Podaj nr z obudowy i z wkładu przepływmierza, to nie sa poprawne wartosci dla aum. Z tymi wtryskami to juz wogóle pojechałeś, kto takie podejrzenia miał?
-
1.8T problem z lejacym paliwem
Po co zakładałeś nowe wtryski jesli org praktycznie sie nie psują? przepływka tez nie jest raczej org.
-
1.8t ANB kopci na biało, woda w oleju, masło pod korkiem
Turbo dobrze pracuje, jesli dolot szczelny to przepływka do wymiany bo zaniża.
-
Problem z mocą 1.8t awt
We wzdłużnych silnikach nie ma tego problemu.
-
Problem z mocą 1.8t awt
Spróbuj podmienić ta dv, może nie zawsze się domyka, możesz kupić z febiego za 100 pare zł, tańsza a wygląda jak org.
-
szarpanie przy ładowaniu turbiny
Zacznij od sprawdzenia okablowania czujnika doładowania, jak ok to czujnik do wymiany.
-
Wykres do analizy 1.8t
Wtryski się nie psują w tych autach, błądzisz, zacznij od momentu kiedy zaczęły się problemy,czyli wróć do serii, napraw i dopiero rob program.
-
1.8t bex wtryski
chcesz prawie dwa razy wieksze wtryski włozyć bez kalibracji? włożyć możesz ale jak to bedzie działać to się domyśl
-
A4 b7 1.8t Q słychać głośniej turbinę
Ja odnoszę się tylko do tego jak wyglądają logi, nie pisze o hałasie z turbiny bo tego nikt Ci nie zdiagnozuje na odległość, hałasy z turbiny po regeneracjach słyszałem już rózne od cichego świstu do głośnego wycia przy doładowaniu, nie wiadomo co tam fachowcy od turbin nagrzebali ale zdarzają się takie problemy, kwestia na ile uciązliwy jest ten dzwięk.
-
A4 b7 1.8t Q słychać głośniej turbinę
Ok, jeśli wyznacznikiem sprawnej serii jest tylko doładowanie to ja nie mam nic do dodania.
-
A4 b7 1.8t Q słychać głośniej turbinę
Twoim problemem są fachowcy którzy grzebia w tym aucie i nie potrafią trafnie zdiagnozować, a logów na serii jakoś do tej pory nie wrzuciłes, więc możesz sponsorować kolejnych tunerów i mechaników.
-
Audi a4 b6 1.8t bex
Logi robimy do odcinki, przepływka mało pokazuje i mocno cofa zapłony, paliwo jakie? kat jeszcze jest?
-
Który sterownik ME7.5 wspiera szeroką sondę w Audi A4 B5 1.8T?
Moze być z s3, ale wtedy trzeba ogarnąc w sofcie.
-
Który sterownik ME7.5 wspiera szeroką sondę w Audi A4 B5 1.8T?
Nie mam instrukcji, musisz wyłączyć w nowym ecu immo, zmienić sonde na szerokopasmową i dołożyć wtyczke i dwa kable do wiazki od sondy, no i teoretycznie zmienić przepływkę na tą z wersji szerokopasmowej.
-
Który sterownik ME7.5 wspiera szeroką sondę w Audi A4 B5 1.8T?
musi byc z tego samego silnika, z auta niekoniecznie
-
Który sterownik ME7.5 wspiera szeroką sondę w Audi A4 B5 1.8T?
Szukaj sterownika z auta powyzej 2001 r, silniki przykładowo aum, auq.
-
1.8t ANB - Dławi się na zimnym silniku (brak ssania)
Sonda jest pewnie stara i nigdy nie wymianiana, na koncu i ją pewnie przydałoby sie wymienić, aczkolwiek zacznij od tematów oczywistych, czujnik temp lub jego obwód, sprawdz przepływkę, sprawdz szczelność dolotu.
-
1.8t ANB - Dławi się na zimnym silniku (brak ssania)
Zacznij od ogarniecia czujnika temp. bo jak widać wskazuje głupoty, przepływka też pokazuje niezbyt dobrze, na wolnych za dużo, pod obciązeniem za mało, wogóle jest org założona? narazie sprawdz te dwa tematy i dopiero bedzie cos wiecej wiadomo.
-
Słaby wynik na hamowni
Pokaz jak masz podpiete n75.
-
1.8T BFB - Brak mocy na PB
Zacznij od pojechania do fachowca który wycinał tą sondę bo na ta chwile to tu jest głowny problem, przywróć to do serii softu i dopiero rób logi. W tym aucie na ta chwile to mało co działa, pierwsza sonda nie działa, turbo żyje własnym życiem.
-
Proszę o analizę logów po wymianie turbo.
Podmien n75, turbo szumi bo przeładowuje.
-
Wtryski BAM do BEX
Są p&p, soft do korekty.
-
Analiza logów A4B6 1.8tQ+Lpg
Zacznij od sprawdzenia szczelności dolotu, przepływka za mało wskazuje, jesli szczelność ok to przepływka do wymiany, turbo jakoś ospale wstaje, swiece wymien na nkg pfr6q.
-
1.8T BEX (254KM/368NM) + LPG - Losowe szarpanie, błędy w sterowniku silnika
Nie wiem, mówie to co widzę w logach.