Treść opublikowana przez przemik
-
[B5 AFB] Prośba o analizę logów
Podmien od kogos kto ma AFB przeplywke na probe i ... byc moze skonczą sie Twoje problemy...
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów BS
Grupa 000BS - tam gdzie u Ciebie jest 205 powinno byc 50-60... jak sam widzisz masz baaaaardzo wczesny zapłon.
-
[B5 ATJ] Prośba o sprawdzenie logów
Nie powinno sie na dluzszą mete jezdzci na podmienionych zaworach N75 i N18... zrob z tym porzadek. W logach nie jest zle - chociaz regulacja cisnienia doladowania nie jest zbyt płynna.
-
[B5 AFB] Prośba o analizę logów
W/g logow przeplywomierz tnie dawki w calym zakresie obrotów...
-
[B5 AFB] Prośba o analizę logów
Ten przeplywomierz to nowy masz ?
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów BS
Moze byc... ale moze byc tez cos innego... wyjasnią to logi dynamiczne.Osobiscie nie ryzykowalbym palowania tego auta przy tak rozpitolonym zaplonie.
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów BS
Podejrzewam ze problem braku mocy nie tkwi w sprezarce... wyglada jakby pasek przeskoczyl - zapłon jest rozlegulowany koncertowo... nie zwlekaj ze sprawdzeniem stanu rozrzadu.
-
[B5 AFN] 3 turbina w ciągu miesiąca i dalej zapieka prosze o analize
Przyczyny szybko zasyfiajacych sie kierownic VTG szukalbym: - w odmie - w kondycji ukladu wtryskowego
-
[B7 BNA] Prośba o ocenę logów
Oprocz termostatu z logow nie wynika nic zlego. Mam jeszcze watpliwosci co do pracy EGR... moglbys zalogowac ponownie 003 stat i 003 Basic Settings bezposrednio po "przegazowce".
-
[INNE] Proszę o analizę logów i błędów (VW PASSAT AJM 1,9 TDI)
Tak ... w PD jest inaczej niz w VP...
-
[INNE] Prosba o analize logow VW passat b5 AHU
Ustaw statyczny kat wtrysku - reszta OK.
-
[INNE] Proszę o analizę logów i błędów (VW PASSAT AJM 1,9 TDI)
Nic nie widze zlego w tych logach..
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
Jak cisnienie w sprezarce doprowadzicie do normy - wyjdzie sprawa przeplywomierza... ale na moje oko nie powinno byc zle. Reszta OK. Zapłon dobry, mechanizm wyznaczania dynamicznego kąta wtrysku - OK.
-
[INNE] Prosba o analize logow VW passat b5 AHU
Brakuje 003,008.010 i 011 dynamicznych...
-
[INNE] Proszę o analizę logów (AHF) - błąd 17965
Wyglada na zapieczone kierownice w sprezarce... EGR - wydaje sie byc OK. Termostat.... szrot. Brakuje 008 dynamicznej.
-
[B7 BLB] Po czyszczeniu turbo wyrzuca błędy P0299 i P0234
P0299 - Boost Pressure Regulation: Control Range Not Reached P0234 - Boost Pressure Regulation: Limit Exceeded (Overboost Condition) Do sprawdzenia - weze ukladu podcisnienia, ew. podmiana N75. Bledy te oznaczaja rowniez swirujacy czujnik cisnienia doladowania. Ale jesli byla czyszczona sprezarka - zachodzi podejrzenie ze zostala zle zlozona i kierownice nie reguluja prawidlowo cisnieniem doldowania. Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Podjedz na spot trojmiejski - na bank Ci chlopaki pomogą...
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów (trochę zamulony, słabo przyspiesza)
Sprezarka pomimo wywalonego katalizatora dosc wolno sie rozkręca. Teromostat jest na granicy... obserwowalbym. Co ciekawe nawet przy poprawnych odczytach w 003.3 sN przeplywomierz minimalnie tnie dawke. Proponuje - wymiane filtra powietrza - jesli dawno nie byl zmieniany. Czyszczenie/podmiana przeplywomierza. Po kazdej czynnosci logi.
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Tym swistem bym sie specjalnie nie przejmowal... w momencie kiedy ECU zamyka EGR (tylko powietrze) cisnienie rosnie i slychac charakterystyczny swist - ktory ustaje albo maleje po "przegazowce" - mam ten sam efekt u siebie. W momencie kiedy nie ma notlaufu... regulacja cisnienia dziala prawie prawidlowo i tu moje pytanie - czy sprezarka byla czyszczona/rozbierana ??. Termostat - do wymiany. Zapłon - dobry - nic bym nie zmieniał. EGR - OK LMM - OK Uklad wtryskowy w stanie bardzo dobrym wrecz wzorowym.
-
[B6 BFC] Proszę o analizę logów
Zaplon w V6 sprawdzamy wylacznie w 004 Basic Settings. Powinien oscylowac 0-4 * ATDC w momencie kiedy nastawnik przestawi sie na LATE. Najlepiej ustawic na ~2* ATDC.
-
[B5 AFB] Duże korekcje wtrysków
Najlepiej bedzie jak zaprezentujesz nam kpl. logow tej V6. Bedzie o czym rozmawiac.
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Przeplywki nie sprawdza sie na hamowni... skoro filtr powietrza jest "swieży" to pozostaje Ci: czyszczenie/podmiana/wymiana w tej kolejnosci. Po kazdej wykonalbym logi.
-
[INNE] Proszę o ocenę logów (Octavia ASV)
No raczej tak ... robienie logow w trybie awaryjnym mija sie z celem...zakladam ze nie za kazdym razem bedzie notlauf... bo jesli wystapi za kazdym razem... ponowne wyjecie turbiny moze okazac sie koniecznoscią...
-
[INNE] Proszę o ocenę logów (Octavia ASV)
Zrobcie 5 razy dynamiczną probe i wstaw - 1 pomiar i 5
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Przeplywomierz jakimś dziwnym trafem tnie dawki w calym uzytecznym zakresie obrotów. Przylaczam sie do sugestii Darka - wymien filtr powietrza/wyczysc przeplywke i zaloguj ponownie 010 i 008 dynamiczne. Najlepiej razem te dwie grupy. Oprocz LMM reszta wyglada bardzo OK. Pozdrawiam