Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Po mojemu dźwięk dochodzi od napinacza. Możesz wcześniej sprawdzić jak tam z ciśnieniem oleju.
  2. Niezły bajzel się zrobił w tym temacie i przez kilka stron nic nowego i przydatnego nie idzie się dowiedzieć. Dajcie sobie Panowie po razie i lejta co chceta
  3. elring lub victor reinz
  4. Ja mam z tego co pamiętam 55, wchodzi 45-46 l gazu. Spróbuj skalibrować ten włącznik jeśli tego nie robiłeś (gaz trzeba wyjeździć do końca), a jak nie pomoże to trzeba do gazownika niech do pływaka zajrzy. U mnie zaraz po założeniu gazu po przejechaniu 50 km nie było już 2 kresek, skalibrowałem i tak jak pokazuje teraz mi odpowiada. Na rezerwie mam ok. 8-10l gazu i tak chyba powinno być.
  5. Możesz spróbować skalibrować jeszcze raz wskaźnik gazu, instrukcje masz w książeczce od staga ale u mnie jest podobnie. Przy prawie takiej samej instalacji mam tak, że: 1 kreska znika po 35-45km, 2 po ok. 110-120km 3 po ok. 200km i rezerwa zapala się po przejechaniu 280-300 km. Tylko u mnie 70% jazda po mieście, korki i te sprawy, spalanie wychodzi 12-13l. Tylko, że samochód mniejszy ale i po programie W trasie przy prędkościach autostradowych wychodzi 10l i kreski trochę później znikają.
  6. Cykać mogą wtryski gazu i ewentualnie filtr węgla aktywnego. To, że się trzęsie to może zapłony wypadają na wolnych, do przejrzenia świece i cewki. Najlepiej jakbyś zrobił logi
  7. Cisnienie juz teraz masz w porzadku. Po 1tys. znowu bym zmienił olej co by ten syf splynal i zalał 5w40. Kontrolka już nie świeci?
  8. Może być. Montowane pojedynczo?
  9. A jaki błąd dokładnie? Może uszkodzona cewka. Na starym napinaczu też miałeś błąd od napinacza?
  10. Oryginał w ASO ponad 2 koła to sobie odpowiedz co jest na tym allegro. Inni użytkownicy wsadzali autologa, vaico, febi oraz swag. I te marki z zamienników należałoby brać pod uwagę przy wymianie. Sam kiedyś zakładałem maxgear za ponad 400 i odpukać działa ale drugi raz raczej bym się nie skusił. Jest też inna opcja - kupić ori napinacz bez fazatora i wyłączyć u tunera fazy rozrządu, dużo o tym w innym temacie. Zdania na ten temat są podzielone i chyba nie każdy tego się chce podjąć.
  11. Zmień mechanika, a następnie napinacz z łańcuszkiem tylko nie kupuj chinoli z allegro. I gdzie ten filmik?
  12. Jak chcesz żeby Ci silnik i turbo długo służyły to nie wierz w żadne wydłużone interwały wymian oleju tylko wymieniaj max co 15 tys lub raz na rok w zależności co szybciej nastąpi.
  13. przem8 odpowiedział(a) na CinekZip temat w 2.0TDI
    Największy błąd popełniłeś w porę nie rozwiązując problemu. Przy tak rozwalonym dwumasie już o wiele wcześniej powinieneś słyszeć stuki i wibracje dochodzące z auta, bo z dnia na dzień, nagle to się tak nie sypie. W skrajnych przypadkach doszczętnie rozwalony dwumas może uszkodzić też silnik ale to już trzeba mieć wyjątkowego pecha.
  14. przem8 odpowiedział(a) na CinekZip temat w 2.0TDI
    Jak po wciśnieciu cisza to własnie typowy objaw końca dwumasy. Szykuj 2tys na wymianę chyba, że zdecydujesz się na przeróbkę na jednomas
  15. Dużo, opuszczać sanie i takie tam. Jest manual na forum to poczytaj
  16. przem8 odpowiedział(a) na CinekZip temat w 2.0TDI
    Obstawiałbym dwumas. Sprawdź czy znaki się zgadzają na rozrządzie jak da radę ruszyć wałem i się dowiesz czegoś więcej...
  17. To czy stosuje się smar zależy od rodzaju gumowych tulei. Wysoka temp. sprawia, że smar twardnieje i blokuje prowadniki. Zazwyczaj smaruje się prowadnice w tylnych zaciskach.
  18. 200KM to już w miarę powinno jechać i może właściciel za dużo oczekuje od auta Jeździłem avj quattro w serii i dawało radę w porównaniu do wcześniejszego 1.9 130km. Po pewnym czasie zawsze będzie mało.
  19. przem8 odpowiedział(a) na Gumislav temat w 1.8T
    Nie ten dział, a w prawidłowym masz mnóstwo na temat lpg do 1.8t
  20. To raczej wskazuje na problem z odmą
  21. przem8 odpowiedział(a) na Mateusz Wiśniewski temat w 1.8T
    Kup zwykły markowy. Te pseudo sportowe wkładki nic nie dają prócz może trochę innego dźwięku... Były robione testy i na takiej wkładce silnik miał mniej mocy niż na standardowym.
  22. Jak ktoś nie chce słuchać rad to niech robi jak uważa, nic na siłę. Później taka osoba będzie szukać pomocy na forum, bo kontrolka oleju pika, auto zgasło na autostradzie i nie chce odpalić itp. Problem przerabiałem 2 razy i w pełni podzielam zdanie kolegi @Wylye . Problem z nagarem w tych silnikach, nie tylko jeżdzących w LL, to nie są skrajne przypadki tylko plaga i codzienność nieświadomych użytkowników.
  23. Ja takiego szczęścia niestety nie miałem. Płukanka tego badziewia w smoku nie ruszy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.