Treść opublikowana przez przem8
-
Przepustnica A4 B7 1.8T
Norma. Nie szukaj dziury w całym.
-
Klimatyzacja w A4 B6 nie działa - czy to czujnik ciśnienia klimatyzacji?
To akurat łatwo sprawdzić. Wystarczy odczytać wartość ciśnienia na "wyłączonej" sprężarce.
-
Wyciek oleju ze sprężarki klimatyzacji i nagły brak chłodzenia w A4 B6
Czyli masz przeolejony układ. 170ml z nowej sprężarki plus to co zostało w układzie i jeszcze pewnie maszyna dodała kilka ml. Czytałeś instrukcje montazu nowego kompresora?
-
Wyciek oleju ze sprężarki klimatyzacji i nagły brak chłodzenia w A4 B6
Zależy jaki syf powstał w układzie, z resztą dysza wszystkiego nie wyłapie. W układzie krąży zasyfiony czynnik z olejem i ponownie zaciera się nowa sprężarka. Zlewałes olej ze starej sprężarki i tyle samo odmierzyles do nowej? Jeśli tak to jak wyglądał ten olej?
-
Wypadanie zapłonu i brak mocy w A4 B6 1.8T AMB
https://allegro.pl/oferta/skoda-oe-035103245g-zawor-sruba-odpowietrzajacy-13080600174?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_czesci_czesci-samochodowe_pla_pmax&ev_campaign_id=17996333742&gclid=Cj0KCQjw8NilBhDOARIsAHzpbLA2H8aMqg6Gh42FndBGeztBMhGI9nZ5EsJ4Qa5gup7ikMOKwMEB-x0aAuy5EALw_wcB
-
Wypadanie zapłonu i brak mocy w A4 B6 1.8T AMB
Jak zasysa to do wymiany zaworek jednokierunkowy w trójniku odmy.
-
Wypadanie zapłonu i brak mocy w A4 B6 1.8T AMB
Do sprawdzenia szczelność dolotu ciśnieniowo. Korek oleju zasysa? Logi tez warto by zrobić. Raczej do kogos obeznanego w 1.8t
-
Problem z kolektorem wydechowym w A6 C5 1.8T
Seryjny kolektor spokojnie wystarczy na taką moc. Szukaj używki albo zdemontuj tego chinola i zobacz co się z nim dzieje. Może da się wyprowadzić płaszczyznę albo od początku one są krzywe i z czasem ta krzywizna tak sie wypacza, że się robi nieszczelność. Jest też opcja, że się poprostu nakrętki poluzowały i wydmuchało uszczelkę. Częsty przypadek nawet w serii na ori kolektorze, głównie 3/4 cylinder.
-
Odklejający się materiał z boczków drzwi w A4 B6
Jak przywieziesz zdemontowane boczki to zrobi. Chyba, że wozisz po tapicerach lansowanych w tvn turbo ?
-
Jaki modyfikacje do zwiększenia mocy w 1.8T AVJ?
PRzepustowości czego? Z tego co ja wiem to seria avj/bfb i pochodne 150/163KM mają wydajność 280cc, bex 320cc. Podaj nr wtryskiwaczy to będzie wiadomo. I po co aż taki skok, a potem leci niut łeb na szyje. O trakcji na 2 biegu też pewnie można zapomnieć i nici z tej mocy
-
Odklejający się materiał z boczków drzwi w A4 B6
Wyjdą Ci plamy, bo materiał odkleił się od pianki i klej przesiąknie. Nie wierz w cuda i nie ma kleju, który nie zostawia plam po takim podklejaniu. Szukaj używek w lepszym stanie albo do tapicera. Zapłacisz 100zł/szt i będzie wyglądać jak nowe.
-
Jaki modyfikacje do zwiększenia mocy w 1.8T AVJ?
Peak niuta bez sensu, przy tej mocy te wteyskiwacze 260 sa za małe przeciez. Seria ma 280 to skad tam 260 wziąłeś? Ja mam hybryde, fmic, wtryskiwacze z s3 i moc 250 i 340 płaskiego niuta, a nie takie skocznie jak u Ciebie. Poza tym masz cały temat o etapach podnoszenia mocy w 1.8t więc nie śmieć.
-
W rurze od przepływomierza jest olej i świeci check- A4 B6 1.8T
Zrób logi a poza tym przeplywka tylko z boscha. Olej w dolocie przez turbo albo odmę
-
Jak sprawdzić działanie przepływki w 1.8T?
Gdzie? W poprzednich tematach pisałeś że chcesz sam spróbować, dopytywales o różne rzeczy itp. itd. Mylę się? No raczej nie więc stąd pozwoliłem sobie na dygresje odnośnie "robienia softów".
-
Jak sprawdzić działanie przepływki w 1.8T?
Jak zaniza to jest uszkodzona albo nieszczelnosc w ukladzie. Brak Ci jakichkolwiek podstaw, a za robienie softow chcesz się brac?
-
A4 3.2FSI Quattro Tiptronic
Przeczytalem i co niby się nie zgadza? Odnioslem się do głównego zapytania w temacie.
-
A4 3.2FSI Quattro Tiptronic
A4 moze ma duzy bagażnik? Te 10tys to nie wiem czy na wymianę rozrządu i uszczelnienie silnika w tym wymarzonym 3.2 wystarczy przy dzisiejszych cenach, a bedzie to wydatek nieunikniony i to prędzej niż później ?
-
Nie działa pierwszy bieg wentylatora w Seat Leon 1.8T
Vcds i test wyjść.
-
Jak wyłączyć, wykodować ekologie n249, evap, sai itp. - Seat Leon 1.8T
Jak jezdzisz po paprochach to tak jest.
-
Jak wyłączyć, wykodować ekologie n249, evap, sai itp. - Seat Leon 1.8T
Kablem kkl i nefmoto można zgrac wsad. Nie lepiej od razu zrobic soft przy okazji u kogos ogarnietego? Porywasz się trochę z motyką na słońce, a nie za miliony monet idzie to zrobić. Chyba, że chcesz się uczyć i nie straszne Ci uwalenie sterownika albo silnika w najgorszym przypadku jak zaczniesz grzebać w tych mapach :P
-
Jak wyłączyć, wykodować ekologie n249, evap, sai itp. - Seat Leon 1.8T
Nikt się tu taką wiedzą nie podzieli i to jeszcze za free, zapomnij . Jak Cię interesują takie zagadnienia to zacznij od lektury forum nefmoto, tylko że tam wsio po angielsku.
-
Jaka poprawna temperatura oleju - Seat Leon 1.8T
No to mam coś zepsute, bo nie przekracza 100stopni wtedy. Nie zasnę teraz przez to..?
-
Jaka poprawna temperatura oleju - Seat Leon 1.8T
134 chyba. Przy spokojniej jeździe nie powinna być wyższa temp. oleju od temp płynu chłodniczego..
-
Jaka poprawna temperatura oleju - Seat Leon 1.8T
Sprawdz ile pokazuje vcds.
-
Falowanie obrotów A4 B6 2.4
Pewnie olej leje się spod dekli i kapie na kolektor i stąd dym. Co do reszty to moze wróżka pomoże, bo powodów moze być multum. Uwielbiam takie tematy dla jasnowidzów ?