Treść opublikowana przez Wandej
-
Problem pulsowanie auta
Dobrze się czujemy? Alu to są zwrotnice a piasty są stalowe. na pewno pedał pulsuje czy może jest bicie gdzieś i po prostu takie odczucie masz?
-
Siłownia
Ja ruszam na siłke o czerwca po bardzo długiej przerwie. Zobaczymy co z tego wyjdzie Będzie foto przed i po 3 miesiącach bo taki mam deadline do ślubu Waże około 95kg przy wzroście 187cm i w sumie waga może zostać tylko nie używałem calgonu i nabyłem bęben
-
Siłownia
Może to dla koni na wyścigi Multipower to najprostszy monohydrat. Trzeba go przyjmować z dexstroza żeby się ładnie wchłaniał. jak byłem w liceum to brałem to i rosłem jak wściekły Zero problemów gastrycznych No i 90zł kosztuje
-
Siłownia
Próbowałeś najprostszej z prostych kreatyn mutlipower?
-
Wybór klucza pneumatycznego
Mój brak w warsztacie czyli codziennie tłucze ingersoll`a już 6 lat Tylko go smaruje
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Cena mega bo klocki sa od b5 U mnie masz za 550zł bodajże zestaw z wysyłką do b6 no to u nas ten zestaw taniej Wandrzeju Tak ja wiem Ty mas wszystko taniej
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Możesz zalać nic się nie stanie Tapnięte z SGS5
-
Wybór klucza pneumatycznego
Trzeba było dorzucić 200zł i miałbyś dożywotnio Ingersoll`a
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
pracowałem w firmie która była ich dystrybutorem na okolicę. Zwolniłem się i otworzyłem własną działalność a że mieszkam nie daleko poprzedniego pracodawcy nie mogę być ich dystrybutorem(czyt. kupować bezpośrednio).przez jakiś czas pośredniczyłem w zakupach ale to odbijało się czkawką przeważnie mnie Dlatego też póki mój poprzedni pracodawca nie upadnie MS`ów nie mam
-
B6 DIVISION
Kiedy audi kupujesz? jak skoda się rozpadnie albo na nowe OOOO uzbiera Kumpel sobie kupił ostatnio b8 3.0tdi w body es. Przestałem go kurfa lubic 294KM
-
B6 DIVISION
Kiedy audi kupujesz?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Zapodaj 320mm/288mm. Tylko to wydatek rzędu 2tyś zł Zgodzę się ale chyba tak drogo po dodaniu oplotu i klocków ds I tarcZ wierconych. No co Ty. Kup tylne zaciski same to minimum 500zł. Do tego przód 200zł i ich regeneracja. Tarcze i klocki około 800zł. Same dsy prawie 400zł kosztuja
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Podejdzie ale to zacisk z c5. Trochę inna konstrukcję ma niż b7/c6. Np nie założysz takich blaszek jakie robiłem ok, ale sam zacisk z jarzmem wazne ze podejdzie i rozumiem ze tarcze od a4 320 wrzuce bez problemu Pasować pasuje ale lepiej poszukaj nowszych
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Podejdzie ale to zacisk z c5. Trochę inna konstrukcję ma niż b7/c6. Np nie założysz takich blaszek jakie robiłem
-
B6 DIVISION
Pierwszy raz ja zmieniłem po 143tyś czyli jak sprowadziłem auto. Pompa wody już się zacierała więc myślę że optymalnie 120tyś a potem co 80tys
-
A4B6 2.0 ALT sprawny wydech, cicha praca do 3 tyś obr
Ja założyłem bosala nowego. I też brzęczy
-
Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem
Furka widziana na żywo w Taborze Krowa wielka
-
Ceramiczne klocki hamulcowe
Wandej, masz, jeździłeś bądź jeździsz? Czy to tylko opinia ze słyszenia? Sprzedaję to przecież więc wiem Tylko nie ate a juridy.
-
A4 B6 vs BMW E46
E46 i B6 to bardzo fajne konstrukcje. W bmw są perfekcyjne silniki R6 u nas wiadomo 1.8T no i napęd q Gdybym miał wykasowaną pamięć i chciał kupić auto i miał do wyboru te 2 nie wiem co bym zrobił Zależałoby pewnie od tego które lepiej jeździ no i od konfiguracji
-
Ceramiczne klocki hamulcowe
Brak pylenia tylko odróżnia je od reszty.hamują tak samo jak każde inne a z ceramiką mają tyle wspólnego co nic
-
[B6 AVJ] Srebrny dupowóz Fr0sta :3
Frosty gumy dobrze. Z tym stukaniem mam chyba podobny temat. Na poprzecznych nierównościach napier... Jeden grzechot. Zawias cały ok. Też myślałem nad tymi nakrętkami że nie ściskają odpowiednio tej gumy. Może jeszcze gwint stukac i to wszystkie opcje chyba
-
[B6 ALT] Dziwny dzwiek po odpaleniu na zimnym silniku
Michał mój grzechocze tylko po rozgrzaniu. To wariator czy zawór?
-
problem z silnikiem 2.0 FSI AWA
Sprawdź sondę regulacyjną przed katem
-
Jak wymienić tarcze ?
Nie porównuj tarczy w punto do 30cm średnicy wielkiej tarczy w a4. Trochę inne obciążenia na nią działają
-
MOJE AUDI A4 3.0 V6
Bo? To nie b5. W b6 fwd i q jest taki sam zawias z tyłu na wielowahaczu. Ładna furmanka