Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Galetto

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Galetto

  1. Galetto odpowiedział(a) na Rafal-L temat w 1.8T
    Orientuje się ktoś czy jest jakaś znacząca różnica w poduszkach silnika prawa<>lewa oprócz gumowej osłony, wagi i oczywiście ceny?? W ASO prawa jest droższa około 100zł niż lewa, a np. Corteco w pierwszym lepszym sklepie też różnica niecałej stówki, ale już w drugą stronę lewa droższa od prawej. Jeżeli nie ma jakiegoś wielkiego znaczenia to po co przepłacać. Ktoś posiada jakieś szczegółowe info??
  2. Galetto odpowiedział(a) na maniek87 temat w Audi A4 B6/B7
    Niestety nic, ugranie w wolnossaku kilku koni to gra niewarta świeczki. Ratuje zmiana auta z mocniejszym silnikiem.
  3. Galetto odpowiedział(a) na radi temat w Audi A4 B6/B7
    Hehe, a jak ktoś ma dynometa przenośnego to też strojenie tylko na drodze... I bardziej można oszukać klienta wynikiem. Bo logów nie spreparujesz tak jak wynik z hamowni.
  4. Nic ponieważ nie jest dziwny. Normalny jak na tą moc, ciśnienie i hany złote.
  5. W cenie będzie się ciężko zmieścić u Rogowskiego. Na ul. wojciechowskiej zamontują te same podzespoły w identyczny sposób oczywiście z estetyką i wezmą 1000zł mniej. Wybór należy do autora.
  6. Jak ma pomóc emulator jak błąd dotyczy sondy przed katem - regulacyjnej. Warto najpierw zapiąć VAG-a, pojeździć i sprawdzić jak faktycznie reaguje sonda...
  7. Galetto odpowiedział(a) na grubcio1980 temat w 1.8T
    Tak dla ścisłości to nie jest otwór na czujnik położenia wału. W/w czujnik znajduje się bliżej podstawy filtra oleju w bloku.
  8. Właśnie ku niemu się skłaniam. Znajomy śmiga na tym pierwszym i też niby zadowolony. Dev, a Ty gdzie nabywasz LM?? Kliknąłem do chłopaków ze Szczecina, ale na razie brak odzewu.
  9. Orientuje się ktoś czy jest jakaś znaczna różnica pomiędzy olejami: 1. Liqui Moly Top Tec 4100 5W40 2. Liqui Moly Synthoil High Tech 5W40 Poprosiłbym również o pewny namiar sprzedającego oleje LM.
  10. Trzeba było dodać, że bawić się Commanderem w RB-4 czy RB-8 Bo VDO i EDC-15 łyka bez najmniejszych problemów.
  11. Pisz do Darona lub Ame-tuning.
  12. Sprawdź w adaptacjach modułu komfortu.
  13. W VAG-u grupy: 014, 015, 016. Tam jest licznik wypadających zapłonów i podgląd każdego z cylindrów.
  14. Galetto odpowiedział(a) na Rafal-L temat w 1.8T
    Panowie jakie polecacie nowe poduchy pod silnik?? Znalazłem niedaleko gościa, który rozbiera anglika 1.8T więc udałem się do niego na rozeznanie. Wyjął mi poduchy, auto nie spełna 200kkm i na obu jest różowawy nalot. Potrząsając w jednej minimalnie słychać chlupot, ale to naprawdę minimalnie, a w drugiej nie słychać w ogóle. Dochodzę do wniosku, że skoro poduszki mają już zabarwienia od płynu to i ich trwałość będzie słaba. Lepiej chyba założyć nowe...
  15. Nie masz ponieważ kontrola przebiegu pojawiła się dopiero w wersji VAG COM 607, która to już pracowała na kabelku hex can...
  16. Rozumiesz, że ECU odbiera sygnał o mega nie dogrzaniu??? Temperatura ma być robocza/właściwa wtedy rób logi.
  17. Jaki mają sens logi z odpiętym czujnikiem w trybie awaryjnym??
  18. Jaką historię? Jakim teście?
  19. Pompa powietrza wtórnego. Można cały układ SAI wyłączyć programowo i usunąć z auta zbędne gadżety. Tym bardziej jak nie ma kata to zbędny układ.
  20. Z tego co pamiętam to funkcja opisana jako Reset ECU jest ale w oknie odczytu eepromu z licznika, a nie w oknie odczytu eepromu z ECU...
  21. 16989/P0605/001541 - Internal Control Module: ROM Error Czyli błąd pamięci ROM sterownika silnika. Była zabawa w chiptuning czy tak po prostu wyskoczył błąd?
  22. To co podał baraka dotyczy aut nowszych po 2000r. na sondzie szerokopasmowej. U Ciebie korektę krótkoterminową w AEB masz w grupie 006, 007, a długie w 008. Reasumując te liczby które zaznaczyłeś. 1 i 2 to regulacja biegu jałowego podobna zasada do korekty krótkoterminowej, ale ma trochę inne zadanie. 3 to korekta krótkoterminowa. 4 to korekta długoterminowa biegu jałowego. 5 to korekta długoterminowa pod obciążeniem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.