Treść opublikowana przez misiek95
-
Ustawienie przednich amortyzatorów
polecam sobie zaznaczyć dwoma kreseczkami talerz i mocowanie i potem złożyć tak jak było
-
Audi A4 B5 Sedan Zielony z czarnym dachem
musisz się pogodzić z krytyką, oni poprostu Ci zazdroszczą
-
Czarne Quattro 1.8 T 180 km AJL Wersja Sport
ma wszystko czego potrzeba. konkretnie napasiona z dobrym motorem, napędem i kolorkiem błagam nie rezaj żadnych pakietów tylko zostaw jak jest
-
[B5 AJM] Zmiana oleju 1.9TDI
wczoraj zlałem takiego castrola jak masz i zalałem takiego motula jak planujesz mieć Motul x clean c3 5w-40. lej i sie nei zastanawiaj, polecam kolege Dzika z naszego forum bo jest sprawdzony a obecnie łatwo się naciąć na podjebke motula
-
Zawór EGR, zawór gaszący.
Że można wyjąć to wiem ale czy można oddzielic?
-
pękł przedni prawy wahacz...
na pewno jakość dróg, profil opony, twardość zawieszenia ma wpływ dorabiam popołudniami w warsztacie i powiem Ci że orginalne wahacze w autach o przebiegu rzędu 250,300 to wcale nie rzadkość. Wpadnij pomóc w demontażu zapieczonych śrub to uwierzysz a co do amortyzatorów to mam na liczniku 250kkm(realny pewnie ze 100 więcej) i z przodu amorki orginalne 1be sachsy. w kwietniu na badaniu wyszło około 70% oba wydruk z badania do wglądu gdybyś miał wątpliwości wytrzymałość części które idą na pierwszy montaż jest zarypista
-
pękł przedni prawy wahacz...
a znasz jakieś amorki z górnej półki które wytrzymują 250kkm tak jak te na pierwszy montaż? jakość wykonania jest dużo gorsza i nie mieszajmy do tego ceny btw Lemforder to chyba zły przykład, bo z tego co wiem ciężko rozróżnić oryginał od podróbki btw 2 chyba wole żeby wahacze zaczynały stukać po 80kkm niż łamały się po 200kkm może stuki to taki ogranicznik, co by nikt nie zginął przez zbyt dobrą jakość wykonania
-
Pełna skóra - użytkowanie w lato i w zimie.
chyba trafiłeś w sedno zimą jak byś usiadł gołą d*pą na siedzenie to na pewno jest zimna w ubraniach nie robi to różnicy latem skóra parzy nie bardziej niż kiera, klamki czy też samo powietrze przy ekstremalnych temperaturach ja przesiadłem się ze szmaciaków na czarne skóry chociaż pare osób odradzało i teraz wiem że pierdzielili farmazony i mówi Ci to gosciu który lata kozą o wielkim profilu opony bo ceni komfort wyżej niż szpanowanie
-
Zawór EGR, zawór gaszący.
cholera tego nie pamiętam proponuje Ci żebyś najpierw rozebrał swój siłownik i sprawdził czy masz sprawną membrane... moja była rozerwana bo jak sie okaże że obie masz rozerwane to nic z tego nie poskładasz a jednocześnie dowiesz się czy można rozłaczyć membrane od siłownika ewentualnie gdyby się nie dało to można się pobawić w klejenie samego ramienia... ale czy warto?
-
Zawór EGR, zawór gaszący.
Pasuje od wielu vagow. Moja jest od golfa. To ramie jest polaczone z membrana, wiec musisz całość wymienić
-
Pływające auto na śliskiej nawierzchni przy 60km/h
Tutaj chodzi o twoje i twoich pasażerów bezpieczeństwo, uważasz że to wydawanie kasy bez sensu? Wymien tuleje to je wykluczysz ostatecznie bo tak to można gdybac i gdybac wiem co mówię, też ostatnio się bujalem z problemem stukow z przodu i 3 razy zmieniłem prawy dolny wahacz na uzywke bo nie bylem pewien czy te kolejne wkladane są ok:) a tuleje koszt niewielki, więc bez dziadowania
-
Pływające auto na śliskiej nawierzchni przy 60km/h
Wrzuciłes używane tuleje razem z belką? Zmien na nowki.
-
Polecane opony letnie
jeździ może ktoś na oponach Nexen? konkretnie chodzi o ten model http://www.opony.com/parametry-opony/nexen-n-blue-eco-205-50r17-93-v-xl zaciekawiły mnie parametrami i ceną zastanawiam się jeszcze nad Rikenami ale ich wzór kompletnie mi sie nie podoba, tragedia
-
ZESTAWA lakier po malowaniu jak zabezpieczyc?
cały problem polega na tym, że po malowaniu felg zostały mi zacieki w miejscach do których nie da się dostać maszyną i zastanawiam się czy po przeszlifowaniu papierkiem 2.5k dam rade wyciągnąć to menzerną fg500 ręcznie
-
ZESTAWA lakier po malowaniu jak zabezpieczyc?
Paweł, powiedz mi czy masz jakieś doświadczenie w kwestii usuwania zacieków po lakierowaniu? miałbym parę pytań
-
polerowanie lamp
Samo polerowanie to prosta sprawa ale jak planujesz zabezpieczyc przed matowieniem teraz?
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Żyje
-
Jaki numer przekaźnika od wycieraczek przednich
Polift 397
-
Głosnik do subwoofera w boczku
Zdajesz sobie sprawe że objetosc skrzyni musi być dokladnie dobrana pod głosnik żeby to przyzwoicie zagralo? Jak ci zależy na miejscu to pchaj ori Bose. Powinieneś być zadowolony:)
-
Manetki kierunkowskazów i wycieraczek
Rozbierz i wyczysc. To zadna filozofia a spokój gwarantowany na lata:)
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
18 a Burek przegląda ten temat z tego co widze
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
no ja moge wpaść w sumie gdzie i kiedy sie ustawiamy?
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
16" z oponami poooszły w świat, więc s-liny na bank latem wjeżdżają na pokład lista planów co do b5 trochę zmalała bo poszukuje intensywnie audi 80 b2
-
[B5 AJM] Quattro Ptyś /bi-xenon/170KM/AZEV/2.5"ex+dp
raczej ATJ lakier będziesz ogarniał czy tak zostaje jak jest? fajne fotele
-
Silnik nagle przestał odpalać
zalałeś filtr ropą? nie zamarzło Ci paliwo?