Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. polecam sobie zaznaczyć dwoma kreseczkami talerz i mocowanie i potem złożyć tak jak było
  2. musisz się pogodzić z krytyką, oni poprostu Ci zazdroszczą
  3. ma wszystko czego potrzeba. konkretnie napasiona z dobrym motorem, napędem i kolorkiem błagam nie rezaj żadnych pakietów tylko zostaw jak jest
  4. misiek95 odpowiedział(a) na radek_w temat w 1.9TDI
    wczoraj zlałem takiego castrola jak masz i zalałem takiego motula jak planujesz mieć Motul x clean c3 5w-40. lej i sie nei zastanawiaj, polecam kolege Dzika z naszego forum bo jest sprawdzony a obecnie łatwo się naciąć na podjebke motula
  5. Że można wyjąć to wiem ale czy można oddzielic?
  6. na pewno jakość dróg, profil opony, twardość zawieszenia ma wpływ dorabiam popołudniami w warsztacie i powiem Ci że orginalne wahacze w autach o przebiegu rzędu 250,300 to wcale nie rzadkość. Wpadnij pomóc w demontażu zapieczonych śrub to uwierzysz a co do amortyzatorów to mam na liczniku 250kkm(realny pewnie ze 100 więcej) i z przodu amorki orginalne 1be sachsy. w kwietniu na badaniu wyszło około 70% oba wydruk z badania do wglądu gdybyś miał wątpliwości wytrzymałość części które idą na pierwszy montaż jest zarypista
  7. a znasz jakieś amorki z górnej półki które wytrzymują 250kkm tak jak te na pierwszy montaż? jakość wykonania jest dużo gorsza i nie mieszajmy do tego ceny btw Lemforder to chyba zły przykład, bo z tego co wiem ciężko rozróżnić oryginał od podróbki btw 2 chyba wole żeby wahacze zaczynały stukać po 80kkm niż łamały się po 200kkm może stuki to taki ogranicznik, co by nikt nie zginął przez zbyt dobrą jakość wykonania
  8. chyba trafiłeś w sedno zimą jak byś usiadł gołą d*pą na siedzenie to na pewno jest zimna w ubraniach nie robi to różnicy latem skóra parzy nie bardziej niż kiera, klamki czy też samo powietrze przy ekstremalnych temperaturach ja przesiadłem się ze szmaciaków na czarne skóry chociaż pare osób odradzało i teraz wiem że pierdzielili farmazony i mówi Ci to gosciu który lata kozą o wielkim profilu opony bo ceni komfort wyżej niż szpanowanie
  9. cholera tego nie pamiętam proponuje Ci żebyś najpierw rozebrał swój siłownik i sprawdził czy masz sprawną membrane... moja była rozerwana bo jak sie okaże że obie masz rozerwane to nic z tego nie poskładasz a jednocześnie dowiesz się czy można rozłaczyć membrane od siłownika ewentualnie gdyby się nie dało to można się pobawić w klejenie samego ramienia... ale czy warto?
  10. Pasuje od wielu vagow. Moja jest od golfa. To ramie jest polaczone z membrana, wiec musisz całość wymienić
  11. Tutaj chodzi o twoje i twoich pasażerów bezpieczeństwo, uważasz że to wydawanie kasy bez sensu? Wymien tuleje to je wykluczysz ostatecznie bo tak to można gdybac i gdybac wiem co mówię, też ostatnio się bujalem z problemem stukow z przodu i 3 razy zmieniłem prawy dolny wahacz na uzywke bo nie bylem pewien czy te kolejne wkladane są ok:) a tuleje koszt niewielki, więc bez dziadowania
  12. Wrzuciłes używane tuleje razem z belką? Zmien na nowki.
  13. jeździ może ktoś na oponach Nexen? konkretnie chodzi o ten model http://www.opony.com/parametry-opony/nexen-n-blue-eco-205-50r17-93-v-xl zaciekawiły mnie parametrami i ceną zastanawiam się jeszcze nad Rikenami ale ich wzór kompletnie mi sie nie podoba, tragedia
  14. cały problem polega na tym, że po malowaniu felg zostały mi zacieki w miejscach do których nie da się dostać maszyną i zastanawiam się czy po przeszlifowaniu papierkiem 2.5k dam rade wyciągnąć to menzerną fg500 ręcznie
  15. Paweł, powiedz mi czy masz jakieś doświadczenie w kwestii usuwania zacieków po lakierowaniu? miałbym parę pytań
  16. misiek95 odpowiedział(a) na -sebo- temat w Audi A4 B5
    Samo polerowanie to prosta sprawa ale jak planujesz zabezpieczyc przed matowieniem teraz?
  17. Zdajesz sobie sprawe że objetosc skrzyni musi być dokladnie dobrana pod głosnik żeby to przyzwoicie zagralo? Jak ci zależy na miejscu to pchaj ori Bose. Powinieneś być zadowolony:)
  18. Rozbierz i wyczysc. To zadna filozofia a spokój gwarantowany na lata:)
  19. 18 a Burek przegląda ten temat z tego co widze
  20. no ja moge wpaść w sumie gdzie i kiedy sie ustawiamy?
  21. 16" z oponami poooszły w świat, więc s-liny na bank latem wjeżdżają na pokład lista planów co do b5 trochę zmalała bo poszukuje intensywnie audi 80 b2
  22. raczej ATJ lakier będziesz ogarniał czy tak zostaje jak jest? fajne fotele
  23. zalałeś filtr ropą? nie zamarzło Ci paliwo?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.